Seznam skandálních snů

Seznam skandálních snů https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116962/bmid_seznam-skandalnich-snu-v4T-116962.jpg 5 337 85

Láska podle čísel série

První kniha ze série historických romancí nové autorky. Žádná skutečná dáma nekouří doutníky, nejezdí obkročmo, nestřílí z pistole a nepije skotskou. Lady Calpurnia Hartwellová ta pravidla dodržovala celý svůj život. Poslušnost a vychování z ní udělaly v osmadvaceti letech starou pannu. Ale když se zasnoubí její mladší sestra, má toho Callie právě tak dost. Sepíše seznam tajných snů, kterými by se dáma chlubit nemohla, a ihned si začne plnit první z nich: políbit markýze Ralstona.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Nine Rules to Break When Romancing a Rake , 2010

dubakm
15.09.2014 4 z 5

Nine Rules to Break When Romancing a Rake je čtivá, romantická a vtipná knížka, plná naivních a prvoplánových klišé, ale právě to všechno dohromady z ní dělá skvělou knihu k odpočinku. A ano, originální název se ke knize hodí více, i když splnění snu obsahujíciho jízdu obkročmo byl dost skandální :-)))

Đominica
23.08.2014 5 z 5

Skvělá kniha. ♥ .. Jsem zvědavá na další autorčiny knihy. :)

Janičta
20.06.2014 4 z 5

Vtipné, svižné, čtivé. Skvěle jsem se pobavila!

locin
15.05.2014 5 z 5

Skvělé počtění. Nedoporučuji číst když jdete druhý den do práce. Začetla jsem se tak, že sem nemohla přestat. Naprosto úchvatný příběh. Neustále se něco dělo, příběh měl spád, prostě vše co má správný román mít :)

luciiik123
03.05.2014

Nádherný příběh! Všem doporučuju:-)

Bunburistka
16.02.2014 5 z 5

Na tuto knihu jsem narazila úplnou náhodou. Nevěděla jsem co od ní čekat a musím říct, že mě velice bavila. Krásné oddychové čtení, jako jedna z mála knih ve mě "cosi " krásného zanechala a určitě se k ní znovu vrátím. Doporučuji :)

Bet
17.11.2013 5 z 5

Je to opravdu nádherný příběh. Přečetla jsem ho jedním dechem :) a určitě ještě přečtu :)

uarda
23.10.2013 5 z 5

Vřele DOPORUČUJI!!! Od knížky se nedalo odtrhnout, přečtená jedním dechem....

luci2
08.09.2013 5 z 5

Přijde mi, že jsem příběh na podobné téma již četla, ale i tak byl kouzelný a ráda se zase k němu vrátím.

Marcia
27.07.2013 5 z 5

Vřele DOPORUČUJI! :) Nijak složitý děj, zato moc humorné a vášnivé situace. Ze začátku jsem to tak nehltala, ale pak jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Hrdinka je sympatická obyčejná žena, která se kůli předsudkům ostatních bála projevit, a Ralston znuděný, nenapravitelný starý mládenec, kterého Calliina proměna zaujme a pozná že není zase tak všední :)
Ráda se k této knize vracím a jsem ráda, že ji mám v knihovničce :-)

věra
14.07.2013 5 z 5

Moc hezká kniha,hodně jsem se nasmála,ale i na brečela.Ještě tři dny po přečtení této knihy jsem se nedokázala začíst do jiné.
Prostě úžasná.

machrus
24.06.2013 4 z 5

Dočetla poslední stranu a obrátila zpět na tu první a opět znovu četla...To vypovídá o všem ;-D

Andulienka
25.04.2013 5 z 5

Ano, veľmi pôsobivý príbeh, Callie bola sympatická a Gabriel ešte viac :)

Danda224
24.04.2013 5 z 5

Pět hvězd je pro tuhle knížku málo :D je skvělá, celou knížku jsem se usmívala a hodně se nasmála :D rozhodně DOPORUČUJU!

Alouette
14.04.2013 5 z 5

Opravdu moc se mi to líbilo, culila jsem se skoro celou knihu. Romantika, erotika i humor...Taky bych klidně šestou hvězdičku přidala:) Tahle se mi už dlouho něco nelíbilo:) nemáte typ na něco podobného?:) (podobně dobrého?:))

barborelka
11.04.2013 5 z 5

Perfektní naprosto perfektní. Můžu přirovnat k L.Kleypas, neustále jsem se zubila nad tím co Callie vyvádí :-) Převlékat se za muže, pít skotskou atd....:-) A nápad s dvojčaty. Kdybych mohla tak dám 6 hvězd :-D

malazluta
11.04.2013 4 z 5

Opravdu skvěle jsem se při čtení bavila a o to, myslím, jde u této knihy především:-)

jaja10
08.01.2013 5 z 5

Kdyby to bylo možné, tak dám i 6 hvězdiček. :-) Moc krásné.

padajicidvere
02.01.2013 4 z 5

Jako první jsem četla Deset polibků a zamilovala jsem se do Nicka, jako románového hrdiny. A tak nevím proč, jsem si připadala, že ho snad podvádím, když se mi tak velice zalíbil jeho bratr Gabriel:D I po přečtení si pořád připadám jako nevěrnice:D Jedním slovem úžasná kniha. Nikdy jsem nebyla s knihou tak spokojena jako teď..možná jen jednou, ale autor je stále stejný:) Je to něco skandálně krásného :)

gwen.simpson
07.11.2012 5 z 5