Láska online

Láska online https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427671/bmid_laska-online-11Y-427671.jpg 4 669 140

Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme. Večer se přihlásit a povídat si s ní mi pomáhalo před vším utéct – jen u ní jsem našel klid. Brzy jsem zjistil, že se ve skutečnosti jmenuje Eden. Uhranula mě od první chvíle, kdy jsme se přes internet spojili. Vypěstoval jsem si na ní závislost. O svých skutečných životech jsme toho navzájem moc nevěděli… a ona na tom nechtěla nic měnit. Anonymita však naši vzájemnou a nezastavitelnou přitažlivost nijak neoslabila. Spíš naopak. Díky ní jsme se tomu druhému otevřeli tak, jak bychom to možná za jiných okolností nedokázali. Eden byla vtipná, inteligentní, nádherná – vše, co jsem od ženy chtěl. Nemohl jsem ji však mít. Smířil jsem se s tím, že mezi námi zůstane vše při starém – dokud jsem nenarazil na informaci, která mě dovedla až k ní. Chopil jsem se šance. A právě tady náš příběh začíná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love online , 2019

LilianaFalcon
06.08.2020 3 z 5

Nemůžu si pomoct, ale tahle autorka to prostě neumí.
Vymyslí skvělé postavy, ale její styl mi pak nikdy nesedne.
Kostra příběhu je vždy skvělá, ale to všechno okolo je jak průměrné slohové cvičení s těžko uvěřitelnými charaktery.

Furt si říkám, že kdyby ty samé postavy uchopila Colleen Hoover, bylo by to na 5 hvězd.

knihomolka78
02.08.2020 3 z 5

Kniha mě zaujala svým popisem, zápletka byla jiná, než u knih tohoto typu (pokud se teda tady o nějakých zápletkách dá vůbec mluvit). Nicméně obětavá cam girl a pohádkově bohatý, krásný a empatický muž... Ve vztahu hlavních hrdinů nebyl sebemenší zádrhel, příběh byl tak hladký, že to byla nuda. Tohle se nemůže stát ani v červené knihovně. Nakonec je potřeba kousnout si do citrónu, jak je to přeslazené.

Nikola_
14.07.2020 5 z 5

Za mě fajn letní čtení..i když ten konec by trošku přitažený za vlasy :D ale jinak fajn počtení

Aileena
12.07.2020 3 z 5

Cukrárna od začátku až do sladkého konce, ten byl mimochodem i na mě přeslazený až moc a to mám happyendy ráda. Největším překvapením pro mne bylo, že ačkoliv hrdinové vlastně nenarazili na žádnou větší překážku, ani konflikt, v podstatě mi to vůbec nechybělo. Příběh se četl dobře, hladce plynul až uplynul. Na odreagování mohu doporučit, hlubší myšlenku nehledejte. Taková Popelka pro dospělé.

Kubikuli
08.07.2020 4 z 5

Mám dočteno a přiblble se usmívám :)
Takový příběh alá Pretty woman, ale ono to bylo fakt hezký... Narozdíl od jiných knížek pro mne byl ten příběh takový přirozený, hezky plynul a navazoval... Jasně, hodná a obětavá cam girl a ještě hodnější a krásnější boháč... Na jednu stranu, proč ne? :) Moc příjemná pohodovka, po které určitě ještě někdy sáhnu :)

jinbr
04.07.2020 5 z 5

Krásné, moc se mi to líbilo. Krásný něžný příběh.

Mesicnililie
28.06.2020 4 z 5

Nenáročné čtení. Taková oddechovka. Hezký děj. Občas až trochu smutný.

zuzana0307
24.06.2020 4 z 5

Zatvoril sa v izbe a začal hľadať na internete. To čo upútalo jeho pozornosť, bolo dievča s krásnym hlasom. Sú fascinovaní jeden druhým, je nemožné poprieť tú chémiu, ktorá ich spája. Vyzývam vás, aby ste po tejto knihe siahli naslepo. Bude to pre vás väčšia rana, keď sa k priebehu dostanete, bez spojlerov a náznakov o čom kniha je. Lebo tá anotácia je veľmi zvláštna. Ja jej dávam oddychových 4/5. Rýchle čítanie, ktoré nevychválite do nebies ale ani nesklame.

SBH
24.06.2020 3 z 5

(SPOILER) Tento typ knih nečtu kvůli věrně zobrazené realitě. Ovšem co je moc, to je příliš. Pozor, spoilery: Laskavá prostitutka a pohádkově bohatý empatický muž? Jako vážně? Říkám si, zda v Utahu neexistuje povolání, které by ženu s dítětem uživilo a zároveň zachovalo určitou míru etiky (třeba i ta servírka na plný úvazek nebo jakákoli administrativní pracovnice). A hvězda dolů za příšernou obálku. Polonahé muže kdekoli, ale na přebalu knihy ne-e.
Takže plusy - překvapivě dobrý překlad a minimum chyb. To je dnes tak vzácná věc, že ji musím ocenit i u tohoto braku. Postava Ollieho. Fakt dobrý. Četlo se to dobře, jen si nejsem jistá, zda mě nepoháněla zvědavost, kdy se už konečně něco semele. Jakože nic. Ale vůbec nic. Vztah hlavních hrdinů byl tak ukázkově hladký, že to snad nepatřilo ani do červené knihovny. Jo a poslední připomínka - v amerických knihách narážím na dva extrémy (a nic mezi tím) - buď hrdinové patří do komunity, která se o všechno postará a kde jsou všichni přátelé a klaďasové až hanba. A nebo (tento případ) je hrdinka naprosto osamocena a nikdo v ulici prakticky ani nezná její jméno, natož povolání (cam girl).
No nic, ty 3* jsou z čtenářského optimismu, jinak to není možné.

Damonka12
21.06.2020 5 z 5

Kniha, která mě mile překvapila svým námětem i originálním příběhem.

Kudík
20.06.2020 4 z 5

(SPOILER) Hezká pohádka, ať už dle děje nebo postav. Děj byl občas neuvěřitelný, a to od souhry náhod až po stěhování celého domu. A z postav nebyla snad ani jedna záporná, i když to není nic špatného. Ryder, Eden a hlavně Ollie jsou neuvěřitelní. U Ollieho mě dostalo "krvavé story", a to jak pro svojí vtipnost, tak i tragičnost v jednom. Škoda že nebylo více rozvedeno jak "Milujuzadky433" prudil Montanu Lane. :)

Zomy
18.06.2020 4 z 5

Celou dobu mi naskakovalo jedno slovo: teatrální. Bylo to všechno trošku moc - Ryder byl až moc dokonalý, Eden byla až moc silná, jejich láska až moc jednoznačná.

Ale zároveň proto se mi to líbilo - nekonala se žádná velká nedorozumění, nevedly se intriky a nemělo to překombinovaný děj.

Bylo fajn, jak k sobě byli oba od začátku upřímní a stále více se svěřovali.

Klasická pohádková linka, kdy silná žena potká někoho, kdo jí pomůže a zachrání, byla hezky zachována.

veronika0382
14.06.2020 5 z 5

Pokud máte rádi současné romance a new adult romány s kapkou erotiky, určitě neváhejte a nenechte si Lásku online uniknout. Tak jako všechny romány od Penelope Ward, byla i tahle prostě skvělá. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

Jane333
13.06.2020 5 z 5

Červená knihovna, ale čte se to krásně. Mezi knížkami s podobnou tématikou, je to, řekla bych, nadprůměr.

2688
06.06.2020 5 z 5

Autorka nikdy nezklame. Když potřebuji upustit páru vždy vím že se na ni můžu spolehnout.

pinkpop
31.05.2020 3 z 5

Bylo to takové milé :-) Nejvíc se mi líbil Ollie :-)

janina66
27.05.2020 5 z 5

Nádherný příběh plný lásky a emocí. Od začátku až do konce úžasně čtivé. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, jak se mi líbila. Mohu jen doporučit.

Nuttelka
25.05.2020 5 z 5

Krása! "Klišoidně" naivně krásná pohádka ála Pretty Woman :-) Láska vždy přichází, když ji člověk nejméně čeká a obvykle i na neobvyklých místech. Ryder je princ na bílém koni, Eden velmi citlivá, až se vůbec divím, že dělá to, co dělá (díky knize od A. Torre - Dívka z 6E vím, jak cam girl fungují) a Ollie je prostě zlatíčko. Moc povedená kniha tohoto žánru, doporučuji všemi deseti :-)

snowpinkee
24.05.2020 5 z 5

Láska online... láska přes internet.. Ale ne jen tak ledajaký internet...
Příběh byl opět podle už zažité šablony. Já to mám ráda, protože je to pro mě příjemné odpoutáníse od reality a pohlazení po duši. Ale tento příběh měl nad těmi ostatními přece jen něco navíc. Nevím co to bylo, ale dostal mě zase jednou do kolen. Ukápla slzička. Do hlavních postav jsem se zamilovala a hlavně jsem jim to děsně moc přála. Tohle bylo hodně dobré čtení. Paní autorka umí a umí dát příběhu vždy něco navrch. Třešničku na dortu.

Eva593
20.05.2020 5 z 5