Láska mého života

Láska mého života https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454642/mid_laska-meho-zivota-5TT-454642.jpeg 4 571 571

Bylo to nejkrásnější léto mého života. Tehdy jsem potkala kluka svých snů… Jenže všechno hezké jednou skončí, i to nejkrásnější léto. Za těch deset let, které uplynuly, jsem na něj často myslela… a bylo mi líto, že jsem ho už nikdy nepotkala. Ale osud má s lidskými životy své plány a my musíme jeho hříčkám čelit. Když jsem se znovu vrátila do míst, kde jsem strávila své nejkrásnější chvíle, věděla jsem, že je jen otázkou času, kdy se s ním znovu setkám. Ale jsem na tohle setkání připravená? Co když mě bude nenávidět? Co když bude milovat nějakou jinou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Day He Came Back , 2019

jani.ruzicko
25.09.2020 4 z 5

Musím říct, že první část mi přišla, jak od někoho jiného než od Pen... přišlo mi to nějak naivně, jednoduše napsané... až moc rychlé a prostě jako jiný styl, než jsem u autorky zvyklá =)

Každopádně druhá část už byla skvělá a já autorku znovu našla. Dojemná pohádka =)

ivetapl
25.09.2020 5 z 5

Oddechovka, úžasná knížka! Za mě zatím nejlepší od Penelope. Přečteno za 24 hodin! Krásný příběh.

Ketfl
25.09.2020 4 z 5

První část knihy byla jako sladká pohádka o patnáctiletých. I jsem si říkala, že bych chtěla vidět kluka, který takhle mluví... Nicméně druhá část knihy mě dostala. Absolutně jsem příběh hlavních hrdinů prožívala a neustále jsem si říkala: "Tak už mu to sakra řekni!!!". Opravdu krásný příběh, nemohla jsem se odtrhnout.

milst
24.09.2020 5 z 5

Teď jsem dočetla, úžasná knížka, taky jsem si poplakala.

Jitule14
24.09.2020 5 z 5

Moje oblíbená autorka.Nedala se odložit i slzička ukápla.

Kukicka
23.09.2020 5 z 5

Libilo se mi to moc. Na knihu jsem se tesila a nezklamala. Zaradila bych ji mezi 3 jeji nejpovedenejsi knihy a to tam pocitam i knihy co psala s Vi. Uzasne vykreslene, sympaticke postavy, pribeh krasne plynul, ani chvili jsem se nenudila a porad jsem musela cist dal a dal. Je to takova romanticka pohadka, co zahreje u srdce, ale necekejte nejaky originalni namet :-D. Ono, co se da take v tomto zanru porad vymyslet, hlavne pro takove knihomolky jako jsem ja :-D

Majuš333
23.09.2020 5 z 5

Pen ma opäť nesklamala :) Vrele doporučujem ;)