Láska mého života

Láska mého života https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454642/mid_laska-meho-zivota-5TT-454642.jpeg 4 571 107

Bylo to nejkrásnější léto mého života. Tehdy jsem potkala kluka svých snů… Jenže všechno hezké jednou skončí, i to nejkrásnější léto. Za těch deset let, které uplynuly, jsem na něj často myslela… a bylo mi líto, že jsem ho už nikdy nepotkala. Ale osud má s lidskými životy své plány a my musíme jeho hříčkám čelit. Když jsem se znovu vrátila do míst, kde jsem strávila své nejkrásnější chvíle, věděla jsem, že je jen otázkou času, kdy se s ním znovu setkám. Ale jsem na tohle setkání připravená? Co když mě bude nenávidět? Co když bude milovat nějakou jinou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Day He Came Back , 2019

NikolaSkop
18.10.2020 3 z 5

Tuhle spisovatelku mam velmi ráda. Ale tato kniha me zklamala, byl to klasicky romanticky pribeh s jasnym koncem a dejem uz od zacatku. :( Nebylo tam prakticky zadne prekvapeni,...

Zuzana207
15.10.2020 5 z 5

Penelope sa opäť podarilo vytvoriť veľmi pekný príbeh pre romantické duše. Aj keď je dej príbehu predvídateľný, knihu len ťažko pusťte z rúk. Štýl písania je tak podmanivý, že vzájomnú príťažlivosť medzi hrdinami nemožno prehliadnuť. Je pravdou, že situácie, v ktorých si hlavní hrdinova nepriznajú navzájom svoje city, oddaľujú koniec príbehu. Ale zas na druhej strane: Priznajme si, že to očakávanie sladkého konca príbehu má tiež svoje čaro. :-;

Klaaarka
14.10.2020 5 z 5

Při hodnocení napříč žánry by neuspěla. Ale v té své je prostě rozhodně čteníhodna. I když se mi některé náměty jiných zdali zábavnější,tak přesto se to skvěle čte,čtenář se nenudí. Já doporučuji.

rajcatko
08.10.2020 odpad!

Nemělo to děj. Celá kniha jen pitvá emoce. Neskutečná nuda.

dikyna
06.10.2020 5 z 5

Prostě wau. To je fakt krásná kniha. Tolik emocí v příběhu. Fakt doporučuji přečíst. Nešlo přestat číst. S Raven jsem si pěkně ten příběh prožila.

Kubikuli
05.10.2020 5 z 5

Krásná knížka... krásně napsaná, plná emocí..určitě bych neřekla, že je nemastná a neslaná. Ukápla mi u ní nejedna slza a to nejsem žádná cíťa. Jestli Penelope něco umí, tak vykreslit do detailu každou emoci. Za to klobou dolů. I když je děj předvídatelný, pohádkový, tak toto ji dokáže pozvednout na jinou úroveň. Ráda se k ní vrátím :)

petusska01
03.10.2020 3 z 5

Príbeh bol pre mňa taký nemastný neslaný. Akože všetko bolo tak ako má byť, hrdinovia, zápletky, dráma, nejaký ten zloduch aj nešťastie a osud ale nuda, niečo mi tam predsa len chýbalo a preto to nemôžem hodnotiť veľmi vysoko.

Myška43
03.10.2020 5 z 5

Říká se, že lidé, kteří přijdou o končetinu, ji dál občas vnímají, i když ji nemají... Se zlomeným srdcem je to stejné. Cítíte lásku, kterou jste chovali ve svém srdci, i když je to srdce rozbité na tisíc kousků. Další skvěle napsaný příběh od mé oblíbené autorky. První polovina před, byla sladká, naivní, krásná a zamilovaná. Druhá půlka po, to byla emocionální jízda, při které jsem průběžně bulela a zlobila se, jak na Gavina, tak na Raven, proč už si to konečně neřeknou a pak už jen úděsná úleva, radost, smích a šťastný konec.

aniger
02.10.2020 5 z 5

Tato kniha je dokonalost. Přečetla jsem ji za dva dny, a kdybych měla víc času, trvalo by mi to asi jen pár hodin :D Příběh mě nadchl už na začátku, kdy jsem si knihu koupila. Nádherný příběh, skvělé postavy a mohla bych tu psát jen samá pozitiva. Rozhodně stojí za přečtení, pokud máte rádi tuto autorku a knihy od ní :)

musivila
02.10.2020 4 z 5

Příběh, který se lehce čte, ale žádné wauuu se u mě nekonalo. Samotná anotace již mnoho prozrazuje. Kniha je rozdělena na dvě části. První část plynula hladce, u obou hned láska na první pohled. Gavin působil až moc dokonale, svým chováním, řečmi... (Asi mám radši ty problémové týpky, co postupně odhalí svoji dobrou duši :-)) Aby té slaďárny nebylo moc, zasáhne do jejich vztahu jistá osoba a překazí ho. Přijde období zlomených srdcí a nevyřčených vět, ale o tom už v knize nic není. Protože hop skok a jsme o 10let dál a v druhé části knihy. Raven a Gavin jsou již dospělí, mají svoji práci a život.... Osud jim přichystá setkání po 10 letech, od jejich nevydařeného vztahu, kdy oba zjišťují, že stále mezi nimi visí nevyřešená minulost. A tak vlastně jen čekáte, kdy a kdo udělá ten další krok, aby pravda po letech vyšla najevo. Líbilo se mi, že ve druhé části dostal svůj prostor i bratr Gavina Weldon.

MakynaB
29.09.2020 5 z 5

Úžasná kniha. Musím říct že to bylo i pěkně milunké :) Za jeden den přečteno, ale klidně bych četla dáál :)

Damienronnie

Taká jednohubka :)

pavlikova9332

Krásný příběh

EvaSupovic
28.09.2020 5 z 5

Wau....další skvělá Wardovka. Knihy této autorky prostě nejde nemilovat a každou další, která u nás vyjde vždy netrpělivě vyhlížím.

Ivuska.09
28.09.2020 3 z 5

Pohádka pro dospělé, která neurazí, ale ani extrémně nenadchne. Nenáročné, pohodové, sice dost předvídatelné, ale i tak ideální čtení na propršený víkend.

lusitta05
27.09.2020 4 z 5

Áno, bolo to super, ale nie na 5 hviezd. V prvej časti knihy to boli decká, ale vždy boli akože úprimní a bolo to také sladké. V druhej časti ma išlo poraziť, keď
Raven Gavinovi celú dobu nepovedala, ako to naozaj je. Preto som sa nevedela dočkať konca, lebo už ma štvala. Ale som rada, že to dobre dopadlo. Prečítané za jedno upršané dopoludnie.

Evka3814
27.09.2020 5 z 5

No číst tuto knihu bylo jako plout na růžovém obláčku:)Bylo to trochu přeslazené, ale co už,u pohádek to tak chodí. Dala jsem to na jeden zátah,ufffff. Prostě to nešlo přestat:)))Gavina a Raven jsem si hned oblíbila,takže za mě parádní oddychovka. No a obálka je už jen taková jednohubečka;)

jeny-v
26.09.2020 5 z 5

První, co mě napadlo asi v polovině knihy - Romeo a Julie nikoliv z Verony, ale z Palm Beach. Romantický příběh Raven a Gavina v době prázdnin byl pohlazením u srdce. Raven spolu a matkou Renatou pracuje u Mastersonových, kde ze zamiluje do staršího ze synů. Jenomže život si s nimi nepěkně zahraje a to díky zlobě jedné blízké osoby. Oba však překonají smutek, bolest, prázdnotu a touhu, aby se po deseti letech opět setkali. Na pomoc napravit starou křivdu přispěchají kamarádka Marni a Weldon. S nadějí v budoucnost se svěřuje Raven: "Věděla jsem, že Gavin je pro mě ten pravý - láska mého života". Bezva námět, super konverzace a milí hrdinové - tak to P. W. umí.

MarKy95
26.09.2020 5 z 5

Moc pěkná kniha, ten epilog byl krásný.

zuzak82
25.09.2020 3 z 5

Na knihách Penelope Ward je pro mě zajímavé, že jsou pro mě většinou takovou jednohubkou a obvykle je nemám potřebu podruhé číst. Přesto si vždy koupím další novou knihu. A opět jsem dostala to co obvykle.
Příběh, který se lehce čte, sympatické postavy a děj docela utíkal. Bavila mě více první část z mládí Raven a Gavina, než následující děj o 10 let později. Příjemně mě překvapil vývoj u bratra Gavina.