Láska mého života

Láska mého života https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454642/mid_laska-meho-zivota-5TT-454642.jpeg 4 571 107

Bylo to nejkrásnější léto mého života. Tehdy jsem potkala kluka svých snů… Jenže všechno hezké jednou skončí, i to nejkrásnější léto. Za těch deset let, které uplynuly, jsem na něj často myslela… a bylo mi líto, že jsem ho už nikdy nepotkala. Ale osud má s lidskými životy své plány a my musíme jeho hříčkám čelit. Když jsem se znovu vrátila do míst, kde jsem strávila své nejkrásnější chvíle, věděla jsem, že je jen otázkou času, kdy se s ním znovu setkám. Ale jsem na tohle setkání připravená? Co když mě bude nenávidět? Co když bude milovat nějakou jinou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Day He Came Back , 2019

evineckY
24.05.2022 5 z 5

Nějak si v poslední době vybírám ke čtení smutné příběhy.
Je to ale krásné, romantické čtení se šťastným koncem, na jaké jsme zvyklé od této
autorky a rozhodně patří mezi její TOPKY.

Hatshepsut
15.05.2022 3 z 5

Romantické oddechové čtení, smutné, hlavně druhá polovina. Děj byl hodně předvídatelný.

Maky1505
15.04.2022 5 z 5

Ach to bylo krásné smutné romantické.

Ralemo
10.04.2022 5 z 5

Krásný romantická příběh o tom, jak peníze vládnou světu. Pravá láska si ale nevybírá jestli je někdo z bohaté či chudé rodiny. To je příběh Gavina a Raven, kteří i přes všechny překážky k sobě opět najdou po 10 letech cestu a vše končí šťastně.
Kniha je napsaná moc hezky, čte se sama, nešlo se odtrhnout. Určitě doporučuji :)

moudivlacek
03.04.2022 4 z 5

Krásná kniha o skutečné lásce, na jejímž konci mi nejedna slzička ukápla. Rychlé seznámení, velký společenský rozdíl a následný rozchod? Ten by se zdál v tomto případě zcela normální a nic nového pod sluncem. Ale následné nečekané setkání po 10 letech? Tak tady v realitě ne vždy to jde podle našich srdcí. Ale říká se, že láska hory přenáší, že hluboká láska vytrvá navěky, kdo si počká, ten se dočká. Chtělo by se říci, že to naši hrdinové měli snadné. Opak je pravdou. A i když hlavní hrdinové Grace a Gavin hodně dlouho překonávají svoji minulost, ten, kdo mě zde opravdu na konci mile překvapil, byl Gavinův bratr. Sáhnout si na samé dno své duše, odrazit se ode dna a ještě naznačit bratrovi směr pravdy.... Takže romantika, která pohladí a zároveň povzbudí i nešťastně zamilované - nikdy se nevzdávejte své lásky, nikdy nevíte, kdy přijde obrat k lepšímu... Užijte si to.

Ďumbierka
02.04.2022 5 z 5

Toto bola taká pekná kniha.

Verím na LÁSKU a verím v LÁSKU. Veď čo je viac?

A preto som pokojne verila aj na tú v tejto knihe.

Nemala som žiadne očakávania, od autorky či od knihy. Tak nejak som po nej náhodne siahla a požičala si ju. Nakoniec som si ju išla aj kúpiť :) .

Asi aj to stačí, aby bolo jasné, že sa mi príbeh veľmi páčil. U nás vyšli od autorky zatiaľ len dve knihy. Táto je druhá, ktorá na Slovensku vyšla.

Nevedela som kam ju na začiatku zaradiť. Či to bude nejaký erotický román, alebo niečo iné. A po dočítaní, hmmm, je to podľa mňa romantický príbeh plný lásky s prvkami drámy, ale aj tá štipka erotiky tam je a aj také to iskrenie medzi hrdinami.

Všetko tam bolo a ja som si pri čítaní výborne oddýchla a zamilovala si tento príbeh.

Knižku by som odporučila všetkým romatickým dušiam.
Každému, kto má chuť si oddýchnuť, vypnúť, prežiť s hrdinami ich ľúbostný príbeh, ale aj strasti, ktoré život občas prinesie a zároveň jednoducho nestrácate počas čítania vieru v lásku a čakáte ako to celé skončí.

Samozrejme viem, že koniec sa dá pri takýchto knihách často predpokladať, no tak, či tak ja po takýchto knižkach veľmi rada siahnem a užívam si celé plynutie deja, spoznávanie postáv, a toho čo prežívajú. A tak to bolo aj s týmto príbehom.

Jurajovamaka
19.03.2022 5 z 5

Pekný romantický príbeh, taká oddychovka, keď potrebuje človek vypnúť po práci...
Dlho som si nemohla nájsť knihu, ktorá by ma zaujala, niečo nie náročné na premýšľanie...táto splnila moje očakávania...
Určite ODPORÚČAM

P3_tis
21.02.2022 5 z 5

Krásně popsána ta pravá láska vašeho života.

Vendulik
19.02.2022 2 z 5

Od této autorky už jsem četla lepší knihy. Tady tato mi přišla, taková celá rozpracovaná a děj byl takový zmatený. Hlavní postavy nebyly moc vykreslené a byly nudné.

Lofda
11.02.2022 1 z 5

Upřímně? Tohle mi nesedlo, bavil mě snad jen Weldon, ten jediný nebyl "černobílý".. Odhaduji, že tohle bude jedna z autorčiných prvních knih, celé to na mě působilo nevyzrále a všechno jako bych četla už někde jinde? Obzvlášť první část. Ten humor a chemie z ostatních knih mi tady prostě chyběly, možná to bude tím, čeho si všimli ostatní, chybí tomu asi spolupráce s Vi..

TerryDee
30.01.2022 5 z 5

Můžu říct, že se mi zamlouvalo, že je příběh rozdělen na dvě části, a to na události před deseti lety a na současnost. Každá z částí měla něco do sebe. Líbilo se mi, že Gavin není takový ten typický arogantní zbohatlík, ale že je to milý a hodný kluk. Raven působila příjemným dojmem, i když to v životě neměla jednoduché. Byla jsem ráda, že se ukázalo, že peníze nejsou vše, a že i přes společenské rozdíly se dají dva lidé dohromady. pak se stalo to, co se stalo a my se ocitáme v současnosti. Tady by se napětí dalo krájet. Doufala jsem, že se věci vyřeší a dojde to k nějakému (šťastnému) závěru.

Owain
13.01.2022 3 z 5

Ale jo, taková hezká pohádka pro dospělé, oddechovka na dva večery.Nic překvapivého.

Ála1968
30.11.2021 5 z 5

Tak tohle bylo super.Úžasný příběh,krásný děj.Byla to nádhera

Lee7
25.11.2021 4 z 5

Přesně ona nota, která nechybí u spisovatelky. Drama životních lásek a vyrovnání po tolika letech.. i jsem se bavila

hlavajda93
02.11.2021 5 z 5

Pěkný příběh a přesně ten typ knihy, které nechybí vtip, špičkování, romantika, odloučení, zamotání, návrat a pořád se něco děje a chcete číst dál. No a Gavin, to byl zlatíčko. Takové knihy fakt můžu, v dnešní době trošku pohádky neuškodí.

Mona7741
30.10.2021 4 z 5

Co napsat?? Stručně...hezké, přeslazené. Musím říct, že se mi kniha četla fajn a rychle. Ale několikrát v průběhu jsem pomyslela na to, že takto si představuji ,,růžovou knihovnu" pro dospívající. Čekala jsem něco neočekávaného, dějově výraznějšího, což nepřišlo. Téměř celý děj je popsán v obsahu knihy, skoro nic víc jsem se nedočetla, samozřejmě krom růřové ,,omáčky" kolem.
Obávám se, že ve skutečném životě to takové idelické není a spoustu žen to jen rozesmutní.

Radka1727
12.09.2021 4 z 5

Sladší, než na co jsme od autorky zvyklé. Spíš pro teenage. Jinak děj měl spád, lehké rozdělení na současnost a minulost před deseti lety. Hezká lehká oddychovka....

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Libi se mi, že je příběh rozdělený na 2 části- před a po 10ti letech. Při čtení první části mě bolela čelist z toho neustálého usmívání.Ti dva byli prostě sladcí. Líbilo se mi že Gavin nebyl ten typický arogantní, namyšlený zbohatlík,ale byl hodný a upřímný.Spolu s Raven byli skvělá dvojka a fandila jsem jim. Samozřejmě,že se vždycky najde osoba,která se do všeho plete a musí všechno po... Druhá část po 10ti letech byla trošku jiná.Napětí tam sálalo jako blázen,ale prostě jsem doufala že se všechno spraví a vyjasní se věci z minulosti.Pak přišel trochu šok pro mě,knihu jsem odložila a po 5ti minutách jsem pokračovala v četbě Měla jsem přečteno za pár hodin...je to ten typ romanťárny,který mě úplně pohltí a zapomenu na okolní svět ️

veronika9761
20.08.2021 4 z 5

(SPOILER) Prvni cast me moc nebrala, uz sem asi stara na zivotni optimismus mladych a jejich touhu stýkat se se zajimavymi lidmi a lacneni po cestovani. Druha cast za me o moc lepsi. Ale v celku Wardovska klasika, odpocinkova literatura na 100%.

alcahanca
11.08.2021 3 z 5

Tři hvězdy za chlápka na obalu, jinak průměr, spíš young adult, ale četlo se to rychle a svůj účel to splnilo - odpočinkové čtení na dovolenou.