Láska mého života

Láska mého života https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445397/bmid_laska-meho-zivota-S6m-445397.png 4 571 108

Bylo to nejkrásnější léto mého života. Tehdy jsem potkala kluka svých snů… Jenže všechno hezké jednou skončí, i to nejkrásnější léto. Za těch deset let, které uplynuly, jsem na něj často myslela… a bylo mi líto, že jsem ho už nikdy nepotkala. Ale osud má s lidskými životy své plány a my musíme jeho hříčkám čelit. Když jsem se znovu vrátila do míst, kde jsem strávila své nejkrásnější chvíle, věděla jsem, že je jen otázkou času, kdy se s ním znovu setkám. Ale jsem na tohle setkání připravená? Co když mě bude nenávidět? Co když bude milovat nějakou jinou? Všechno to začalo jednoho léta, kdy Raven pracovala u Mastersonových jako pomocná hospodyně a Gavin – jejich syn – se vrátil domů na prázdniny. Od první chvíle si padli do oka a přátelství bylo na světě. Jenže přátelství rychle přerostlo v letní románek. Gavinova matka však měla se synem jiné plány – studium na právnické fakultě, svatba s bohatou a krásnou dívkou, převzetí otcovy firmy… A tak se na konci prázdnin jejich cesty rozešly. Po deseti letech osud Raven zavál znovu do míst, na která měla tak krásné vzpomínky. Nastoupila jako ošetřovatelka pana Mastersona, Gavinova otce. Setkání s Gavinem, jediným mužem, kterého kdy milovala, bylo nevyhnutelné… Raven brzy zjistila, že vášeň, jež je k sobě kdysi přitahovala, se nevytratila. Jenže cítí to samé i Gavin? Odpustí jí to, co mu kdysi provedla?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Day He Came Back , 2019

alcahanca
11.08.2021 3 z 5

Tři hvězdy za chlápka na obalu, jinak průměr, spíš young adult, ale četlo se to rychle a svůj účel to splnilo - odpočinkové čtení na dovolenou.

žlotirova
16.07.2021 5 z 5

Tato kniha nemela chybu od zacatku po konec wou wou wou krasa, příběh byl hodne predvidatelny ale krasa romantika co me pohltila za 5hod přečtené

Domča153
30.06.2021 2 z 5

Kdyby mi bylo 15 tak by to i šlo… přeslazené že jsem u některých vět přetáčela oči. Věty jedno velké klišé. Nevím… když nemáte už co číst tak budiž pokud by jste ale jeli do knihkupectví jen kvůli tomuto tak můžete na Wattpad vyjde to podobně.

johana3160
05.06.2021 3 z 5

Prvni pulka byla skoro jak nejakej divci romanek o popelce a pak to bylo chvili lepsi a pak to byl zas preslazenej cajdak.
Neoslni, neurazi..

Nissi
27.05.2021 3 z 5

Nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že tu první část knihy jsem už četla, ale od někoho jiného a tudíž jsem měla velky problém se do knížky začíst. Pořád jsem se k ni musela vracet, abych ji vůbec dočetla. Ale je hotovo, není to nic špatného, ani nic naprosto úžasného, co by ve mě zanechalo nějaký zážitek. Vyloženě odpočinkové čtení o Popelce a Krasoňovi.

alzbeta2843
23.05.2021 5 z 5

Milujem príbehy o prvých láskách, ktorých osud znovu spojí, preto akonáhle som si prečítala anotáciu, vedela som, že musím túto knihu zaradiť do môjho nákupu. Knihu som hltala už od prvej stránky. Veľmi sa mi páčil príbeh a pre mňa bol veľmi prekvapivý. Mám rada takéto príbehy, kedy to nie je len o romantike, ale i o hlbšom probléme. Oprotim mnohým, mňa viac bavila časť v prítomnosti, pretože chápanie a správanie postáv mi bolo bližšie. Za mňa najlepšia postava príbehu Weldon.

havrmoni
10.05.2021 5 z 5

Měla jsem náladu tak akorát na tuhle sladkou romantiku. I když tam byly nějaké ty ,,dramata", byl to v celku nekomplikovaný příběh. Jo, jednou za čas, proč ne.

Zomy
14.04.2021 3 z 5

No tak tohle je teda cajdák. Měla jsem chuť na něco sladkého, nekomplikovaného. A přesně to bych v téhle knížce s nadšením našla - pokud by mi bylo 15.

Je to plytké, ukecané, ufňukané a přeslazené, bez humoru. Taky se mj. právě touto knížkou opakovaně potvrzuje, kdo z dvojice Vi a Penelope je tím tahounem jejich úspěchu.

Ale dejte si k tomu sklenku vína (no dobře, radši lahvinku) a na jeden večer můžete úplně vypnout.
2,5 hvězdy, ale vzhledem k sympatiím k autorčiným starším počinům zaokrouhluju nahoru.

knihomolkajesie
29.03.2021 odpad!

Ne, ne, ne, prostě ne. Téhle autorce na chuť asi nikdy nepřijdu. Přišlo mi to jako další tuctový příběh červené knihovny. Zamilovali se, byli rozděleni, setkali se, vzpomněli si, on vše zahodil a byl happy end.

KláraH.
29.03.2021 2 z 5

(SPOILER) Jako vážně? Tohle bylo TAK těžko uvěřitelné... Ona ve 20 letech panna, pak týden sex a dalších 10 let nic = do 30?!? On zamilovaný, zklamaný po rozchodu pátrá jen 1 den po příčině a pak po 10 letech zahodí doslova všechno, aby byl jen s ní, ale ona si pro tu informaci musí přiletět přes půlku světa?
Ne, i přes veškerou tolerancí ke slaďárnám fakt ne.
Jinak je ale příběh hezký napsaný, poutavý, není zbytečně vulgární, díky tomu nesrážím hvězdy až tak dolů...

Kristy.Seb
15.03.2021 4 z 5

Příjemná oodychovka plná čisté lásky.

Mesicnililie
03.03.2021 5 z 5

Neskutečný příběh. Taková romantická slaďárna ale hrozně hezký napsaná.

terryaknihy
04.02.2021 5 z 5

Nový NA román o Gavinovi a Raven, kteří se po 10 letech potkají u Gavina doma, kde Raven pečuje o jeho otce. O pár stránek dále nás autorka vrátí o 10 let zpět do časů, kdy se Raven a Gavin poznali a dozvíme se, co se mezi nimi stalo, že to přivítání po 10 letech není tak úžasné. Za mě to bylo neskutečně čtivé, krásně plynulé a všechny postavy (až na Gavinovu matku) byly velmi sympatické. Obě hlavní postavy jsem si zamilovala a celou dobu jim hrozně fandila. Příběh, ve kterém nám prostřednictvím dvou mladých lidí autorka ukáže, že peníze nejsou všechno a že pravá láska je nekonečná.

Jane333
26.01.2021 2 z 5

Já mám tuhle autorku ráda, ale tohle mi přišlo dost slabý.

1moniccka
18.01.2021 5 z 5

Knížka byla zase super jinak to ani neumí. Cely děj byl skvěly jen mi přišlo že celou knížku tam řeší že mu to nemůže říct a pak to bylo strašně sup sup a byl konec ani nic jak proběhl rozchod v Londýně ale jinak bylo to super

NikyKNM
18.01.2021 5 z 5

Od této autorky jsem četla první knihu a určitě ne poslední. Přečetla jsem ji jedním dechem a když jsem se musela na chvilku odtrhnout, tak jsem celou dobu přemýšlela, jak to asi bude pokračovat. Jediné, co mi občas vadilo bylo někdy až příliš naivní přemýšlení mladé Raven. Jinak knihu mohu určitě doporučit právě pro někoho, kdo má rád romantické a oddechové čtení.

Kudík
18.01.2021 4 z 5

Asi už toho čtu od této autorky (a i dua s Vi) moc, protože mám pocit, že část podobné zápletky jsem četla i v knize "Milovaný nevlastný brat". Tady si dovolím to hodnotit jako dva celky, ta první část před 10ti lety, to bylo sice pěkné, ale řekla bych, že takhle kluci po 20tce nepřemýšlí, i když co můžu vědět. :) No a ta druhá část, to bylo tak roztomilé klišé, že by mi asi spadla brada, kdyby autorka byla drsňačka a rozhodla se pro jiný závěr. :) I když hlavní postavy Raven a Gavin jsou sympatické, tak osobně se mi nejvíce líbí v 1. pol. Renata a ve 2. Weldon.

luzajickova
08.01.2021 4 z 5

Toto je moje druhá kniha od Penelope no tak se pustíme do recenze které mi opravdu moc nejdou... Asi bych začala tím že sem kvůli knize nespala prostě sem celou noc až do rána byla vzhůru nemohla sem se od čtení odtrhnout to se mi dlouho nestalo.. První čast knihy mě upoutala a líbila se mi pak samozřejmě konec druhé části ta byla také perfektní.. Jen mě štvalo jak Gavin byl s Payge hrozně mi to lezlo na nervy a pak jak dlouho trvalo než se dal Gavin dohromady s Raven přišlo mi to moc zdlouhavé... Gavina sem si zamilovala ihned to samé Raven.. Renata - Raven matka? ta byla skvělá akorát mě ukápla slza když sem se dozvěděla co jí je... Weldon ten si mě získal až v druhé časti knihy v první časti mi lezl na nervy a Ruth? No o té se ani vyjadřovat nebudu ve zkratce semetrika která musela mít vše pod kontrolou a také jí samozřejmě peníze vlezli do hlavy proto to byla taková mstivá potvora.. Já si nejsem jistá či dát 4 nebo 5 hvězdiček..

Maruš.D
08.01.2021 3 z 5

Dávám tři a půl hvězdičky. Příběh byl milý a čtivý, ale bohužel pro mě nezáživný, občas jsem se nudila a přeskakovala věty, což pro mě není dobrá známka. Nápad byl zajímavý a dokážu si to představit, ale chtělo by to zpracovat trochu lépe. Postavy byly fajn, Ruth tomu dodala alespoň trochu šťávy a Weldona jsem si oblíbila. Hezká kniha, nicméně nevím zda se k ní někdy vrátím.

adela2230
28.12.2020 4 z 5

Jako příběh je zajímavě poutavý, ale hlavní postavy jsou takové ufňukané, a ten příběh je fajn, ale ostatní knihy byly mnohem lepší.