Lásko, kde jsi?

Lásko, kde jsi? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177897/mid_lasko-kde-jsi-Rxe-177897.jpg 4 207 66

Láska a život série

BESTSELLER K POPUKÁNÍ - Na hledání lásky je někdy nejtěžší zachovat si vážnou tvář. Lásko, kde jsi? je knížka inspirovaná skutečnými příběhy o nevydařených schůzkách a přešlapech ve vztazích. Je věnovaná všem, kteří vědí, jak ošemetné (a někdy i absurdní) může hledání lásky být. Být svobodný nepřipadá Jamie Newmanovi moc zábavné, zvlášť tváří v tvář sexuálně agresivní rozvedené ženské nebo bohyni, která přesahuje jeho možnosti natolik, že by mohlo klidně jít o jiný živočišný druh. Nezapomínejme však, že ani pro dívku není hledání lásky žádnou procházkou růžovým sadem. Jen se zeptejte Laury McIntyreové, která se nedávno vypořádávala s nadrženým realitním makléřem a fanatickým cyklistickým nadšencem. Když do sebe Jamie s Laurou narazí (doslova), vypadá to, že by se na ně mohlo usmát štěstí – jenže nalezení toho pravého bývá někdy počátkem potíží…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Love... From Both Sides , 2011

eva2114
19.01.2018 4 z 5

Pačila sa mi.

Dresia
22.10.2017 5 z 5

Návrat domů k další osamělé masturbaci a chipsům s příchutí barbecue. Řvala jsem smíchy.

jana79
08.10.2017 5 z 5

Tato kniha je a bude navždy mým stálým společníkem v mojí knihovně. Já osobně se smála nahlas i ve vlaku. Nešlo to zadržet a netušila jsem jak moc je tato kniha zábavná. Mnoho hlášek vám zůstane v hlavě a mě po přečtení této super knížky donutí k úsměvu každý cyklista i práškovací letadlo. Takže chtěli by jste se smát a za břicho se přitom popadat tak rozhodně si přečtěte tuto knížku.

VAnna
27.09.2017 5 z 5

Skvělá a vtipná kniha, určitě doporučuji :D

fruitbueno
13.09.2017 4 z 5

Kdyby by mi někdo řekl, jak moc se u knihy Lásko, kde jsi? pobavím, asi bych si nejspíš ťukala na čelo. Nicméně od knihy jsem nic nečekala, nic o ní nevěděla, prakticky jsem k ní přišla jak slepá k houslím. O to víc jsem valila oči! Jistě, není to velká literatura, budoucí generace se o této knize učit nebudou, dalo by se vyčíst tisíc a jedna věc. Ale jako odpočinková četba na odpoledne plné deště naprosto dostačující. Mimochodem, některá přirovnání mě rozbila :D

kikoooša
24.05.2017 5 z 5

Za mě snad nejlepší "vztahově-humorná" kniha. Když jsem ji v knihkupectví zahlédla, ihned mě zaujal jak obsah, tak obal. Po přečtení první stránky jsem si řekla, že ji musím mít a nelituji. První kniha, u které jsem se vážně smála! :)

andrejqa
20.05.2017 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Byl to zajímavý děj, u kterého jsem se hodně nasmála :-D Určitě doporučuji, pokud chcete relaxovat a zároveň se trochu pobavit sáhněte po této knize :-)

JIVaJaH
20.05.2017 2 z 5

Tak tomu nerozumím...toto je literatura? Tolik kritiky na knížku Posel od Zusaka za to, že je psaná jazykem náctiletého a tady chvála za chválou u knihy plné vulgarismů, nechutností? Humorná kniha? Asi nemám smysl pro humor! Za mě ne!Hvězdy snad jen za to, že, jak koukám, si kniha čtenáře našla!

AnetV
25.03.2017 4 z 5

U knihy jsem se skvěle bavila, jako už dlouho ne, skoro mi těch chudáku bylo až líto, zažít tolik trapasů :-) Určitě se pustím i do pokračování.

kikibo
30.01.2017 5 z 5

Knizku jsem si cetla v praci a musela jsem ji 5x odlozit protoze jsem z toho mela zachvaty smichu, ze tam na me kazdy koukal a ze byc to cetla v mhd nepripadalo v uvahu :D Naprosto skvela pohodova oddychovka :)

niknikita
24.01.2017 5 z 5

Skvělý, nápaditý humor s trochou vulgarismů, které Spaldingovi odpouštím. Neodpustím si malé varování čtenářům: Nezobejte u čtení této knihy buráky, chipsy a vlastně nezobejte raději nic...

kanitsuj
16.09.2016 4 z 5

Tato knížka je vskutku velmi humorná, ani nepamatuji, kdy jsem se při čtení tolik nasmála jako u situace s "fajitas":-))) Mám dojem, že 3/4 jsou lepší než poslední čtvrtina a také některé vulgarismy tam snad nemusely ani být, proto dávám o jednu hvězdičku méně.

Terez67
14.08.2016 5 z 5

Tak u této knihy se nedalo nesmát. Jako chvilkama sem si říkala toto číst nebudu kuli vulgarismum a tak ale nakonec jsem to překousla a dobrý bavilo mě to.Je zajimavý kolikrát se k sobě vracely ale už od začáku jsem si řikala že se k sobě hodí.A taky se mě líbylo jak to bylo napsaný z obou stran.

lucie5503
06.08.2016 4 z 5

Tahle kniha mě donutila se fakt zasmát nahlas a to se tolik nestává. Moc se mi líbilo to, že zde byl pohled na věc obou hlavních postav a navíc jsem si ani neuvědomovala, ze to jsou jen pouhé zápisky ať už na blog či do deníku. Krásné, vtipné a celkem i poučné oddechové čtení :-)

IŠ
23.06.2016 3 z 5

Před sobotním kinem jsem se zatoulala do Levných knih. Říkala jsem si, že tam jdu jen krátit čas. Jen se podívat. Možná si přečtu pár písmen. Možná si čichnu k nějaké knize. Rozhodně nebudu nic kupovat ! Potom jsem si všimla té knihy. Obálka byla pronikavě růžová a o něco méně pronikavě modrá. Ta růžová má barvu tak trochu jako žvýkačka Pedro a ta modrá mi připomíná barvu jednoho modrýho pánskýho trička s krátkým rukávem. Obě barvy jsou stejně zastoupeny. Prostě polovina obálky je modrá a polovina růžová. Absolvent genderových studií by byl vzrušen. Odsoudila jsem tu knihu ještě než jsem ji otevřela. Pohled na malá bílá a zlatá srdíčka mi vsugeroval myšlenku, že to bude nějaká lepidlová ptákovina. Jenomže potom jsem si přečetla první větu - Ach Bože, její dech páchne, jako by se otevřely brány pekelné.... Super! To bude asi ze života! A tak jsem tu knihu koupila. Doma jsem napustila vanu. Horká voda, pěna a knížka. Čtu. Čtu a studem mi zčervenala i bílá pěna s vůní oliv, která vůbec nevoní jako olivy. Vlastně se mi nezdá, že by ta pěna nějakou vůni měla. Ne mě nerozčiluje autorův slovník. Ty vulgarismy jsem už slyšela a některý taky používám. Ale je mi za něj trapně. Ten sloh je mizerný. A hlavní hrdina se vyjadřuje jako retardovaný žák druhého stupně základní školy. V první kapitole se dozvím, jak Jamieho sperma postříká obraz s portrétem Ježíše Krista. Chudák Kristus. Už ho nestačí přibít na kříž. Už se po něm stříká bílkovinou. Naštěstí druhá kapitola je mírnější a třetí ještě mírnější. No Shakespeare to není, ale k vlastnímu překvapení zjišťuji, že se v některých chvílích nahlas řehtám. Voda je po dvou hodinách studená. Jsem v polovině knihy. Zbytek dočtu následující den. To seznamovaní Jameiho a Laury je pěkný. Je pěkný sledovat myšlenky a pocity každýho z nich. Vlastně jim dost fandím, aby jim to vyšlo. A možná je v tom trochu škodolibosti vdané ženy, že další pár to má společně "až na věky."

mekkejla
22.06.2016 5 z 5

Jako jo, není to nic hlubokomyslného a je jasné, jak to dopadne, ale takový záchvat smíchu, jaký jsem měla u příběhu s fajitas, jsem u žádné knížky nikdy nezažila :-D Za slzy smíchu prostě musím dát 5 hvězd ;-)

Lenka40
26.05.2016 5 z 5

Tak dlouho jsem se u knihy nenasmála a to myslím ,že jsem se smála pořádně nahlas :D .Báječné vyprávění zážitků při shánění partnera .Vřele doporučuji a hned se vrhám na další díl Láska na třetí .

monushka
22.05.2016 4 z 5

Po hodne dlouhe dobe jsem u knihy brecela smichy. Na jednu stranu mi bylo Jamieho a Laury lito, na tu druhou jsem rada, ze me takto bavili. Tesim se, az si prectu pokracovani.

oluskace
11.05.2016 5 z 5

Knížka u které jsem se hodně pobavila. Líbila se mi, ale škoda, že jsem ji tak rychle přečetla :(

DK197
09.05.2016 4 z 5

Knížka, kterou jsem přečetla tak nečekaně rychle, že se nestačila dostat ani do kategorie "PRÁVĚ ČTU". Knížka, kterou jsem dlouho nemohla dostat do ruky. Na kterou jsem se těšila. A rozhodně nejsem zklamaná!

Ta knížka je tak neuvěřitelně zábavná, že se prostě budete smát. A každý, kdo občas řešil problém - co s tím, že už nechci být single - bude chápavě kývat hlavou a vzpomínat na své vlastní milostné přestřely a trapasy.

A poznamená, že cesta k lásce bývá různorodá...

humor výběr partnera seznamky seznamování

Nick Spalding
britská, 1973
2013  81%Lásko, kde jsi?
2014  72%Láska na třetí

Kniha Lásko, kde jsi? je v