Láska a tetování

Láska a tetování https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419330/bmid_laska-a-tetovani-sWo-419330.jpg 4 425 98

JSEM SVĚTOVĚ PROSLULÝ TATÉR A NA TERMÍN SI U MĚ POČKÁTE ŠEST MĚSÍCŮ. Každý chce své tělo ozdobit mým uměním. Jsem ten nejžádanější artikl v L. A. a do postele dostanu každou holku, tudíž poslední, co čekám, je, že do mého tetovacího studia zabloudí Ash Carterová. Posledních sedm let jsem spal s polovinou žen na severní polokouli, ale žádná z nich se nevyrovnala té, kterou jsem opustil. Ash byla můj svět, jenže pro její vlastní dobro jsem se jí musel vzdát. Byla to největší chyba v mém životě a teď udělám cokoliv, abych Ash získal zpět. Sedm let jsem se neúspěšně snažil zapomenout na její kůži, oči a neuvěřitelnou odvahu. Nezměnila se. Říká se, že byste měli odpustit a zapomenout, ale Ash nikdy nezapomene na to, co jsem jí provedl, a já si to nikdy neodpustím. Ale pokud mě přijme zpět, dokážeme překonat minulost a jít společně vstříc budoucnosti?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Love & Ink , 2018

LadyAlena
14.12.2020 5 z 5

tohle prostě chcete, nabouchanej, potetovanej, hodnej kluk, mám ráda tento typ knih, takže hodnoceno vysoko

Leniii
17.11.2020 4 z 5

Odpočinková četba na sychravý den :)

Damonka12
29.10.2020 3 z 5

3,5 Skvělý erotický román s originálním tématem a typickým klišé na konci.

Zuzana207
23.07.2020 3 z 5

Prežijete to. :-) Myslím tým, že kniha je fajn v prípade, keď neviete, čo od nudy. Nečakajte však žiadne veľké drámy, ohromujúce tajomstvá z minulosti a ani to iskrivé "škádlení" medzi hlavnými hrdinami. Príbeh je jednoduchý, dej predvídateľný, bez väčších zlomov a prekvapení. Kniha sa dá prečítať, ale celkovo tomu chýba iskra a trochu zápletky.

NikolaSkop
19.07.2020 4 z 5

Nebyl to úplně špatný ale ani ne nejlepší. :) Podle mě stojí za přečtení ale na plný počet tato kniha nemá. :)

Kiwicatko
18.07.2020 2 z 5

Tak tohle zachranovala jen predstava jak Teo kresli skvele navrhy, ktere prenasi na kuzi. A nesmim zapomenout ma uplne zivou predstavu jeho tetovanych rukou v kosili s vyhrnutymi rukavy :)

Ale jinak to byla az takova oddechovka, ze jsem malem prestala dychat a umrela nudou. Nebyl tam pro me zadny uveritelny dialog, mlatila jsem se cteckou do hlavy za jeho “sok” , kdyz ji nasel ve svem studiu. To jako nekouka do diare, koho ma tetovat s pri mailove komunikaci si necte podpis?
Urcite by se tam toho naslo vic, co me stvalo. Ja si z toho vybirala jen urcite pasaze, nad kterymi jsem slintala a zbytek jsem prelouskala bez zjevneho nadseni.

Majka1979
13.07.2020 5 z 5

Od tohto autora už mám prečítané všetky knihy. Môžem povedať, že štýl mi sedí a knihy sa mi veľmi páčia a aj táto bola skvelá :)

Ketfl
09.07.2020 4 z 5

Moje druhá kniha od tohoto autora. Za mě tedy o něco slabší, než Hvězdný šéf. Nemohla jsem se nějak úplně začíst, ale i tak hodnotím kladně. Děj byl fajn, postavy také. Pěkná odpočinková četba.

Myška43
29.06.2020 5 z 5

V jednoduchosti je krása, to dokazují příběhy autora. Žádné velké zvraty, velká očekávání, a přesto jsem hltala každou stránku. Mě jeho styl vyhovuje, žádné zbytečné popisování, jde hned k jádru věci. Ano, za pár dní si asi děj pamatovat nebudu, ale to neubírá na hodnotě knihy a rozhodně si ji někdy v budoucnu ještě ráda přečtu.

domina
25.06.2020 3 z 5

Kniha mě nijak moc nenadchla. Příběh nebyl ničím zajímavý. Konec ukvapený. Za dva dny si nebudu pamatovat o čem jsem četla.

Kristy.Seb
01.06.2020 4 z 5

Moje druhá kniha od autora s rozhodně se mi líbila více, než kniha V pokušení.
Mělo to celkem děj, bylo to zamilované a bylo to prostě fajn.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Knížka se mi líbila více než Hvězdný šéf, ale nijak výjimečná knížka to nebyla. Dle anotace jsem čekala více.

snowpinkee
26.05.2020 3 z 5

V tomto příběhu se dostáváme do LA. Přímo do tetovacího studia, kde se po 7 letech potváváme s párem ze střední. První láska.
Nemohla jsem se začíst. Kniha mě nebavila, ničím mě nelákala a musela jsem se nutit k tomu, abych ji vůbec dočetla.
Od autora to byla moje první. Ale nevím, jestli chci číst nějakou další.
Opět jako u všech knih z tohoto žánru byla použita stejná šablona. Nic nevybočovalo, všechno tam bylo, ale nějak mě to nezajímalo. V podstatě mi hlavní hrdinové byli jedno a jen jsem chtěla už dočíst.

Jajibloguje
26.05.2020 5 z 5

Láska a tetovaní je jedna z ďalších výborných kníh od J. D. Hawkins, ktorú a slovenský a český trh prinieslo Nakladatelství Baronet. Komu mám, prosím, ďakovať? Eroticko romantický príbeh má plynulú gradáciu deja. Nemusíme na nič dlho čakať, taktiež sa tie dôležité veci nedejú príliš rýchlo. Za mňa ide o veľmi vydarený kúsok.

Hlavné postavy sú vykreslené v reálnom svetle okorenené dávkou čitateľskej idealizácie. Ich pohľady sa striedajú a tak jednu kapitolu čítame z pohľadu Tea a druhú s pohľadu Ash. Úprimne, ja som mala viac bližšie k Teovi, pretože sa mi zdalo, že Ash niekedy priveľa rieši. Veľa myšlienok,veľa emócií. Pociťuje veľkú túžbu vysvetliť si minulosť a keď k tomu príde, uteká predtým. Čo vám poviem, typická žena. Teo si so sebou nesie ťarchu minulosti, ktorá sa odráža v umení, v jeho tetovaniach. Vybudoval si to, čo má a patrične si to uvedomuje. Je silný, ale len vďaka múru, ktorý Ash, jeho prvá láska, ako jediná vedela hneď preraziť a zničiť. Bravó.

Priatelia, ak máte radi naozajstnú erotiku v knihách, nielen “a oddali sa noci plnej vášne”, tak táto kniha je proste pre vás. Milovníčky červenej knižnice si prídu na svoje v detailných opisoch posteľových a intímnych častí, ktoré sú nielen dobre napísané, ale aj preložené.

Keďže sa príbeh odohráva v LA, stretneme sa tu s klišé. Santa Monica, plot pri nápise Hollywood. Mám pocit, že autori tieto dve miesta musia spojiť s príbehom vždy, keď sa ocitáme v Los Angeles. Osobne mám toho prečítané už veľa, takže mne toto celkom začína prekážať a šediviem z toho, ale kto číta príbehy z tohto prostredia menej, nepríde mu to veľmi rušivé. Samozrejme, dočkáme sa aj typického amerického konca. Predposledný riadok strana 255, za čo by som už hodila zápisník o stenu, pretože tak sa končí každá druhá kniha a nechápem, prečo majú autori silnú potrebu takto ukončovať svoje príbehy. Ale tak, demografickú krivku treba zvyšovať. Keď nie v realite, tak aspoň vo svete fantázie.

Za mňa je to ale super kniha, milá, vtipná, erotická, romantická, s dobrou zápletkou, dynamická, ktorú určite odporúčam. Pekné čítanie prajem.

Marcia
09.05.2020 1 z 5

Knížku jsem ani nedočetla, prostě jsem nemohla... Příběh mě vůbec nebavil, nedokázala jsem se začíst. Jak tu bylo psáno, v příběhu není žádný waw, žádný příběh, vývoj, prostě nic. Stejný problém jsem měla i u Hvězdného šéfa, taky jsem se nutila ke čtení až jsem to vzdala. A to nemám ve zvyku. Tato autorka opravdu není pro mě. Nikdy více.
Ani se mi nechce hodnotit. Snad 1 hvězda.

Katka313
22.04.2020 3 z 5

Dle anotace to vypadalo, že to bude krásný příběh. Neříkám, že nebyl, byl, ale dalo se z něho vytřískat mnohem více. Pěkný nápad a pointa ale chybělo tomu to wau. A televizní prostředí mi šlo pěkně na nervy. A co stalo za jejich odloučení mi bylo jasné hned po pár stranakch. Co mi, ale asi utkví v paměti, je usmiřovačka ta byla fakt úžasná, originální a romantická. A ten epilog......? To jako vážně s těmi otci? To už bylo na mě moc.

genikuxik
19.04.2020 3 z 5

Příběh byl takový obyčejný a snadno čitelný. Knihu jsem přečetla za dopoledne, takže je to taková rychlovka. Nenadchne, ale ani neurazí.

mikika
26.03.2020 3 z 5

Další literární porno. Proč já to vůbec čtu? S touhle knihou ani nemůžete do vlaku, aby na vás nekoukali.. nebo zabalit do obálky Freudovych sebraných spisů...

petulkapeta
20.02.2020 5 z 5

pohodove čteni

wielka
14.02.2020 3 z 5

Vo svojej kategorii dobre, ale velmi predvidatelny dej, nic nove som v knihe nenasla, vtipne dialogy vobec ziadne. Rozpacity dojem mam.