Láska a tetování

Láska a tetování https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411924/bmid_laska-a-tetovani-SC0-411924.jpg 4 425 98

JSEM SVĚTOVĚ PROSLULÝ TATÉR A NA TERMÍN SI U MĚ POČKÁTE ŠEST MĚSÍCŮ. Každý chce své tělo ozdobit mým uměním. Jsem ten nejžádanější artikl v L. A. a do postele dostanu každou holku, tudíž poslední, co čekám, je, že do mého tetovacího studia zabloudí Ash Carterová. Posledních sedm let jsem spal s polovinou žen na severní polokouli, ale žádná z nich se nevyrovnala té, kterou jsem opustil. Ash byla můj svět, jenže pro její vlastní dobro jsem se jí musel vzdát. Byla to největší chyba v mém životě a teď udělám cokoliv, abych Ash získal zpět. Sedm let jsem se neúspěšně snažil zapomenout na její kůži, oči a neuvěřitelnou odvahu. Nezměnila se. Říká se, že byste měli odpustit a zapomenout, ale Ash nikdy nezapomene na to, co jsem jí provedl, a já si to nikdy neodpustím. Ale pokud mě přijme zpět, dokážeme překonat minulost a jít společně vstříc budoucnosti?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love & Ink , 2018

karol.cadex
17.09.2019 3 z 5

Moje kamarádka mě prakticky ukecala, abych si tuhle věc přečetla. Poslední romány jsem četla v pubertě napsané Lenkou Lanczovou, kdo ví proč jsem si myslela, že tohle bude něco podobného. No a jelikož jsem sebemrskač, přelouskala jsem tuhle věc za včerejší odpoledne a večer. Trochu jsem i měla strach, že se mi bude celý ten "děj" zdát.
Jako je to prostě brak, co si budeme povídat. Na druhou stranu popsaný sex byl velmi, ale velmi realistický! Asi nejsem úplně vyzrálá osobnost smířená se svojí sexualitou nebo nevim, jelikož jsem bez přestání dělala "hihihihihihihi" jako debil. Bez toho žilnatého penisu a popisu orálního sexu by to byla každopádně hezká pohádka pro holčičky, ne že ne. A žili šťastně až do smrti. (A pak jí ho tam hluboce narval a přirážel a řval jak je krásně mokrá). Cílovka téhle literatury opravdu nejsem. Ani nevím, jak to hodnotit.

Nuttelka
13.09.2019 4 z 5

Příjemná oddychovka, nic převratného, ale bavilo mě to. Toto téma také není nic nového, prostě pohodová jednohubka :-)

janina66
10.09.2019 5 z 5

Kniha se četla sama. Střídání z pohledu Ash a Tea bylo super. Příběh se mi moc líbil. Přečteno za 1den.

misak94
07.09.2019 5 z 5

Výborná oddychová kniha, která se čte v podstatě sama. Je vidět, že jsem se v autorovi nemýlila. Nevěřila jsem moc tomu, že po jeho knize Hvězdný šéf bude další kniha také tak dobrá ale musím říct, že tahle byla snad ještě lepší :) Velká spokojenost

prcek19
06.09.2019 4 z 5

Kniha mě bavila více než autorova první kniha Hvězdný šéf..líbilo se mi prostředí tetovacího studia..byla sem moc ráda, že k sobě dokázali najít cestu zpět..nemám ráda, když se dětem do života pletou rodiče a myslí si, že ví nejlépe, co je pro jejich děti to nejlepší

Lenny.Wolf
04.09.2019 3 z 5

Žádné velké literární dílo to nebylo, ale jako rozptýlení od čtecí krize naprosto ideální :)
Hodnotím 3,5*/5*.

Tanya007
30.08.2019 4 z 5

Kniha je pěkně napsaná, ale bohužel se nejedná o typ knihy, která by mě plně vtáhla a pohltila. Nebyl tam žádný extra zvrat, tušíte v podstatě od začátku, co se stalo... Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 hvězdami, dávám 4, protože to je pohodové čtení, pro únik od reality super :-)

Kudík
28.08.2019 3 z 5

Kniha není špatná, ale je moc "jednoduchá". Děj je předvídatelný, a to se 100% koncem, tzn. oba dva otcové na té epilogové události, to jako vážně? :D
Tatér a motorkář Teo je chvilku popisován jako drsňák a chvilku jako takový ten týpek na harleyi milující koťátka (čtyřnohá :D). Ash je zase chvilku v područí šéfové a otce, aby se následně maximálně osvobodila. Vidím to na 3,5 hvězdy (ale musím zaokrouhlit směrem dolů).
Přečteno za den.

eliska3868
28.08.2019 3 z 5

Nemůžu říct, že byla krásná knížka. Prostě nebyla špatná. Porovnávám mezi knihou "Začít znovu" je mnohem lepší než tenhle "láska a tetování"...

Katana83
27.08.2019 5 z 5

Moc se mi pribeh libil. Ctive odpicinkove cteni.

Cometka
26.08.2019

Na přebalu knihy je poznámka o autorovi, jak píše "erotické novely, v nichž vystupují moderní alfa samci a silné, nezávislé ženy" - to mě vede k tomu, kdo to na ten přebal vymyslel? Knížka určitě není o moderním alfa samci, i když tento je potetovaný a pracuje "ach jeeee" v tetovacím salóně, jehož je zároveň vlastníkem. A není ani o silné a nezávislé ženě - z mého pohledu je hlavní ženská postava totální trubka, co si nechá všechno líbit. Příběh jako takový už jsem někde dřív četla, ale asi to bude podobná kvalita, jako tento, protože si nedokážu vybavit název knihy. I pokud toužíte vypnout mozkové buňky , není to úplně příběh pro vás, celou dobu totiž přemýšlíte, jestli se některá z postav aspoň trochu pohne ve vývoji. Některé odstavce mi ani nedávaly smysl, nebo už nevím. Obálka hrůza, hlavní postava by měla být potetovaná od krku dolů, pokud se dá věřit popisu v ději. Další šanci už ode mě autor nedostane, už Hvězdný šéf stál za starou bačkoru.

aneta147
23.08.2019 5 z 5

Fantastická kniha

veveronka
22.08.2019 3 z 5

Nebylo to spatne,ale znam mnohem lepsi knihy tohoto typu.Na muj vkus mu moc rychle odpustila

Ivuska.09
21.08.2019

Předchozí kniha autora (Hvězdný šéf) byla skvělá. Tak jsem se s chutí pustila do další. Tentokrát se ale žádné velké nadšení nekonalo. Dějově pro mě byl román velmi nepropracovaný a dočítala jsem s velkým sebezapřením. Některé myšlenky v knize byly pěkné, ale celkově jsem zklamaná.

pavlikova9332
21.08.2019 5 z 5

Řekla bych, že zento příběh byl hezčí než Hvězdný šéf. Moc pěkná kniha

adela2230
20.08.2019 5 z 5

Zajímavé spojení ohledně tetování a lásky, sice název mírně zavádí, ale příběh je propracovaný až skoro nereálný. Autor dokázal vystihnout tetování i bezpodmínečnou lásku.

Misspullinn
18.08.2019 4 z 5

Oddechovka, předvídatelná, ale stejně si ji rádi přečteme až dokonce :) Ovšem moc mi nesedí děj s názvem, čekala jsem trochu něco jiného

oresvo
17.08.2019 3 z 5

Četlo se to dobře ale asi mi to stačí přečíst jednou, nezanechalo to ve mě žádný dojem. Jako lehká letní oddechovka.
Příběh byl docela předvídatelný , konec taky. Ale děj mi přišel trochu strohý .

KnihomolkaYulča
17.08.2019 5 z 5

POZOR SPOILERY

Kde začít.....
Pan spisovatel to pojal celkem zajímavým způsobem. Každou kapitolu začíná nějakou zajímavou myšlenkou či větou. Já vám tu odkryji jen 4.

Ash
"DNES JE TEN DEN. Vím přesně, co chci, kde si to nechám udělat a kdo mi to udělá."
Ash se rozhodne, že si nechá udělat tetování. A to v nejlepším tetovacím salónu v L. A., jelikož je to nejlepší tetovací salón široko daleko. Proto je věčně nabitý a dostat se do něj můžete pouze na objednání. Byla objednaná k nejlepšímu tatérovi. Když přišlana řadu, uviděla jeho......
Svého bývalého přítele - kterého viděla naposledy před sedmi lety, kdy z ničeho nic zmizel a už se neobjevil. Chvíli tam tak stáli a nakonec jí šel Teo namalovat náčrt tetování...... Ash se hlavou honily myšlenky, vzpomínala na minulost a nakonec si tetování rozmyslela a odešla.....

Teo
"KDO POTŘEBUJE psychologa, když máte psa?"
Teo vzpomíná na minulost, kdy se sedm let snažil na vše zapomenout..... Dokud se neobjevila u něj v salónu Ash.....
Šel venčit svého psa a když se mu najednou vytratí z dohledu, začne po něm pátrat. Najednou ho zahlédne - krčí se u něj nějaká dívka, tak vyrazí za nimi..... Jenže ta dívka není nikdo jiný než Ash. Tak se dají do řeči. A nakonec se domluví, že vyrazí na koncert společné známé.

Ash
"PROTLOUKÁM SE pracovním ránem jako automat poháněný kávou."
Ash to nemá jednoduché v práci, protože ji neberou dost vážně a její návrhy jsou odmítané. Se svojí kamarádkou v práci proberou co se stalo, koho potkala a prozradí, že ji Teo pozval na koncert.

Teo
"TRVALO MI TO podstatnou část života, ale nakonec jsem přišel na to, že pokud nemáte domov, vždy si můžete vytvořit nový, vlastní."
Na koncertu se něco stane, něco dost zásadního, co pohne s celým příběhem.....

Tak jak to vše nakonec dopadne?
Jakou minulost skrývají oba hrdinové?
Co se vlastně před sedmi lety stalo, a proč Teo zmizel?
Co tají otec Ash?
A čím vším si prošel Teo za celý svůj život?
To už si budete muset přečíst samí.

Hrozně se mi líbila tato myšlenka na konci knihy, tak jsem si ji chtěla dát i sem ke článku :
„Lidé… Není toho na nás moc věčného, víš? Porušujeme sliby, měníme názory, život ti pod nohy hází klacky… takže myšlenka vytvořit něco, s čím ses nenarodila, vyjádření toho, co miluješ nebo koho miluješ, a proměníš to v něco, co přetrvá… to je něco mimořádného. Je to unikátní. A to umí jen tetování…“

Kniha se četla dobře, první půlka byla slabší a trochu se táhla, ale druhá polovina to vyrovnala a zachránila celý příběh. Tato kniha je přímo stvořená pro odpočinkové dny. Romance jak má být. Obálka je perfektní, mně se hrozně líbí.
Ale pozor, kniha je od 18 let!

TerezaMondeková
14.08.2019 4 z 5

Odjakživa jsem obrovská milovnice tetování, takže naprosto bombastická obálka a název mě hned zaujaly. Líbí se mi, že je v knize zapleteno tetování, jak to probíhá, informace, jak to chodí, protože já sama tetování chci, takže jsem tuhle knihu četla s velkým nadšením.
Kniha je krásně napsaná, skvěle si u ní odpočinete, jde to klidně, pomalu, není to zdlouhavé, žádné dlouhé protahování a na konci ukápla slza, jak to bylo dojemné. Konec mi přeslazený nepřišel, protože mám takové konce ráda. V knize ani nebylo přehnaně moc sexu a za to jsem ráda. Taky mě hned překvapilo, že knihu psal muž.
Já sama jsem byla zvědavá, proč Teo zmizel bez vysvětlení. Vlastně jsem o tom důvodu ani moc nepřemýšlela, protože jsem se chtěla nechat překvapit, ale když se na scéně objevil otec Ash a Teo se začal ošívat, tak jsem měla tušení, nebo spíše svou teorii, co se stalo, takže jsem na jednu stranu překvapená nebyla, takže... žádné velké wow. Proto jsem nemohla dát plný počet.
Ash se mi hned líbila. Byla mi sympatická, protože i když byla z bohaté rodiny, tak neodsuzovala ostatní lidi podle toho, co se o nich říká, nebo jakou mají finanční situaci, prostě to nebyla takový ta bohatá fiflena. Nepředstavovala si svět růžově.
Teo... Já prostě nedokážu odolat klukům, kteří mají tetování. A ještě ta jejich povaha. Drzý, sebevědomí, ale přesto citlivý a romantický. A to vypracované tělo je plus navíc. Ještě ta motorka, prostě alfa samci. Jenomže o takových klucích se nám může jenom zdát. Takže je dobře, že o nich aspoň někdo píše.
P.S. Tetování je trvalé, domov ne!

láska USA (Spojené státy americké) první láska romantika tetování

J. D. Hawkins
americká
2019  73%Hvězdný šéf
2019  73%Láska a tetování
2020  73%V pokušení
2020  69%Neprofesionál
2022  65%Bezchybní

Kniha Láska a tetování je v