Láska a kozy na venkově

Láska a kozy na venkově https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452243/mid_laska-a-kozy-na-venkove-I8X-452243.png 4 74 74

Láska a sýr série

< 2. díl

Ellin život v Paříži se konečně ustálil. Žije se svým partnerem Sergem, oba se mají báječně a pokračují v dobrodružném objevování všemožných druhů sýra. Dokud tedy nastalou pohodu nenaruší Ellino nečekané těhotenství a Sergeovo možná až příliš velké nadšení. Rozhodne se totiž pro rodinu pořídit dům a přestěhovat Ellu z velkoměsta na kozí farmu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Metafora

Escape to the French Farmhouse , 2019

MamaKnihomolka
10.11.2020 3 z 5

Druhý díl ze série Láska a sýr, kde se Elly vysněná Paříž promění v kozí farmu. Přišlo mi vhod, že autorka lehce shrnula co všechno se odehrálo v prvním díle.
Trochu mě mrzí, že se tento díl tolik netočí kolem sýra a vína. Ano kolem Sergeova kozího sýra ano, ale ani ten nebyl dost popsaný. Jako je to jasné když Ella otěhotněla, ale mrzelo mě to.
Tímhle dílem se mi Ella dost zprotivila. Přišla mi chvílemi sobecká. Stále lpěla na rekonstrukci domu, ale přitom se dá rekonstruovat i bez velkých peněz, nebo aspoň zútulnit. A hned by měla vyřešený i problém s nudou. Dál mě štvala její neupřímnost a zatajování. A završila to ke konci tím, že sotva porodila hned si dala Sushi, šampaňské a sýry. To se ve Francii nekojí nebo co? Vím, že někteří nad tím mávnete rukou, ale mě tohle vadí.
Za mě druhý díl vycházet nemusel.

Devil-Ivet
23.10.2020 4 z 5

Z prvního dílu jsem byla nadšená, tak jsem se okamžitě vrhla i na dvojku. Bylo to stejně čtivé, sýrové, zábavné a romantické. O krapet méně zajímavé, ale na knize to neubírá. Doufám, že bude pokračování :)

janasim
10.10.2020 3 z 5

Pokračování příběhu Serge a Elly nebylo špatné, ale už mě tolik nenadchlo jako první díl. Nerada bych ale mým hodnocením knížce uškodila, protože za přečtení urcitě stojí.

Sonne
05.08.2020 4 z 5

Lehká a pěkná letní odpočinkovka, ale i tak přečtena jedním dechem :)

TheMelorry
19.07.2020 4 z 5

Ještě teď po dočtení jsem příjemně "francouzsky" naladěna. Kniha se opravdu velmi dobře čte, hlavní hrdinové jsou sympatičtí a jejich životní peripetie působí uvěřitelně. Nejde jinak než oběma fandit. Jednoznačně je to povedený romantický příběh, který stojí za přečtení (a to nejen v létě).

piquillio
06.07.2020 3 z 5

Kvalitativní propad. Nápaditost není, humor chybí. Hrdinka je otravná. Po svém milém by chtěla zázraky, otevřenost, ale sama je neupřímná.

Blaufik
02.07.2020 3 z 5

Nová životní etapa Serge a Elly se mi líbila a smlsla jsem ji stejně rychle, jako kousek dobrého sýra. Tak se posaďte a vychutnejte si nová dobrodružství, nové životní zkušenosti a nové kousky sýra. Léto přichází a tato série je pro teplé dny jako dělaná.

Danago
24.06.2020 4 z 5

Tato kniha je pokračováním knížky Láska a sýr v Paříži. První díl jsem nečetla, ale vůbec to nebyl problém. Příběh je milý a vtipný. Velice dobře se čte. Příjemné oddechové čtení na léto.