Okamžik pravdy

Okamžik pravdy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478176/bmid_okamzik-pravdy-91x-478176.png 4 237 51

Skrývá se pod maskou kluk jejího srdce? Hadley Moorová v šestnácti letech přesně ví, co je zač - plavkyně, která díky tomuto sportu získá stipendium na univerzitu. A tomuhle cíli obětuje vše. Takže když jeden z jejích tréninků naruší záhadný kluk v kostýmu akčního hrdiny Heatha Halla, nepřijde jí to zábavné. Místo toho se rozhodne, že zjistí, kdo to byl, aby dalším vyrušením předešla. Překvapí ji, kolik potenciálních kandidátů se za maskou Heatha Halla může skrývat - včetně jejího bývalého nebo kluka, do kterého je zakoukaná její nejlepší kamarádka. Podaří se jí tuhle záhadu rozklíčovat? Zvlášť když má plnou hlavu někoho, po kom by rozhodně toužit neměla?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Moment of Truth , 2020

Lučina7
22.11.2021 4 z 5

Krásná oddechová Westovka k deštivému dni, kterou přečtete jedním dechem.

MarKy95
20.11.2021 4 z 5

Milé čtení na večer.

Petra-1
19.11.2021 4 z 5

Ač autorku miluji, tahle kniha mi přišla jako jedna z jejích slabších. Postavy byly sympatické, ale za mě chyběla jiskra a trochu více té romantiky.

LilianaFalcon
18.11.2021 5 z 5

PS: Líbíš se mi a Kluk od vedle? Zatím nepřekonáni, ale Okamžik pravdy je rozhodně číslo 3.
Hodně se mi líbilo, že i když jsem si od začátku říkala, že je to všechno jasné... no, světe div se, nebylo! Jedním zvratem mě autorka vážně mile překvapila.
A i když bych normálně ocenila, že se autorka vyhnula závěrečnému dramatu, tak tady vyloženě chybělo! Rozhodně bych ocenila, kdyby si to mezi sebou všichni víc vyříkali.

happy19
17.11.2021 5 z 5

Milé,vtipné,hravé...svěží!
U knih od Kasie je záruka odpočinku,-)

„Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede.“

petulkapeta
14.11.2021 5 z 5

Miluju jeji knihy. Kdo pozorně bude čist, tak tam bude zminěna Lacey z předchozí knihy :)
A ta romantika ze střední a honba za zjistěním identity byla krasná.

Mikuše-Ivet
28.10.2021 4 z 5

Další příjemné poctění od autorky.

Lutzinka
25.10.2021 5 z 5

Podle mě nejlepší kniha od Westové.
Rozuzlení s Heathem bylo super. A i když jsem uhodla hned na začátku s kým Hadley skončí, tak ta cesta k tomu, byla fakt zábava.

ivousekk
24.10.2021 5 z 5

Vyborne. Presne tak, jak to Kasie West umi. Stredoskolska romantika, ktera vzbuzuje usmev na tvari a trocha pouceni k tomu.

Pedruska01
13.10.2021 5 z 5

Na další, novou Westovku jsem se těšila, a to moc. Vím, co od autorky očekávat - milou, romantickou, pohodovou oddechovku s nádechem vážna - a to mě moc baví. Její knihy jsou skvělé, a to bez ohledu na to, pro jakou věkovku píše a kolik je ve skutečnosti čtenáři. Četlo se to hrozně dobře a rychle, sfoukla jsem to za pár hodin a teď, když není to řešit mi to je až líto, hrozně se mi to líbilo.
Hlavní hrdinka Hadley byla fajn a měla jsem jí ráda. Byla to holka, co hrozně dřela. Vypadalo to, že pro sebe především, ale žila v sebeklamu. To mě ve výsledku hrozně mrzelo - to soutěžení, co jím vlastně ani být nemohlo. Nebylo to fér a bylo mi jí líto. Bylo hrozně smutné, že si to rodiče neuvědomili dřív, že se muselo stát takové "pozdvižení" - a za to smekám, že na to měla - než jim to seplo. Jasně, mohla se Hadley taky ozvat, ale ruku na srdce v jejím věku a situaci? Ne. Prostě se snažila dřít víc než aby se vzepřela a dohadovala. To bylo to, co celý život dělala. Rozuměla jsem ji - ať už to bylo dobře nebo ne. Samozřejmě chápu, že to co se stalo té rodině byla tragédie a velká, ale oni to vyzvedli na novou úroveň, která už za ty roky tak vysoká být rozhodně neměla a hlavně to bylo přehnané. Hlavně s její matkou bych nejraději zatřásla. Pak musím ještě zmínit hrdinčinu nejlepší kamarádku Amelii, kterou jsem si taky dost oblíbila a bavila mě.
Hlavní hrdina Jackson byl totální střelec a školní vtipálek, který se zdál být všude a přikláněl se ke všemu. Získal si mě velmi brzy a zcela. Každou další jeho scénou jsem si ho zamilovala víc a víc. Byl skvělý a pak jsem jen čekala, kdy na něj zase narazím. Dost jsem si ho užívala. Společně se mi hodně líbili - to jejich věčné narážení na sebe, dialogy, úplatky, sbližování, odhalování. Tahle jemňoučká a nevinná romantika mi pohladila duši a vykouzlila úsměv na tváři.
Tajemství okolo Heatha Halla bylo vážně překvapení. Byla jsem na tom úplně stejně jako Hadley, která podezírala každou chvíli někoho, na dost lidí to sedělo, pak se to zase vyvrátilo. Byla jsem v koncích - kdo sakra ten chlap je?,zvědavost mě doháněla k šílenství a jen taktak jsem se držela, abych si to už sakra nenalistovala a nezjistila to. To, co přišlo jsem absolutně nečekala. Sakra, jako vůbec. Autorka mě tak zmátla, že jsem jela na stejné vlně a neměla jsem páru, že vlastně můžu přestoupit. Za mě se tohle vyvrcholení zápletky povedlo a navíc to nese moc pěknou a zajímavou myšlenku.
Jedná se o další moc povedenou knihu od již dávno oblíbené autorky. Ačkoliv hrdinové jsou mladší ročníky, nese se v těch příbězích vždycky něco velkého, vážného, dospělého. Není to jen milá romantická oddechovka. Je to vždycky něco víc. Bavilo mě to a líbilo se. Nemám co vytknout, skvělé postavy, čtivost, děj. Slupla jsem to na posezení. Rozhodně musím doporučit a hodnotit všemi hvězdami, zaslouží si to. A samozřejmě se těším na další setkání s Westovkou, a to dost. :)

Verulesa
11.10.2021 4 z 5

Trochu mě zklamal konec, autorka ho dala postavám dost zadarmo. Jinak jsem byla moc spokojená.