Láska & gelato

Láska & gelato https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335044/bmid_laska-gelato-guu-335044.jpg 4 473 113

Láska & gelato série

Lina tráví prázdniny v Toskánsku, ale rozhodně nemá náladu na pláže nebo slavné památky. Je v Itálii jenom proto, že si máma před smrtí přála, aby poznala svého otce. Ale proč by měla poznat otce, který se za šestnáct let jejího života ani neukázal? Jediné, po čem Lina touží, je jet domů. Pak se jí ale dostane do rukou deník, který si její máma vedla, když žila v Itálii. A Lina najednou objevuje magický svět tajných lásek, nádherného umění a skrytých pekáren. Svět, který ji okouzluje a vede k tomu, aby odhalila tajemství, které změní vše, co si Lina myslela o mámě, otci, a dokonce i sama o sobě.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Love & Gelato , 2016

Terri257
27.07.2017 5 z 5

Tahle knížka si ode mě získala pět hvězdiček. Možná to bylo tím, že jsem byla letos v Itálii a navštívila jsem většinu památek, které navštívila hlavní hrdinka knihy - Lina. Milé letní a oddechové počtení, které si vás získá romantikou ale taky se něco dozvíte o Itálii navíc. Je až neuvěřitelné, jak jsem začala o knížce přemýšlet v reálném životě, ale taky o svojí mamce. Každý má jenom jednu mámu a měl by si ji vážit, protože ať chceme nebo ne, jednou to prostě naše máma je a bude. Je to velmi důležitý člen rodiny. Po celém světě existuje milion lidí bez mámy a určitě to mají těžké a já nemůžu říct, že vím jaké to je, protože to nevím. Nad touhle knihou se určitě zamyslíte. Doporučuji všem věkovým skupinám:)

sáj
27.07.2017 4 z 5

Kniha byla příjemná a milá. :) Líbila se mi, ale ke konci už mě to trochu přestávalo bavit. I přesto jak už jsem psala, bylo to milé. :)

Tánička11
25.07.2017 4 z 5

Chcete poznat Itálii, Florencii a Řím a nemáte na to finance přečtěte si Láska & Geleto. Kniha není jen o klukovi který celou knihu trhá naší hlavní postavě srdce, kniha mi dala spoustu znalostí o Itálii.
Kniha fakt není jenom YA hodně se toho dozvíte o Itálii a k tomu popřemýšlíte o své mámě..... Skvělé čtení na léto, spíše to z toho přímo vyzařuje a moc ráda bych se vydala do Florencie. Zamyslíte se jestli vaše máma kterou znáte celý život, jestli vlastně o ní víte vše a nemá nějaké tajemství....? Ale i přesto to nebylo těžké čtení obyčejná oddechovka.

IrčaHolá
24.07.2017 3 z 5

Příjemna letní oddychovka

bagel
24.07.2017 4 z 5

Podle nadšených ohlasů jsem čekala maličko víc, ale přesto příjemná letní kniha.

notsohappyanny
21.07.2017 5 z 5

Super letní počtení, které se čte hrozně rychle, protože autorčin styl psaní je velmi čtivý a celková zápletka se mi líbila. Rozhodně jednou navštívim Florencii společně s touto knihou:)

LiLinka
16.07.2017 5 z 5

Skvělé letní čtení, které má neskutečný spád a nutí vás číst stále dál. Za mě by mohla být jednou tak dlouhá a proto bych byla ráda za pokračování. Knihu jsem objevila v pravou chvíli, pár dní po návratu z Erasmu z Florencie a tím, že jsem si znovu vybavovala ona zmiňovaná místa jsem se do knihy naprosto zamilovala. Děj lehce napínavý, postavy nadmíru sympatické a touha (znovu) ochutnat gelato neutuchající.

ivousekk
10.07.2017 4 z 5

Půvabné, romantické, lehce napínavé. Prostě skvělé letní čtení. A to i pro ty, co už nejsou teenagery :)
Z příběhu naprosto sálá teplo, léto a Itálie. Při čtení se připravte na to, že dostanete chuť na zmrzlinu a cokoliv dobrého italského. A že se nebudete moci oddtrhnout a budete to chtít přečíst na jeden zátah.

mschmidtova
10.07.2017 5 z 5

Kniha vhodná přesně na pláž v Itálii. Byli jsme tam na dovolené, takže jsem si ji prostě musela koupit a přečíst. A protože jsem to během dovolené stihla, užila jsem si i gelato. Je přesně takové, jak je v knize napsáno. Moc příjemné čtení na léto a dovolenou.

Any27
06.07.2017 5 z 5

Musím do Itálie!!! Protože prostě za každou cenu musím ochutnat Gelato v Itálii :D
Láska & gelato je krásná letní knížka! ( Já bych ji tedy klidně četla i v zimě) Lina mi jako hlavní hrdinka byla moc sympatická! A Ren..ach...Ren ❤❤
Tuhle knížku si bez váhání určitě přečtěte! Protože stojí za to! :)

OxxyOyxxO
04.07.2017 5 z 5

Moc hezká kniha. Podobné knihy většinou nečtu a Láska a gelato jsem si koupila jen kvůli hezké obálce. Přečetla jsem jí na pláži v Itálii, takže jsem tak nějak... nasála atmosféru. No posledních 50 stránek jsem zhltla jedním dechem, takže doporučuji.

bookcase
01.07.2017 5 z 5

Nádhera. Moc se mi to líbilo, jedna z těch lepších YA knih, v níž děj odsejpá, hrdinové jsou příjemní a chytří, takže se nejedná o nějakou bezduchou slaďárnu. Moc se mi líbila linie s deníkem a atmosféra celé knížky díky kouzelné Florencii.

Peace
18.06.2017 5 z 5

"Život bez lásky je jako rok bez léta."

Opravdu roztomilý příběh dvou sympatických hrdinů, který se ideálně hodí na letní dny. Člověk má hned chuť odjet do Itálie na pořádnou porci gelata ;o)

Itálie

2017  83%Láska & gelato