Láska & olivy

Láska & olivy https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518381/bmid_laska-olivy-6493decc56e07.jpg 4 18 2

Láska & gelato série

< 3. díl

Zdálo se, že ostrov Santorini zadržuje dech. Jako by skrýval nějaké tajemství... Liv o svém otci moc nepřemýšlí – utekl od nich do Řecka, když byla malá, a zbyly jí jenom vzpomínky na jejich společnou vášeň pro Atlantidu. Takže když ji najednou zve na Santorini, aby mu přijela pomoct s natáčením dokumentu právě o ztraceném městě, zrovna nadšená není. Nechce se nechat vcucnout zpátky do jeho světa. Určitě taky nepotřebuje, aby se kolem ochomýtal okouzlující Theo. Pomalu však zjišťuje, že Atlantida asi nebude to jediné, kvůli čemu ji táta pozval.... celý text

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Love & Olives , 2020

knihveru
20.12.2023 4 z 5

Kniha se na první pohled jeví jako lehká letní romance, ale postupně se z toho stává silnější příběh, jehož konec asi obrečí každý, kdo má neuspořádané vztahy s otcem.

Renike
01.09.2023 5 z 5

Hezký příběh, ke konci kápla i slzička, co jsem nečekala od dívčího románu. Vědět víc o Atlantíde a o Platónovi není na škodu. Při takových knihách já rozhodně i googluju :)

Atlantida romantika

2017  83%Láska & gelato