Ladův veselý přírodopis

Ladův veselý přírodopis

Vtipné verše o zvířátkách žijících u nás (vydra, medvěd, ovce, straka, datel) i v exotických krajích (žirafa, opice, slon). Datum vydání: duben 2003 Věk: Od 4 let Autor s humorem a lehkostí líčí jejich vzhled i charakteristické povahové rysy. Čtení o psí a ptačí kapele, lesním plese, polní krádeži a dalších zvířecích příhodách je vhodné i k předčítání. Z báječné souhry básníka a ilustrátora vznikla půvabná knížka pro radost a potěšení těch nejmenších. Ilustrace Josef Lada. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/156/laduv-vesely-prirodopis.jpg 4.514
Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Hoshi

Tento Ladův veselý přírodopis miluji už od dětství. Vždy mě uchvátí nádherné ilustrace a verše Františka Hrubína tomu dodaly to správné kouzlo.

kika 13
08.02.2013

Když člověk neví jak je to s těmi zvířátky tak tady se to dozví.Doporučuji.

WEIL
12.08.2011

Čte se to dobře a rychle do sebe dostáváme základní informace o vydře, medvědovi, strace, opicích a jiných.

anyzek
08.02.2011

Také hezké, jak jinak. Lada je Lada, toho nemůže překonat ani jeho dcera i když její díla jsou srdci také blízká.

pro děti od 4 let Josef Lada

Autoři knihy