Jedine s ním

Jedine s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220785/bmid_jedine-s-nim-220785.jpg 4 186 30

The Inside Out série

Inside out série

3. díl

Charizmatický búrlivák Chris Merit si celkom podmanil Sarinu dušu. Drží ju vo svojej moci a ona sa mu bezvýhradne poddáva. Kvôli nemu podstúpi hocijaké riziko. Ochotne vyhovie všetkým jeho tajným erotickým túžbam, hoci jej občas naháňajú strach. Tak ako ju aj Chrisa prenasledujú démoni minulosti. Prečo sa tak vyžíva v bolesti a túži po treste? Umelec si svoje tajomstvá prísne stráži, kým v návale vášne neodhalí všetko, čo ho sužuje a pred čím uniká. Sara musí bojovať s jeho temnými stránkami, aby sa raz preňho stala bezpečným prístavom. Nad všetkým sa však zvíťaziť nedá... Autorka bestsellerov Lisa Renee Jonesová v románe Jedine s ním konečne odhalí nevypovedané tajomstvá.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Revealing Us , 2013

Evule114
17.12.2015 5 z 5

No tak to jsem vážně zvědavá, jestli u nás vyjde další díl, protože mě by vážně zajímalo, jak tohle vlastně dopadne.. Každopádně knížka se mi líbila, ale zajímalo by mě ještě, co bude dál s Markem :-) ten se dostal pod kůži mě :-)

Haňulec
08.11.2015 5 z 5

Celou knihu jsem prožívala s hlavní hrdinkou. Nemohla jsem se dočkat, kdy Chris odhalí svá tajemství. Kniha končí, dá se říct, uzavřeným dějem, ale Epiolog tvrdí něco jiného. Jsem zvědavá na další díl. Knihu mohu doporučit. :-)

PS: Na anglických stránkách jsem našla, že budou ještě 3 díly, ale kdy vyjdou u nás, to nikdo neví.

cukrovka
28.09.2015 4 z 5

Trochu mne zklamalo zjištění, že to není poslední díl. Už mi to přijde dost natahované. Ale jinak se mi i tento díl četl jedním dechem. Není to jen erotika.

Anne123
20.09.2015 2 z 5

Upřímně jsem od toho čekala víc. Dočetla jsem to pouze z nutnosti Kniha mě nebavila, tak jako předchozí díly a ani nevím jestli se mi chce číst pokračování. Je to pořád to stejné dokola a chybí tomu jakási jiskra.

Veronika.C
07.09.2015 3 z 5

Tento díl mě trochu zklamal :-( čekala jsem, že se zde již něco vyřeší a ono ne. Závěr byl samozřejmě napínavý takže jsem zvědavá jak to bude v dalším díle s Ellou

Samira
08.08.2015 4 z 5

Nebylo to špatné pokračování, přesto se nemohu ubránit mírnému zklamání, protože jsem si nevím proč myslela, že půjde o díl závěrečný. Příběh je zbytečně natahovaný a to mu ubírá na spádu a kouzlu, i když to pořád bylo příjemné čtení. Dech se mi však jako u prvního dílu netajil. Jsem samozřejmě zvědavá, jak to vše dopadne, takže se na další díl těším, ale doufám, že už bude skutečně poslední.

Lucka385
16.07.2015 5 z 5

To jako vážně????!!! Ten konec??!!!!!!................. Příběh Sáry a Chrise se mi skutečně dostal pod kůži a doufám, že pokračování vyjde co nejdříve. Protože kdo to má vydržet????!!!

Nuttelka
03.06.2015 3 z 5

No, nevím nevím, co si vlastně o knize mám myslet... Což se mi vůbec nestává :-))) Samozřejmě nejzajímavější byl zase konec knihy a očekávání dílu dalšího, jelikož stejně si to tak či onak přečtu, abych zjistila, co se vlastně s Ellou stalo. Ale co se týče Sary, ta mi v tomto díle vůbec nepadla do noty...

avalonek
30.04.2015 5 z 5

Takže to chcete říct,ze tato kniha bude mít ještě čtvrté pokračování?Už ted sem jak na trni,ze jsem docetla druhy díl a skončilo to vlastně nijak..To se asi zblaznim:-)

Nicole26
23.04.2015 5 z 5

Včera v noci (alebo to bolo už dnes ráno? :D) som dočítala knihu Jedine s ním. Túto sériu som začala čítať asi pred dvoma týždňami v sladkej nevedomosti, keďže som si myslela, že je to trilógia a finito. Aké bolo moje prekvapenie, keď bolo 10 strán do konca a vlastne sa nič nevyriešilo :D .Tak a teraz už len čakať do marca budúceho roka na pokračovanie -_- Ale inak knihu jednoznačne odporúčam, bolo to zaujímavé čítanie :D.

pro ženy erotika

2014  78%V tvojí kůži