L. A. Candy

L. A. Candy https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77067/l-a-candy-77067.jpg 4 155 26

L.A. Candy série

Život v L. A. je sladký cool kluby, skvělí kluci, návrháři... prostě všechno. Devatenáctiletá Jane Robertsová a její nejlepší kamarádka Scarlett se nemohou dočkat, až tam začnou bydlet. A když se je jeden televizní producent rozhodne obsadit do své nové reality show a la Sex ve městě, sotva věří svému štěstí. Jejich vlastní show? Šaty od nejlepších návrhářů zdarma? Vstup do těch nejluxusnějších klubů v celém L. A.? Pozvánky na hollywoodské premiéry? Ano, prosím! Brzy se z Jane stane VIP a má spoustu nových kamarádů. Ovšem tihle kamarádi, kteří jsou pro každou divokou party, se také touží ohřát na výsluní její popularity. A to donutí Jane si uvědomit, že ve městě, se kde lidé honí za svými sny, po ní každý něco chce a nic není takové, jaké se zdá. L. A. Candy je dokonalý román o dospívání v Hollywoodu, který napsala autorka se zkušeností z první ruky. Lauren Conrad je hvězdou MTV show The Hills a nyní si buduje kariéru jako návrhářka. ... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

L.A. Candy , 2009

Luczynka
04.01.2013 4 z 5

Ačkoli už na tyhle dívčí románky moc nejsem, tohle se mi líbilo, bylo to oddychový a prostě dobrý.

xxiixxi
17.10.2012 2 z 5

Uf, tahle knížka měla asi velkou smůlu, protože jsem ji četla po knize, která mne naprosto uchvátila (Dvě zrcadla).
Tady se vlastně nic nedělo, jen mě vytáčelo, jak někoho může zajímat taková realityshow a jak se někdo může díky tomu stát slavný. Přitom mi nevadí číst o bohatých slavných, kteří toho moc pro svou slávu neudělali (viz knihy Katie Price, které mám ráda). O hlavních hrdinech jsem neměla valné mínění a bylo mi jedno, co se stane. Nemastné neslané a o ničem. Posledních pár stránek mi přišlo už lepších, takže nakonec je moje hodnocení dost mírné. Docela mě to navnadilo na přečtení dalšího dílu, i když jsem se předtím zařekla, že už nikdy.

ivankaax
09.08.2012 4 z 5

Nejsem náctiletá a přesto jsem byla z knihy nadšená. Přiznávám se, že mě bavila, přečetla jsem ji během jednoho dne. Od knihy jsem nic neočekávala, tak proto mě mile potěšila. Je to oddechovka pro mladé :-)
Snad se někdy dostanu k pokračování.

Pinky Claire
21.04.2012 1 z 5

Asi tak prvních dvě stě stran jsem se extrémě nudila a z toho jak moc je to holčičí se mi dělalo šoufl, vlastně důvod, že jsem se to rozhodla dočíst byl jen ten, že jsem nechtěla, aby ten čas, který jsem tomu věnovala přišel vniveč. Důvod proč tomu ale nedám jednu ubohou hvězdičku je ten konec, který už jsem prakticky zhltla...

annikik
31.01.2012 1 z 5

Naprosté zklamání. Jelikož jsem se na Lauren Conrad dívala v "Laguna beach", čekala jsem něco méně... dětinského ba naopak něco více vyzrálejšího. Čtení pro čtrnáctileté holky.

Marta.1996
17.08.2011 4 z 5

Tato kniha mě zklamala koncem. Nemám ráda, když má knížka neuplný konec, přijde mi, že se z knihy vytrhlo pár posledních stránek, kde se vše vyřešilo. Jinak se mi obsah knihy moc líbil, je to skvělá odpočínková kniha..( -až na ten konec, doufám, že pokračování bude někdy dokončeno)

Lauren Conrad
americká, 1986