Kůň jménem Zázrak

Kůň jménem Zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43549/mid_kun-jmenem-zazrak-pye-43549.jpg 4 103 27

Kůň jménem Zázrak série

Milovníci koní a koňských příběhů, zbystřete! Na scénu přichází jezdecká škola Oharek, a není to škola ledajaká. Rozlehlý statek, v kterém sídlí, skrývá nejedno tajemství. A právě sem přijíždína prázdniny třináctiletá Ema s mladším bratrem Mikym. Spolu s ostatními účastníky kurzu chce nejen složit jezdecké zkoušky, ale i rozluštit záhady a přízračné pověsti obestírající dům, přilehlé louky či nedaleký zámeček. A především zachránit ohrožené koně, i kdyby to mělo být skutečně nebezpečné!... celý text

kuceju
01.06.2014 4 z 5

Tuhle knihu jsem přečetla snad stokrát. A proto taky znám všechny její mínusy. Psát je ale nebudu, protože každý pozorný čtenář (já jsem tenkrát pozorná moc nebyla) je najde sám. Každopádně je to moje nejoblíbenější kniha o koních.

Marisa
17.03.2014 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha. Ve všech ohledech. Zaujal mě příběh, zpracování, místo odehrávání a charakter postav :)

Tinoušek
25.01.2014 5 z 5

Podle mě naprosto skvělá kniha. Přečetla jsem ji minimálně 30x, vždycky když mám špatnou náladu, během chvilky ji zhltnu a hned je mi líp. Krásný příběh, pěkně vymyšlené, čtivé. Prostě úžasná knížka :-)

EffyMerillis
08.11.2013 5 z 5

Když jsem tuto knihu četla, bylo mi asi 12. Opravdu mě tehdy byvila a vím, že jsem si jí poté přečetla ještě jednou. Teď by mě nejspíš ani moc nebavila, protože je přeci jen pro děti a já si raději přečtu něco žhavého nebo složitějšího.

princeznaklaris
18.08.2013 5 z 5

tato kniha je naprosto úžasná! i ten název mě ujal. mám ráda koně ale tohle bych opravdu chtěla začít. škoda že nemůžu. rozhodně doporučuju! :-)

Veronica
16.05.2013 2 z 5

Před pár lety jsem tuto knihu četla,ale nedočetla. Začala jsem se u ní nudit,podle mě nebyla dostatečně propracovaná.

Alexxandra
06.06.2012 4 z 5

Četla jsem ji asi před 4 roky a byla jsem z ní nadšená...Teď už by mě asi tolik nebavila ale stejně ji hodnotím kladně