Kůň jménem Zázrak

Milovníci koní a koňských příběhů, zbystřete! Na scénu přichází jezdecká škola Oharek, a není to škola ledajaká. Rozlehlý statek, v kterém sídlí, skrývá nejedno tajemství. A právě sem přijíždí na prázdniny třináctiletá Ema s mladším bratrem Mikym. Spolu s ostatními účastníky kurzu chce nejen složit jezdecké zkoušky, ale i rozluštit záhady a přízračné pověsti obestírající dům, přilehlé louky či nedaleký zámeček. A především zachránit ohrožené koně, i kdyby to mělo být skutečně nebezpečné! Zdroj: www.neoluxor.cz...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171742/kun-jmenem-zazrak-171742.jpg 4.390

Kniha Kůň jménem Zázrak

Míša06
16.08.2018

Krásný příběh, tak pro desetileté dívky nádhera. Mě je sice víc, ale i tak se mi kniha vcelku líbila. Byla sice kolikrát hodně naivní, ale pořád to má nějakou úroveň.

Agathee
25.04.2018

Tahle kniha je a navždy bude moje srdcovka. Dodnes si pamatuji, že jsem jí poprvé četla ve čtvrté třídě, kdy jsem dychtivě chodila do naší malé školní knihovny a četla všechno co obsahovalo příběhy s koňmi. A po pár letech jsem se dostala k tomu abych si ji kupila v knihkupectví společně s druhým dílem a byla to správná koupě. Je to strašně krásně napsané a do příběhu jsem se naprosto ponořila.

Viol
06.10.2017

krásná kniha o koních miluju koně

Kateshiki
07.06.2017

Knihu jsem četla dvakrát. Když jsem byla malá a teď. Musím říct, že mne kniha vždy překvapí, bez ohledu na můj věk. Začátek mě sice moc neoslovil, ale konec to skvěle vynahradil.

Byxy123
02.03.2017

Dala jsem si svou soukromou výzvu, že si přečtu všechny knihy, které doma mám. Dostalo se i na tuhle a i v mých letech mě bavila. :) Pro děti je to dobře napsaná kniha, kterou, podle mého názoru, budou hltat.

Elsa14
16.02.2017

Moc si z knihy nepamatuji, četla jsem ji jako hodně malá. Ale vím, že se mi Zázrak líbil.

KateChatt
21.05.2016

Wow jak jsem na tu knihu mohla zapomenout? Přitom když jsem byla mladší jsem ji téměř nedala z rukou! Okamžitě půjdu do knihovny si ji půjčit. Sladké mládí plné knih o koních :3

simi28
06.05.2016

Moje nejoblíbenější kniha o koních. Četla jsem jí už dvakrát a rozhodně se k ní ještě někdy vrátím. Všem milovníkům koní moc doporučuji a stejně tak i druhý díl.

Honzíkova cesta
Honzíkova cesta