Kůň jménem Zázrak

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Milovníci koní a koňských příběhů, zbystřete! Na scénu přichází jezdecká škola Oharek, a není to škola ledajaká. Rozlehlý statek, v kterém sídlí, skrývá nejedno tajemství. A právě sem přijíždí na prázdniny třináctiletá Ema s mladším bratrem Mikym. Spolu s ostatními účastníky kurzu chce nejen složit jezdecké zkoušky, ale i rozluštit záhady a přízračné pověsti obestírající dům, přilehlé louky či nedaleký zámeček. A především zachránit ohrožené koně, i kdyby to mělo být skutečně nebezpečné! Zdroj: www.neoluxor.cz...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171742/kun-jmenem-zazrak-171742.jpg 4.3100
Nahrávám...

Komentáře (27)

Kniha Kůň jménem Zázrak

www.sovička
09. ledna

Miluju tuhle knihu!!!!

JancaMia
31.12.2022

Krásný příběh o koních pro malé holky. Když kniha v roce 2009 vyšla, tak jako prodavačka v knihkupectví Albatros jsem si jí ráda četla na pokračování. Po letech jsem si zopakovala. Jaké bylo nadšení když jsme knihu objevila v knihobudce, teď jí nadšeně čte starší dcera (9 . letá holčička).


Míša06
16.08.2018

Krásný příběh, tak pro desetileté dívky nádhera. Mě je sice víc, ale i tak se mi kniha vcelku líbila. Byla sice kolikrát hodně naivní, ale pořád to má nějakou úroveň.

Agathee
25.04.2018

Tahle kniha je a navždy bude moje srdcovka. Dodnes si pamatuji, že jsem jí poprvé četla ve čtvrté třídě, kdy jsem dychtivě chodila do naší malé školní knihovny a četla všechno co obsahovalo příběhy s koňmi. A po pár letech jsem se dostala k tomu abych si ji kupila v knihkupectví společně s druhým dílem a byla to správná koupě. Je to strašně krásně napsané a do příběhu jsem se naprosto ponořila.

Viol
06.10.2017

krásná kniha o koních miluju koně

Kateshiki
07.06.2017

Knihu jsem četla dvakrát. Když jsem byla malá a teď. Musím říct, že mne kniha vždy překvapí, bez ohledu na můj věk. Začátek mě sice moc neoslovil, ale konec to skvěle vynahradil.

Byxy123
02.03.2017

Dala jsem si svou soukromou výzvu, že si přečtu všechny knihy, které doma mám. Dostalo se i na tuhle a i v mých letech mě bavila. :) Pro děti je to dobře napsaná kniha, kterou, podle mého názoru, budou hltat.

Elsa14
16.02.2017

Moc si z knihy nepamatuji, četla jsem ji jako hodně malá. Ale vím, že se mi Zázrak líbil.

1

Doporučujeme

Honzíkova cesta
Honzíkova cesta