Kulka

Kulka https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298379/bmid_kulka-bVL-298379.jpg 4 958 278

Když profesorku francouzské literatury Caroline začne pobolívat zápěstí, ani v tom nejdivočejším snu by ji nenapadlo, že preventivní magnetické rezonance odhalí kulku v oblasti krčních obratlů… Šokovaná Caroline se následně dozvídá, že je adoptovaná, protože její biologické rodiče zastřelili v Atlantě, když jí byly tři roky. Ona sama byla postřelena také, ale přežila. Pachatel nebyl nikdy dopaden. Caroline tedy vyhledá novináře, který o vraždě kdysi psal. Ten jí navrhne, že s ní udělá interview, což by mohlo přitáhnout pozornost veřejnosti, aby se o své minulosti mohla dozvědět více. A opravdu, Caroline se začínají ozývat pamětníci – bývalí sousedé, policista, jež případ vyšetřoval či otcův kamarád. Jenomže i vrazi čtou noviny…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Bullet , 2015

Hell_Rihova
07.06.2018 5 z 5

Opět příběh, kdy jsem se začetla a knihu přečetla skoro na celý zátah. Zajímavý příběh, zajímavá zápletka s neobvyklým koncem.

marimari
05.06.2018 4 z 5

Trochu jiný styl, osvěžující, zajímavé, čtivé.

iveta3689
14.05.2018 3 z 5

Námět je zajímavý, ale zpracování je takové neslané nemastné. Kdyby z románu byla kratší povídka, vůbec by to neublížilo. Navíc závěr byl dost uspěchaný a velmi přitažený za vlasy.

jarin58
10.05.2018 4 z 5

Tak to mám rád,kdo je pachatel se objeví až na konci.

ctenarkaEva
06.05.2018 3 z 5

Zajímavá kniha. Líbil se mi styl vyprávění, který byl trochu jiný, než ve většině knih. Dvě třetiny knihy byly fajn, kniha se četla dobře, svižně, byla jsem zvědavá, jak vše dopadne. Poslední třetina se mi bohužel nelíbila, sáhodlouhé popisy Carolininy cesty mě nebavily a závěr mi připadal dost nepravděpodobný. Námět byl zajímavý, ale čekala jsem něco víc.

kaculliv
04.05.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila! Škoda, že je jediná od této autorky.

Tynka79
30.04.2018 4 z 5

Kniha se četla dobře, zápletka zajímavá. Už si myslíte, že víte kdo je vrah, ale ono je to ještě trochu jinak. Některé pasáže byly trochu zdlouhavé. Zajímavě podaný příběh, jen konec byl poměrně překvapivý a ne úplně reálny

Zrzavá_Tereza
28.04.2018 4 z 5

Čtivá kniha. Žádné přehnané násilí, sympatická hlavní hrdinka, příjemně vymyšlená střídající se prostředí.

certik003
23.04.2018

Pohodová, ale čtivá detektivka se zajímavou zápletkou.

Turante
18.04.2018 3 z 5

Kniha se četla opravdu dobře, příběh vás pustil a stále jste chtěli vědět co bude dál. Jen ten konec byl takový pro mě ne úplně uvěřitelný.

Tamara789
09.04.2018 4 z 5

Slušně napsaná kniha, zajímavá zápletka, čte se samo.
Konečně detektivka bez vraždících psychopatů.

radus
29.03.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila, dobře se četla, nic náročného na přemýšlení a přesto zajímavá. Konec mě docela překvapil.

yvetta1958
28.02.2018 1 z 5

Precetla jednim dechem

Mark
09.02.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila. Četla se sama. Zajimavá zápletka a nečekaný konec.

ajasin
31.01.2018 4 z 5

Knihu jsem přečetla vlastně náhodou, neb mi ji v knihovně tak trochu přidělili. Ale nelituji. Zajímavý, čtivý a celkem uvěřitelný příběh. Na rozdíl od severských autorů, u kterých mám občas pocit, že si z nás čtenářů dělají trochu ( a možná ne jen trochu) legraci. Jen mě zarazilo jaká je hlavní hrdinka "supermanka", když to všechno zvládla za třicet dní.

maizy
29.01.2018 4 z 5

Kniha se četla úplně sama, zajímavý nápad, děj měl spád...taková oddechovka. Určitě stojí za přečtení, ale nikoliv opakované.

vedana
27.01.2018 4 z 5

zajímavá knížka, pěkně se četla, překvapivý závěr

babicka_amalka
24.01.2018 5 z 5

psáno lehkou rukou, svižným perem, četlo se to samo - díky krátkým kapitolám "ještě tuhle, už jen jednu..." až byl najednou konec knihy;
zajímala by mě i její další kniha Anonymní zdroje, ale ta tu asi zatím nevyšla;

BiancaB
23.01.2018 3 z 5

Delší dobu mi trvalo než jsem se začetla, přišlo mi to zdlouhavé a pomalejší. Osobně jsem čekala víc akce a napětí. Od určité části knihy se dalo předpokládat jak se bude děj dále vyvíjet. Konec mi přišel takový naivní a ne moc pravděpodobný. Námět knihy je určitě zajímavý a nedá se říct, ze by mě knížka nebavila,proto dávám průměr - tři hvězdy.

yaja8823
03.01.2018 4 z 5

Parádní knížka, velmi zajímavá zápletka, děj se postupně vyvíjí, teprve v posledních kapitolách vám dojde, kdo je vrah..... super....