Kukačka

Kukačka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186215/bmid_kukacka-YZ3-186215.jpg 4 297 76

Sedmnáctiletá Marie žije na ulici a živí se, čím se dá – především krádežemi. Při jedné z nich je chycena, ale místo, aby byla předána policii, dostane na výběr. Když se bude vydávat za Pamelu Kingovou, dědičku sítě čerpacích stanic King Petroleum, získá bohatství, o jakém se jí ani nesnilo. Pokud odmítne, čeká ji život ve zdech důvěrně známého žaláře… Marie zvolí první možnost, aniž tuší, že Pamela byla zasnoubená s Aaronem Collinsem, mladým naftovým magnátem. Má jít o sňatek z rozumu, o obchod s jasně danými pravidly. Jenže Aaron je v soukromí úplně jiným mužem, něž o jakém Marie četla v novinách, a mladá dívka postupně zjišťuje, že se ocitla v pasti, ze které vede jen jedna cesta – a ta ji může stát život…... celý text

xxiixxi
09.04.2016 4 z 5

Začátek s proměnou a Helen se mi opravdu líbil, bylo tam vcelku i napětí. Škoda, že Helen nebylo věnováno víc prostoru a děj někdy dost rychle poskočil dopředu a přeskočily se věci, které by mě víc zajímaly. Druhá půlka a s ní spojené soudy a různé zvraty už tak zajímavé nebyly. S přibývajícími stránkami mi kniha už připadala natahovaná, bylo jasné, že to dopadne dobře, jen hlavní hrdinové občas nespolupracovali :-) Chování Marie mi v samém závěru začalo připadat opravdu dětinské a epilog to už jen dorazil, ale celkový dojem mám kladný

Modrásek16
28.11.2015 5 z 5

Hezká odpočinková pohádka. Čtu převážně detektivky, tak jedna romantika není vůbec na škodu. A dobrá romantika je fajn.

Temný snílek
29.08.2015 4 z 5

Kukačka je velmi povedená romance pro dívky i ženy, které touží se zasnít o lásce a bohatém muži, jenž není tak docela dokonalým. Skvělé odpočinkové počtení, navíc formát knihy se výborně vejde do kabelky, takže se kniha hodí na ukrácení chvil během cestování.

orinka3
14.04.2015 2 z 5

Ale jo, čte se to docela dobře. Jenomže po pár stránkách člověk zjistí, že jde pouze o to, kdy se spolu ti dva dostanou do postele. Červená knihovna jako vyšitá, chtělo by to nějakou složitější zápletku - a že se jich nabízelo! - od polovičky jsem listovala, bylo to pořád jedno a to samé.

VeronikaK85
12.04.2015 5 z 5

Byla skvělá, zábavná, vtipná, napínavá, dojemná, ale hlavně čtivá. Moje vybíravá teta mi procházela knihovnu a stěžovala si, že dnes snad nevychází nic jiného než romány na pokračování. Pak narazila na Kukačku, náhodně ji otevřela a už se od ní neodtrhla. Dokonce mi s ní odjela, protože prostě nemohla knihu odložit.
Zápletka je originální, postavy skvěle vykreslené a hlavně uvěřitelné, výborný vypravěčský styl.
Doufám, že se brzy dočkáme další stejně povedené knihy.

LilianaFalcon
27.02.2015 4 z 5

Opravdu hodně milé překvapení.
Samozřejmě to bylo předvídatelné, bez klišé se to neobešlo... ale přesně něco takového nenáročného jsem potřebovala.
I když jednu velkou výtku by to za mě přece jen mělo. 17 ani 18 letý holky se takhle prostě nechovaj... Jo a ještě něco... na to jak to mělo být plné zvratů (a to že bylo) mi připadalo, že se tam vůbec nic neděje.

Acinore
06.02.2015 5 z 5

Naprosto perfektní...! Zrovna mi sedla do nálady a zhltla jsem ji na jeden zátah...jojooo, předvídatelný děj, klišoidní, ale když to se prostě neokouká :D

miri.stajko
25.11.2014 4 z 5

Od první stránky mi knížka vzala dech a já četla a četla. Napětí, sranda, láska a lži. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Bohužel v půlce to začalo být zdlouhavé, trochu nudné a tak nějak přeplácané. A to se táhlo až do konce. Za první půlku dávám 5 a za druhou 3:-))

goldiex
25.10.2014 2 z 5

Nepříliš originální, lehce absurdní, snadno předvídatelný, poněkud nudný a zbytečně zdlouhavý romantický příběh.

Anne Leyyd
26.09.2014 5 z 5

Tak toto bylo jedním slovem PERFEKTNÍ!!! Nikdy bych nečekala, že mě kniha s podobnou anotací tak šíleně dostane. Neskutečně příjemný styl psaní. Zajímavý, milý, velmi vtipný, romantický ALE bez trapností a klišé, napsaný příběh, který jsem si zamilovala už během čtení Prologu. Skvělé postavy, které si nešlo neoblíbit již během pár stránek.

Od čtení se opravdu dalo jen těžko odtrhávat a hmmm... ano - s konečnou platností potvrzuji, že mám naprostou slabost pro muže, kteří se jmenují Aaron. ACH JO! :)))

Bez nejmenších pochybností doporučuji všem, kterým se líbí romantické příběhy, které jsou uvěřitelné a mají hlavu a patu, postavy se chovají racionálně a držíte jim pěsti jako o život a prostě... dokud nedočtete, nemáte klid :-)

Mermaida
25.09.2014 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem četla jedním dechem! Prostě WoW!
Kniha mě čirou náhodou upoutala v knihkupectví, když neoluxor měl zrovna nějakou denní slevu a já popadla vpodstatě první knihu, kterou jsem potkala - hodně mě při volbě knihy oslovuje obálka, a zrovna jsem chtěla i něco lehkého do kabelky! Skvělá volba :) A rozhodně se vyplatila. Kniha je čtivá, s romantickým nádechem, plná lží, ale nakonec i pravdy. Emoce pochodovaly s tím, jak příbeh plynul a já se naprosto vžila do Marie :)

Beni
18.09.2014 5 z 5

Znáte ten pocit, kdy se ráno probudíte, kouknete se na knížku a řeknete si, dneska ji doklepnu? (i když vám zbývá 500 stran, protože jste začali minulý večer s tím, že tentokrát budete číst pomalu). No nebudu to zbytečně protahovat. Po celodenním střídání knihy se seriály (co taky jiného dělat, když máte angínu, že?) s hrůzou o půlnoci zjistíte, že vám zbývá tak 250 stran.... TO PROSTĚ DÁM...Zhasínala jsem přesně ve 4:11 ráno!!! ALE DOČETLA JSEM JI !!

Autorce bych ráda vzkázala, ať kouká pokračovat ve své činnosti. Kniha mě neskutečně bavila a Aaron je prostě...úžasnej! Těším se na další knihy :-)

Sweetie13
09.09.2014 4 z 5

Spokojenost, hodně čtivé s dostatečnou romantikou

anibeni
30.07.2014 5 z 5

Kniha mne nečekaně dostala.... Dala mi přesně to, co jsem momentálně ve svém rozpoložení potřebovala,... Romantický příběh okořeněný špetkou napětí... Pěkné, příjemné čtení..

vaili
16.06.2014 5 z 5

Pro mě nečekaně dobrá ... stručný popis mě až tak nezaujal, ale kniha ano. Tlustá kniha v měkké vazbě je mimochodem za trest :) Já bych vypustila nebo změnila epilog. Stále jsem byla napnutá a nedočkavá jak to dopadne, takže kniha nešla odložit :)

Gabetka
09.06.2014 4 z 5

Musím přiznat, že jsem se dobře bavila, ačkoliv jsem při výběru dala na anotaci, která byla ohledně žánru poněkud zavádějící . Autorčin styl je čtivý, některé hlášky byly vynikající a hlavní hrdinka sympatická, takže mi ani nevadilo, že se z knihy vyklubala klasická červená knihovna.

bbara155
03.06.2014 3 z 5

Romantický, snadno předvídatelný příběh, občas trochu zdlouhavý. Přesto se čte dobře a je to příjemná a nenáročná oddychovka. Škoda, že další kniihy této autorky jsou upírské, jinak bych si je přečetla taky.

DajaF
14.05.2014 4 z 5

Kniha se mi opravdu moc líbila, byla čtivá a příběh byl moc hezký.

Brambram
13.05.2014 3 z 5

Naivní, předvídatelný příběh do kabelky, nic víc nic míň. Ale i takové jsou občas potřeba.

Marčullkas
12.05.2014 2 z 5

Nečekala jsem od toho mnoho, ale z knížky jsem celkem i tak zklamaná. Je to opravdu jednoduché až naivní čtení.
Vadila mi ta sprostá slova, která se tam nehodila! Působilo to na mě potom, jako by to napsala nějáká náctiletá slečna. Ale svůj účel knížka splnila na cestu a do kabelky dobrý . . oddechovka a nepřemýšlet u toho.!

romantika

Karolina Limrová