Kukaččí mládě

Kukaččí mládě https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466234/bmid_kukacci-mlade-KJU-466234.png 4 149 44

Riva a Dáša se společně vdávaly, jejich děti Jorika a Dalibor vyrůstaly vedle sebe, jejich rodiny se společensky míjely, ale o to víc si pomáhaly. V této tradici pokračuje i Jorika a Dalibor, z nichž se zatím ani jednomu nepodařilo vytvořit fungující svazek. Světoběžnice Jorika si neudržela žádného muže a ani dvakrát ženatý Dalibor není šťastný. Jorika pro něj zorganizuje experiment, který mu má pomoci, ale je jen zdrojem dalších starostí a tápání. Za rohem každého štěstí číhá smutek - o tom se přesvědčí všichni, kdo ve spletitém příběhu lhali nebo věřili, že osud je jen souhra náhod.... celý text

sabca
12.05.2013 3 z 5

Souhlasím s komentáři přede mnou. Opravdu byl děj knihy překombinovaný a u zvláštní jména mi taky vadila. Četla jsem většinu knih této autorky a tato mě zklamala.

jasnenka
11.02.2013 3 z 5

Zajímavá knížka svým příběhem, avšak opravdu překombinovaná. Vadilo mi komplikované pojmenování všech postav. Zklamala mě, byla to moje druhá knížka od této autorky. Zatímco ta první mě opravdu nadchla, tato nikoliv.

RADOST
18.09.2011 3 z 5

Dobré charakteristiky postav. Líčením jejich života autorka nastiňuje mnohé problémy současnosti. Kniha je celkem zajímavá, ale děj je překombinovaný, jména hlavních postav povětšinou exotická a nezvyklá, vše nakonec probíhá v jakémsi mikrosvětě. To vše ubírá ději na reálnosti. Méně by bylo více.

bookcase
26.08.2011 3 z 5

Zajímavý, leč někdy zdlouhavý román.