Kuchařka zpátky domů

Kuchařka zpátky domů https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88370/kucharka-zpatky-domu-88370.jpg 4 11 2

Chcete si vytvořit opravdový domov? Vařte! Oslaďte si život dobrým jídlem a užijte si jej se svou rodinou a přáteli. Kuchařka zakladatelky časopisu Apetit přináší snadné a vyzkoušené recepty pro různé příležitosti, např. víkendové snídaně, slavnostní večeře, ale i vaření na dovolené nebo narozeninové pečení. Je to kniha pro ty, kterým chybí opravdové jídlo, ale přitom žijí v české realitě 3. tisíciletí. Autorka provází čtenáře od nákupu surovin po výsledek – výborné jídlo a spokojené strávníky. Klade při tom důraz na vysokou kvalitu používaných surovin, reflektuje českou realitu a českého čtenáře.... celý text

madem
10.10.2022 4 z 5

Moc pěkná kuchařka. Autorka umí psát velmi poutavě, hned máte chuť se do vaření pustit. Některé recepty jsou rychlé a jednoduché, jiné náročnější. Našla jsem si pár, které zařadím mezi pravidelné.
Trošku zahlodal zub času a po 15 letech jsme na některé suroviny zvyklí a knize jsou jako velká novinka. To je jediné mínus.

mgraja
08.05.2013 5 z 5

skvelá, zábavne napísaná kuchárka o zdravých dobrotkách :) kniha ma velmi bavila a chcem ju mať vo svojej knihovni :)