Kuchařka pro teenagery

Kuchařka pro teenagery https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379219/bmid_kucharka-pro-teenagery-2ts-379219.jpg 4 12 7

Tato kniha může být báječným dárkem ke Dni dětí, za vysvědčení či k Vánocům. Kuchařka pro teenagery je výzvou šestnáctileté Julie jejím vrstevníkům – i když třeba jídlo vypadá složitě, jeho příprava může být úplně jednoduchá a zvládne ji každý. A ani začínající kuchařky a kuchaři by se neměli bát popadnout do ruky měchačky, hrnce a pekáče a pustit se do díla. Vaření je zábava, zvlášť když jídlo chystáte pro rodinu či přátele, či dokonce s nimi. Kniha je rozdělena do sedmi tematických kapitol, kam autorka zařadila recepty pro nejrůznější každodenní i slavnostní příležitosti – čtenářům přináší tipy na zdobnou a chutnou víkendovou snídani, menu na nedělní oběd, vánoční pohoštění, zábavný piknik v parku nebo občerstvení na párty, ale i na zdravé a syté svačiny nebo rychlou vegetariánskou večeři. Jednoduché a rychlé recepty přesvědčí mladé čtenáře, že není třeba mít strach, protože když všechny s přehledem zvládne stejně stará Julie, proč by nemohli oni?... celý text

muchomurka
06.05.2024 3 z 5

Kuchařka skrývá celkem obyčejné recepty, ale podané atraktivní formou pro mladé. Já si knihu půjčila, protože jsem si říkala, že když to zvládnou uvařit teenageři, měla bych i já...

madem
21.05.2019 4 z 5

Škoda, že jsme se nepotkaly dříve. Klidně bych se na této knize učila vařit.

Jhonza
06.03.2019 5 z 5

super kniha

medlovice
05.01.2019 5 z 5

Recepty jsou dobře popsané, jídlo odborně vyfocené , a vypadá chutně, graficky upraveno pro mladé kuchaře, podařilo se. Moje neteř se učí vařit , tak jí pomáhám a v knize jsme se inspirovaly.

lenkaBajza
30.12.2018 4 z 5

Super kuchařka pro cílenou věkovou skupinu. Kromě receptu na chleba ve vajíčku lze najít i pár zajímavých (a jednoduchých) receptů:-)

veronika0382
26.07.2018 5 z 5

Kuchařka je opravdu rozmanitá, skvěle zpracovaná, obsahuje mnoho rad a tipů. Já vše velice chválím a těším se na další dobroty, které zkusím… Více v mojí recenzi zde v záložkách Knihy na cestách :)

majáček
10.06.2018 5 z 5

Kuchařka pro začínající kuchaře teenagery. Podle mě i malé děti by mohly dle této knížky vařit. Nic tzv. ,, nového pod Sluncem". Prostě oblíbená jídla dětí a teenagerů.

kuchařky pro dospívající mládež (young adult)

2018  87%Kuchařka pro teenagery
2022  60%Kuchařka pro mě a moje tělo