Kuba nechce číst

Kuba nechce číst, psát ani počítat. Do první třídy se mu vůbec nechtělo. Co si však počít s žáčkem, kterému se v hlavě honí všechno možné, jen ne škola? Paní učitelka z 1. A na to přišla! Od chvíle, kdy dostala ten skvělý nápad, začaly děti chodit do školy s nadšením. Dokonce i Kuba. A cože to paní učitelka báječného vymyslela? Dozvíte se v naší knížce! Humorné vyprávění o malém Kubovi je pro všechny prvňáčky, jimž škola zatím k srdci příliš nepřirostla. Mohou tak s Kubíkem sdílet jeho neúspěchy i první úspěchy, které sami velmi dobře znají. Mohou mu fandit a držet palce, aby ve svém úsilí vydržel. A především - naučí se s ním dobře číst! Pro začínající čtenáře....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27156/kuba-nechce-cist-27156.jpg 3.929
Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

eraserhead
03.11.2017

Takové trošku stereotypní, ale jako první čtení to jde.

Ali71
13.03.2017

Mám dceru a syna v 1. a ve 2. třídě a od paní Braunové čteme jsme přečetli i Johanu. Musím její příběhy jenom doporučit, jsou v nich moc hezky popsané situace dětí, které opouštějí školku a jdou do školy a jaké mají ze začátku školy starosti a obavy. Nenásilnou formou vysvětluje dětem to, co se nám, dospělým, se zdá být jasné a běžné, ale pro děti vše nemusí být tak srozumitelné. Skvěle, čtivě napsaný příběh malého prvňáka a jeho starostí se školou. Pro prvňáčky a druháky pěkné a poučné čtení.

Greengrass
24.01.2017

Příběh prvňáka Kuby nás moc bavil. Fandili jsme mu od začátku do konce!

MartinaF
03.03.2016

Příběh se nám moc líbil, určitě si přečteme i další příběhy o Kubovi.

24121965
04.01.2013

Kniha oblíbená jak u dětí tak u učitelů. Hodně ji čtou dětem v prvních třídách a také ji děti často dostávají při "pasování na čtenáře".

kamibe
15.08.2012

Petra Braunová má široký záběr. Píše poutavě pro děti i pro dospělé. Tahle knížka je milá a velmi prospěšná, vím totiž, že děti baví.