Krycí jméno E219

Krycí jméno E219 https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356951/mid_kryci-jmeno-e219-stejne-umres-tak-c-wU9-356951.jpg 2 52 25

Už není nic, co by udrželo hrozbu bloudících Nakažených v bezpečné vzdálenosti. Už nikdy v klidu neusneš, protože pokud budeš spát příliš tvrdě, Nakažení si tě najdou. Už nikdy nic nebude jako dřív, protože jsi odkázaný jenom sám na sebe. Svět, i když teď je to silné slovo, se hroutí, lidé umírají jako mouchy na uměle vytvořený vir. Nemoc nastupuje čím dál rychleji, dostává se do mozků obětí a transformuje jejich myšlení na úroveň prvoků. Jakmile se jednou nakazíte, už vám není pomoci. Přestože Erika Wilsona odsoudili a zavřeli, teď má díky působení viru dovolené procházky a zdá se, že mu nic nechybí. Jenže do věznic se kvůli jejich povrchnímu bezpečí začínají stahovat i zbylí zdraví lidé a pro Erika už v jeho cele najednou není místo. Vysoké zdi s ostnatým drátem se před jeho nosem zavřou definitivně… Jaká je šance, že přežije jedinou noc?... celý text

Princezna22
20.12.2017 1 z 5

Sakra, co tohle bylo... Naprostý nesmysly,slataniny a kraviny. Kniha vůbec nedávala smysl a vůbec jsem se v ní nevyznala.... Tohle prostě nemělo hlavu ani patu.. Těšila jsem se na pěknou knihu o viru a ne o sprostakovy který vše řeší pistoli.. Atd... Prostě za mě nedoporucuji!!! zklamala jsem se v knize,pěkná obálka a nalakani ale to co dostanete už není to co čekáte.. Pokud jste nečetli lepší knihy na stejné téma tak vás asi bude bavit,ale jinak se připravte na zklamání..

Jenicek1992
17.12.2017 5 z 5

Za mě super knížka. Klidné, rychlé a pohodové čtení.
Jestli tohle napsala ve 13/14, tak se těším na další knížky. A ty mergl seš fakt dobrej mergl.

Danago
09.12.2017 1 z 5

Tak toto bylo něco hrozného, to se teda nedalo vůbec číst.
Příběh vůbec nedával žádný smysl. Kniha je jeden velký nepochopitelný zmatek. A konec je úplná katastrofa.
V knize je jen spousta mrtvých, sprostých slov a nechutných scén.
Hlavní hrdina byl silně nesympatický a prostě na knížce nenacházím vůbec nic pozitivního, snad jen to, že je krátká, ale přesto to byla naprostá ztráta času.
Je možné , že někoho nadchne, ale mě teda NE.

DariDerek
22.11.2017 3 z 5

Nebylo to špatné, ale taky to nebylo dobré. Byl to průměr a proč to tak cítím, můžete si přečíst zde:

Áňa 998
17.11.2017 4 z 5

Přečteno za jeden den, super ;)

postapokalyptické romány

Terry Shaft (p)