Jako Bonnie a Clyde

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Během chvíle se může všechno změnit. Stačí, aby nastaly ty správné okolnosti! Psychologové se shodují, že celých 96% lidí na světě má svědomí. A co ta zbývající procenta? Psychopati, dokonale prázdní lidé schopní udělat bez skrupulí naprosto cokoli. Zlé, zákeřné, škodolibé bytosti, zkažené a prohnilé hříčky přírody, nebezpečné právě proto, jak nenápadní jsou. Nemají to ale napsané na čele, vypadají stejně jako my, bývají charismatičtí a přesvědčiví. I hlavní hrdinka, ztracená v moři podprůměrných oveček, se snaží zapadnout. Ne tolik, aby ztratila svou jedinečnost, ale dostatečně na to, aby neměla zbytečné potíže. Stačí jí ta jedna, která ji bez přestání provází poslední rok – neodbytný hlásek v hlavě, tichý a většinou přátelský, ale občas i příšerně vtíravý a bolestně protivný. A pak se objeví on, spontánní, bezprostřední a tak nádherně odlišný od ostatních, že snad ani nemůže být skutečný. A dokonce se zdá, že je ochoten vzít si ji pod svá temná křídla…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/419213/jako-bonnie-a-clyde-6Qi-419213.jpg 3.85
Žánr
Thrillery, Literatura česká
Vydáno, Cosmopolis
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jako Bonnie a Clyde

Přidat komentář
jasmína
26. října

Souhlasím s předešlým komentářem.

Tohle jsem opravdu nečekala. Nikdo zatím neměl odvahu napsat , jak by se asi chovali a jednali dva "zamilovaní" psychopati.

Hlavní hrdinka "Bonnie" mi sice chvilkama lezla dost na nervy, ale nemělo to chybu.

Určitě to ale nebude čtení pro každého..... i já sem tam váhala, zda číst dál...... ale dala jsem to a jsem ráda.

RoseDadas
25. října

YA jako psychothriller? Proč ne? Pod pseudonymem Terry Shaft se skrývá mladá česká spisovatelka Tereza Hřídelová. Jako B. a C. je jejím druhým titulem, pro mě první setkání s autorkou. Co na knihu říkám? Jsem z ní nadšená. Je krásně zvrácená, originální, psychicky vyšinuté charaktery vás zaujmou a příběh i díky prohození sledu událostí plyne vražedně rychle. Ale co ten konec! Bude pokračování?

Autor a jeho další knihy

Terry Shaft (p)
česká, 2001

Kniha Jako Bonnie a Clyde je v

Přečtených6x
Doporučených1x
Knihotéce3x
Chystám se číst8x
Chci si koupit8x