Krvavý erb

Krvavý erb https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201186/bmid_krvavy-erb-6Re-201186.jpg 5 44 5

Najnovší, ôsmy román našej úspešnej autorky sa odohráva na území stredovekého Slovenska a vychádza zo skutočnej historickej udalosti. Keď vo vyšehradskom paláci zneuctia krásnu Kláru, dcéru veľmoža Feliciána Zacha, zúfalý otec s mečom v ruke zaútočí na panovníka a jeho rodinu. Rozzúrený kráľ vyhlási Zacha za vlastizradcu a vydá rozkaz pozabíjať všetkých jeho príbuzných. Klárinej sestre Eliz, krásnej, bystrej a odvážnej dievčine, sa vďaka šťastnej náhode podarí krvavý masaker prežiť, no jej šance na záchranu sú mizivé. V poslednej chvíli jej prichádza na pomoc záhadný muž, ktorého rodinu v minulosti postihol podobný osud...... celý text

Jurajovamaka
27.02.2021 5 z 5

Prečítala som viaceré knihy od autorky. Dej je vždy svižný a pútavý čo je pozitívum, no na druhej strane postavy vo všetkých jej knihách sú v podstate rovnaké, akurát sa inak volajú. Práve táto Pronskej kniha však z môjho pohľadu ponúkla trochu zaujímavejších, osobitejších, netuctových hlavných hrdinov. Odporúčam ako ľahké čítanie do upršaného dňa.❤

Jurajovamaka
04.02.2021 5 z 5

Janka je jedna fantastická autorka. Píše knihy, ktoré vždy chytia za ❤ a neviete sa od nich odtrhnúť, kým ich neprečítate.
Pre milovníčky histórie a romantiky zároveň ako stvorená.
Žiadnou knihou od tejto autorky vôbec NIČ NEPOKAZÍTE.
Tak neváhajte, má na konte už niekoľko super dielok ;-)

RADIN
29.01.2018 4 z 5

Eliza dostala do vienka veľa šťastia a stretala samých gentlemanov,ktorý jej vždy pomohli,pekný príbeh,kniha sa dobre číta.

munka
18.03.2016 4 z 5

Pekne napísaný príbeh, napínavý až do konca.

MAXA71
03.03.2016 4 z 5