Krvavé jahody

Krvavé jahody https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4822/bmid_krvave-jahody-dEQ-4822.jpg 4 1345 362

Autentický příběh Češky zavlečené do sovětských gulagů Skutečný, sotva uvěřitelný osud Věry Sosnarové, která byla po druhé světové válce odvlečena z Československa a prožila 19 krutých let v sovětských vězeních a gulazích. Nakonec se jí podařilo vrátit se zpět do vlasti, kde se začlenila do normálního života. Zkušený romanopisec nabízí ojedinělé svědectví o mnoha „dnech Ivana Děnisoviče“.... celý text

Enolain
19.07.2011 5 z 5

Moje prvni knizka na valecne tema. Velice zajimave a citove cteni. Diky teto knizce jsem si uvedomila, jake mam stesti, ze jsem mela normalni, stastne detsvi a ziju svobodny zivot. ;] Velice obdivuju lidi ze cele to utrpeni fyzicky a hlavne psychicky vydrzeli.

Vašek
30.11.-0001 4 z 5

Před 5 minutami jsem dočetl Krvavé jahody. Možná to není vrcholné dílo beletrie, ale v každém případě to je "síla". Poutavě napsané, čte se to velmi dobře, jedním dechem. Dost drsný příběh akdyž si jeden uvědomí, že je to skutečný osud, jde z toho mráz po zádech. Jednoznačně doporučuji. Možná by toto dílko mělo být zařazeno do poviné četby středních škol.
Určitě si přečtu i další knihu od tohoto autora.
17.12.2009, Vašek