Krvavá Mary

Krvavá Mary https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174941/bmid_krvava-mary-pxx-174941.jpg 4 144 48

Teplá letní noc, večírek je v plném proudu, když náhle zhasnou světla. Pětice dívek se rozhodne zkrátit si chvíli vyvoláváním ducha Krvavé Mary. Je to jen mámení vybičované fantazie, nebo se v zrcadle skutečně objeví přízrak znetvořené ženy a vtáhne je do temnoty? Od chvíle, kdy se Nancy Williamsová postavila před zrcadlo se svíčkou v ruce a zašeptala "Krvavá Mary, mám tvé dítě", jsou životy všech dívek v ohrožení. První brutální vraždu následuje jen o den později další. Z poklidného městečka se stává šílencova aréna. Nebo je za vším přízrak Krvavé Mary? Nancy ví, že musí bestiálního vraha dopadnout dřív, než on najde ji. Hraje se na život a na smrt a přežít může jen ten, kdo odhalí pečlivě skrývané tajemství…... celý text

Beovulfak
09.02.2015 5 z 5

Kraťoučká knížka, což je škoda, protože byla napínavá jak kšandy:-) Místy jsem se u ní dost bála. Uvítala bych pokračování u tak náhlého konce.

bbara155
27.03.2014 3 z 5

Docela napínavý horůrek s množstvím krve a mrtvol. Tedy na můj vkus jich tam bylo až moc. Ale čte se docela dobře, není to nuda.

minimonisek
26.02.2014 4 z 5

Kniha byla od začátku napínavá a až do prozrazení viníka, jsem nevěděla o koho jde. Čtení mě hodně bavilo a nemohla jsem se od této knihy odpoutat. Děj je spíše kriminální než hororový, ale i tak mě zaujal.

Mikisan
02.12.2013 4 z 5

Bezvadná kniha na příjemný deštivý den. Kniha má rychlý spád, chytlavý děj a nečekaný závěr!

scharko
15.10.2013 5 z 5

Napínavé čtení,od kterého jsem se nemohla odtrhnout ,přečetla jsem za jedno odpoledne.

Boboking
11.10.2013 4 z 5

Tento mladý český autor je sice spíše známý historickými romancemi, přesto už nějaký ten thriller/horror napsal. Jeho Krvavá Mary více inklinuje k hororou. Už od prvních stran je jasné, že napětím a krví se nešetří. Je to takový comeback popularních knihy ve stylu "Mlčení jehňátek". Nenáročné, oddechové čtení na pár nocí (tedy jestli na to máte pevné nervy).

Temný snílek
30.09.2013 4 z 5

Děsivý thriller s hororovými prvky, který není pro slabší povahy, ale zase tak hrozné to není. Nakonec je to příjemná oddychovka, u které vám zamrazí.

Janamarie
28.09.2013 4 z 5

Velmi napínavé čtení, doporučuji, i když ještě čtu...

duchové a přízraky

Alexander Stainforth (p)