Kruh věrných

Zlo má jméno Lilith – v její náruči našlo věčné zatracení příliš mnoho mužů, a to včetně Hoytova bratra. Hoyt sám se nemůže s temnou sirénou rovnat, ale společně s pěticí mocných zakusí, jak nezlomné jsou jeho duch i srdce.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309927/kruh-vernych-T7F-309927.jpg 3.448

Trilogie Kruh / Morriganin kríž (1.)

Vydáno:, Alpress

Morrigan's Cross (2006)

Kniha Kruh věrných

tabaluga

Krásný příběh o lásce, zlu a nutnosti boje pro záchranu všech světů. Bohužel nemám přístup k dalším dílům trilogie...četlo se to opravdu moc dobře a kdo má rád fantazy s upirskou tématikou tak směle do toho...

Jessybelle

Jako fantazy u N.R.moc nemusím, ale tohle mi nepřišlo vůbec špatné, možná tím, ze je to spíš román než fantazy. Hrdinové jsou sympatičtí. Už se těším na další díl...

Eliskass
24.04.2018

Po přečtení recenzí jsem k této nové knize přistupoval s rozpačitým očekáváním. Mistrná vypravěčka Nora Roberts mne ale ani tentokrát nezklamala. Knihu jsem, dá se říci, přečetla jedním dechem a už teď se těším na další osudy hlavních hrdinů.

Shinstria
08.02.2018

Příběh byl celkem zajímavý. Fantasy mám ráda, bohužel mě to zase až tolik nestrhlo. Autorka si myslím, má víc nadání na milostné příběhy, než na divoké fantasy. Příběh zkrátka a jednoduše neměl dle mého mínění ty správné fantasy grády. Tohle bylo takové příjemné a poklidné počteníčko.

lifeoptimist
27.09.2017

Kniha jako taková špatná není, Noru ráda mám, ale to fantasy si myslím, že není její šálek kávy. Tady je to sice trochu "divočina", ale přečetla jsem a jsem docela zvědavá, jak příběh bude pokračovat, čili za mě neurazí, ale také příliš nenadchne.

Nikita04
08.09.2017

Tohle byl krok mimo

milunka21
18.07.2017

Perfektní, vůbec bych nečekala, že zrovna tato autorka bude ve fantasy tak skvělá.

Andrys
21.05.2017

Tato kniha je opravdu autorčin průměr. Nápad se mi líbí, ale ústřední dvojice prvního dílu je taková hodně plochá. Hoyt je tak strašně vážný a důležitý až se jeho vztahu ke Glenně ani nechce věřit. Kniha má spád až v poslední třetině a to jen díky Blair. Naštěstí už jsem četla i druhý díl, který je už o trochu lepší. Každopádně se těším na třetí díl, který se soustředí na mé oblíbené postavy.