Kruh se uzavřel

Kruh se uzavřel https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35338/kruh-se-uzavrel-35338.jpg 3 7 2

Román pro ženy, román o rozvodu, o jeho příčinách a hlavně následcích. Marka potkalo to, co většinu z jeho klientů. Rozvedl se. On psycholog, a sloužil všem jako příklad omezenosti a hlouposti! Ano, jeho žena mu byla nevěrná a on nic nevěděl. Ale nic není tak jednoduché, navzdory všemu Marek stále Annu miluje a chtěl by všechno dát do pořádku. Všechno, tedy především vztah dcery Julie k Anně, protože i Julie věděla o Annině nevěře a jenom tiše doufala, že se to spraví. Teď, bude jí totiž za pár dní osmnáct, nahlas projevuje přání zůstat s otcem. Přestože soud ji přiřkl matce. Anna prožívá krizi středního věku, neuvědomuje si to, je šťastná, ale na Marka, když jí sdělí rozhodnutí dcery, se samozřejmě nasupí, jak se ženy v této situaci dovedou nasupit… A děj se žene dál, a jeho výsledkem je to, co nikdo nečeká: Anna se Markovi ztratí ze života. A dokonce víc, ztratí se vůbec. Není. Markovi nastává peklo. Julii taky. Oba teď čekají, že se najednou objeví…... celý text

Oli1104
19.04.2022 1 z 5

(SPOILER) No. Zacatek dobry, ale to,

co se z pribehu rozvinulo neni ani ve “Vecerech pod lampou”. Hrabenka, vsichni se miluji. Ne. Za me ne. Za snahu jedna hvezdicka.

malen
08.05.2012 3 z 5

První část byla napínavá, ale zbytek mne zklamal, čekala jsem víc. Jinak je to takové to čtení pro ženy. :-)

Iveta Svobodová
česká, 1965
2020  80%Misionář
2013  64%Stíny minulosti
2018  67%Podivné přátelství
2003  80%Přestaň se bát
2022  76%Jako přízrak

Kniha Kruh se uzavřel je v