Krtek a zahrádka

Krtek a zahrádka https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373358/bmid_krtek-a-zahradka-ulU-373358.JPG 4 11 5

Nová knížka o krtečkovi, paní krtečkové a jejich kamarádech, jak si založili zahrádku a jaké dobrodružství zažili, když našli vodu a zahnali mlsné kozy.

Pohádky
Vydáno: , Svatojánek

Krtek a zahrádka

Péťa Z.
19.04.2023 4 z 5

Měla bych výtku k posloupnosti děje... Poté, co se podaří zajistit zahrádce vodu, hned zvířátka chystají zeleninu na polévku. A pak se teprve těší ze zahrádky, kde všechno pěkně roste a sílí, kde se začínají červenat první rajská jablíčka a roste pórek a mrkev... Sýkorka obhlíží úrodu se slovy "Asi už budeme brzy sklízet."

Potom vlastně znovu paní Krtečková vaří polévku, protože už je čas sklizně... Tentokrát je postup více rozepsán a také vyobrazen.
Tak jen to je takové matoucí. :-)

jarkaska
26.02.2023 5 z 5

Celkem pěkná kniha, hezké ilustrace , ale proč plést dětem hlavičky modrým medvědem?

Vincenzoci
18.09.2022 3 z 5

Obrázky pěkné, děj nic moc, celkově docela slabé. U synů se to nesetkalo s pozitivním ohlasem, prý je to divné, ale některé obrázky je zaujaly.

Kačaba79
11.04.2019 3 z 5

Příjemné, ale dceru nezaujal tak jako "starý" krtek. Paní Krtková dobrý, ale modrý medvěd u nás neprošel.

jasmína
10.02.2019 5 z 5

Knihu jsem dcerce (4roky) koupila už víc jak před rokem a už jsme ji četli několikrát a je to jedna z jejích nejoblíbenějších. I mně se moc líbí.

krtek

2015  93%Krtek na návštěvě
2011  92%Krtek a rybka
2012  97%Krtkův týden
2017  78%Krtek a zahrádka

Kniha Krtek a zahrádka je v