Léto na Vrbovém jezeře

Babička Olivie Bellamyové bude slavit zlatou svatbu a vezme si do hlavy, že jinde než v letním táboře, který jejich rodina v minulosti provozovala už celé roky, to nebude. Jen je třeba jej opravit a znovu uvést do provozu. Na stavební práce si Olivia najme místního podnikatele Connora Davise, ale teprve když se setkají tváří v tvář, uvědomí si, že tenhle člověk jí před lety zlomil srdce. Kromě toho všechny čeká ještě drtivější překvapení. Oliviin otec skrývá temné tajemství, a je nutné rozplést zamotané nitky nejen milostných ale i nečekaných příbuzenských vztahů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52236/leto-na-vrbovem-jezere-52236.jpg 4.420

Kroniky Vrbového jezera 1.

Vydáno, Metafora

Summer at Willow lake, 2006

Kniha Léto na Vrbovém jezeře

helenkan

Moc hezký romantický příběh. I když Olivie a Connor byly hlavní postavy, byly tam i osudy a příběhy jiných postav. Tím pádem to bylo ještě zajímavější a lepší. Fakt pěkné čtení. Zkusím sehnat další díl.

ditul
22.06.2018

Krásná oddechovka přečtena během pár dní, už se těším na další pokračování příběhu Olivie a její rodiny ;)

Sarec
04.05.2015

Krásný oddechový romantický příběh.

sarekaslukova
07.03.2015

Knížka mě opravdu mile překvapila. Před začátkem čtení jsem si říkala, že to bude nejspíše nudný a bude se to číst pomalu. Ale opak byl pravdou. Byl to krásný příběh, který mi nekazil ani nějaký zvrat. Prostě romantický příběh, který si občas potřebuje přečíst každý.

modranka
09.08.2013

V prvej časti série Kronika Vrbového jezera autorka rozvinula príliš veľa dejových sekvencií, takže nečakajte, že sa budete venovať iba Olívii a Connorovi, čím sa séria posúva do sérii ság. Na môj vkus autorka príliš unikala základnej téme, a to vtedy, keď sa vracala rokmi dopredu a venovala sa iným hlavným postavám. Chvíľami som však mala pocit, že čítam literatúru pre adolescentov. Ale príbeh sa čítal veľmi ľahko. Celkom sa teším na ďalšie pokračovanie. Hádam sa o Olívii a Connorovi dozviem viac.

zoja
30.06.2013

Příběh se odehrává v několika časových úrovních. Seznamuje nás s hlavní hrdinkou Olivií v její dospělosti, ale časem se přesouváme i o 9 let nazpět do jejího dospívání. Ve stejném čase sledujeme také Connora, Oliviina letního přítele. Dále se také ocitáme o 30 let nazpět, kde nás autorka seznámí i s příběhem Oliviina otce. Úvodní díl nás seznamuje se spoustou postav, ale hlavně s rodinou Bellamyových, se kterými se budeme setkávat v následujících třech dílech. Opravdu pěkně napsaný úvodní díl k tetralogii Kroniky Vrbového jezera.

Yvette
12.07.2012

Skvělá oddechovka, fakt na dovolenou, nic náročného, ale příjemné čtení.

Hřibče
14.05.2012

Moc se mi líbila, příjemná oddechovka. Z hrdinů autorka nedělá žadné nadpozemské superhrdiny, ale naopak na ně pohlíží z lidského pohledu. Místy velmi vtipné komentáře.