Léto na Vrbovém jezeře

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Babička Olivie Bellamyové bude slavit zlatou svatbu a vezme si do hlavy, že jinde než v letním táboře, který jejich rodina v minulosti provozovala už celé roky, to nebude. Jen je třeba jej opravit a znovu uvést do provozu. Na stavební práce si Olivia najme místního podnikatele Connora Davise, ale teprve když se setkají tváří v tvář, uvědomí si, že tenhle člověk jí před lety zlomil srdce. Kromě toho všechny čeká ještě drtivější překvapení. Oliviin otec skrývá temné tajemství, a je nutné rozplést zamotané nitky nejen milostných ale i nečekaných příbuzenských vztahů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52236/leto-na-vrbovem-jezere-52236.jpg 4.420
Série

Kroniky Vrbového jezera 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Metafora
Orig. název

Summer at Willow lake, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Léto na Vrbovém jezeře

Přidat komentář
helenkan
15. dubna

Moc hezký romantický příběh. I když Olivie a Connor byly hlavní postavy, byly tam i osudy a příběhy jiných postav. Tím pádem to bylo ještě zajímavější a lepší. Fakt pěkné čtení. Zkusím sehnat další díl.

ditul
22.06.2018

Krásná oddechovka přečtena během pár dní, už se těším na další pokračování příběhu Olivie a její rodiny ;)


Sarec
04.05.2015

Krásný oddechový romantický příběh.

sarekaslukova
07.03.2015

Knížka mě opravdu mile překvapila. Před začátkem čtení jsem si říkala, že to bude nejspíše nudný a bude se to číst pomalu. Ale opak byl pravdou. Byl to krásný příběh, který mi nekazil ani nějaký zvrat. Prostě romantický příběh, který si občas potřebuje přečíst každý.

modranka
09.08.2013

V prvej časti série Kronika Vrbového jezera autorka rozvinula príliš veľa dejových sekvencií, takže nečakajte, že sa budete venovať iba Olívii a Connorovi, čím sa séria posúva do sérii ság. Na môj vkus autorka príliš unikala základnej téme, a to vtedy, keď sa vracala rokmi dopredu a venovala sa iným hlavným postavám. Chvíľami som však mala pocit, že čítam literatúru pre adolescentov. Ale príbeh sa čítal veľmi ľahko. Celkom sa teším na ďalšie pokračovanie. Hádam sa o Olívii a Connorovi dozviem viac.

zoja
30.06.2013

Příběh se odehrává v několika časových úrovních. Seznamuje nás s hlavní hrdinkou Olivií v její dospělosti, ale časem se přesouváme i o 9 let nazpět do jejího dospívání. Ve stejném čase sledujeme také Connora, Oliviina letního přítele. Dále se také ocitáme o 30 let nazpět, kde nás autorka seznámí i s příběhem Oliviina otce. Úvodní díl nás seznamuje se spoustou postav, ale hlavně s rodinou Bellamyových, se kterými se budeme setkávat v následujících třech dílech. Opravdu pěkně napsaný úvodní díl k tetralogii Kroniky Vrbového jezera.

Yvette
12.07.2012

Skvělá oddechovka, fakt na dovolenou, nic náročného, ale příjemné čtení.

Hřibče
14.05.2012

Moc se mi líbila, příjemná oddechovka. Z hrdinů autorka nedělá žadné nadpozemské superhrdiny, ale naopak na ně pohlíží z lidského pohledu. Místy velmi vtipné komentáře.