Poslední drakobijce

Kde jsou ty časy, kdy bylo kouzelnictví nepostradatelné? Dalo se s ním zachránit království, prošťouchnout ucpaný odpad a obstaralo spoustu dalších užitečných věcí. Jenže jeho význam upadá. Instalatér je lacinější než kouzelník a na létajících kobercích se rozváží pizza. Patnáctiletá Jennifer Strangeová řídí kouzelnickou agenturu Kazam, která se v těžké situaci tak tak probíjí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187033/posledni-drakobijce-tB1-187033.jpg 473

Kronika Jennifer Strangeové 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

08.11.2020

nádhera krása

luciyy
26.03.2019

Kniha se mi velice líbila, doporučuji všem, kdo mají rádi fantasy se špetkou humorného textu.

Lesiel
21.04.2018

Abych řekl pravdu, od této knihy jsem neočekával vůbec nic.
Koupil jsem ji za 25 korun v levných knihách, jen proto, že se mi líbila obálka a byl to první díl.
A musím říct, skvělá souhra náhod a výtečná koupě.
Předtím jsem četl trochu temnější fantasy a tak mě tento nadzvednutý vtipný příběh chytil a nepustil. Už od prvních stránek kniha sršela trapným humorem, který prostě zbožňuji a tak jsem četl dál. Konec byl docela rychlý a vše na posledních stránkách dostalo spád hurikánu.

Nelituji těch pěti hodin, které jsem ztratil jejím čtením. a ode mne dostává za originalitu a vtipnost čtyři hvězdičky.

Mr.Elmo
20.03.2018

Na styl psaní jsem si nakonec rychle zvykla, takže jsem to nebrala jako mínus. Původně jsem chtěla dát tři hvězdičky, dílo mi přišlo průměrné. Ve výsledku jsem se ale od knihy nemohla odtrhnout zvědavostí, jak to skončí, takže jsem jednu hvězdu přidala a Píseň zvěrokvarka si nejspíš také přečtu. :)

Hoshi
27.01.2018

Po knize jsem sáhla jen kvůli svému zajímavému názvu - Poslední drakobijce, to jsem ještě nevěděla, jaké to bude počtení. První třetina knihy byla ... Nezáživná, nezajímavá, téměř nic neříkající - dávala jsem to trochu za vinnu knize, kterou jsem četla před touto, protože to byla opravdu jízda, ale jak jsem si pročítala komentáře, nebyla jsem na tom takhle sama. V jednu chvíli jsem měla i chuť knihu zaklapnout, ale vždy si říkám, že se to určitě rozjede. A u této knihy tomu tak je. Pokud čtenář vydrží dostane se mu zajímavý, milý, čtivý příběh o dívce jménem Jennifer, zvěrokvarkovi, magii a dracích. Těším se, až si přečtu druhý díl.
Kvark!

DUPPY
07.10.2017

Kniha mě prvních dvacet stran nijak neuchvátila, pozdeji jsem se ale začetl a je to zatím nejčtivější kniha co jsem kdy četl.

Topsinka
03.07.2017

Kniha mě tak nudila, až jsem tomu nemohla uvěřit. Směle ji mohu označit, jako nejhorší přečtenou knihu. Nápad se mohl rozvinout a stát se zajímavým, kdyby to psal někdo, jehož styl psaní je čtivý. Každou stranu jsem musela louskat třikrát, abych si vůbec něco pamatovala. Jediné, co se mi na tomto díle líbí, je obálka - toť vše.

BarkaS
10.03.2017

Tolik zábavy za 59 korun z Levných knih bych nečekala. Ačkoli mě slečna Strange zpočátku moc nechytla, nakonec se z této knihy vyklubalo překvapení měsíce. Styl vyprávění je mírně strohý, vtipy někdy vyžadují soustředění a znalosti (sestry Karamazovy apod.), ale stálo to za to. Milý příběh.

humor draci kouzla

Jasper Fforde