Píseň zvěrokvarka

Mystická umění už dávno upadají a kouzelnická agentura Kazam musí vzít každou zakázku, kterou šestnáctiletá manažerka Jennifer Strangeová sežene. Ale v poslední době je magie opět na vzestupu a hrozí, že Snodd IV., vládce Nespojených království, shrábne veškerou moc pro sebe. Jennifer a její společníky čeká těžké utkání s konkurenční agenturou iMagic, kvůli královým čachrům navíc v oslabení. Jennifer Strangeová se ale nevzdá bez boje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223940/pisen-zverokvarka-4RW-223940.jpg 4.529

Kronika Jennifer Strangeové 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

08.11.2020

nádhera krása

Kniha2006
03.12.2019

Opravdu zajímavá kniha. Doporučuji všem! :-)

Hoshi
27.03.2018

Tohle je jeden z mála autorů, kvůli kterému se častokrát vracím v textu, některé věty čtu i několikrát a přemýšlím, jestli jsem je správně pochopila. J. Fforde vytvořil zajímavý svět, plný nesmyslných a přitom smyslných věcí, situací ... Kdybych byla mladší, tak bych od čtení tohoto příběhu utekla.. Ale takhle ... Jsem si ho náležitě užila ..

LadyValeria
18.12.2017

Druhý díl série, který jsem, i přes veškeré negativní názory na internetu, opět zhltla jedním dechem - stejně jako ten první, ačkoliv stále trvám na svém názoru, že mladší čtenáři asi poměrně velké množství vtipů nepochopí.

Realisticky pomalý byrokratický systém plný bizarních nařízení a směšného množství papírování, dvě soupeřící kouzelnické firmy těžící z nárůstu magické energie, praštění čarodějové, chytří nalezenci, fascinující magické bytosti a nové informace o světě podivně podobném tomu našemu. Stačí jen trochu popustit uzdu fantazii a zapojit se do neuvěřitelného dobrodružství.

Tuto knihu doporučuji po přečtení minulého dílu každému milovníku fantasy, alternativních realit i osobitých drzých hrdinů.

BarkaS
07.05.2017

Stejně jako prvním dílem jsem se i Písní těžko z počátku prokousávala, vlastně ani nevím proč. Možná proto, že nutí k přemýšlení. Ale je zábavná a finiš už má švih.

Liana
06.07.2016

O trochu lepšie ako prvá časť avšak čítala som už omnoho lepšie knihy.

Attia
23.05.2015

Roztomile výstřední kniha. Hlavní hrdiny si zamilujete a s nimi i všechny ztřeštěné odlišnosti jejich země.

Doporučuji.

Brambram
27.12.2014

Mám ráda autora, fakt hodně. První díl téhle jeho dětské série vzbudil mé nadšení i jsem mu nezáživný úvod odpustila. Tenhle druhý díl je pro mě jako celek výrazně slabší. Tak jak psala Janka, místy nezáživné, složité popisy, které nebavily ani mě jako dospělou, neumím si představit dítě, kterému by to nevadilo. Ráda jsem si tenhle díl přečetla ale bohužel to pro mě už není série, kterou musím mít doma i knižně. Znovu se k ní vracet nebudu a obávám se, že po ní ani mé fantasymilující děti nesáhnou.

magie kouzla

Jasper Fforde