Summer

Summer https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110693/summer-110693.jpg 4 262 25

Krásní mrtví série

Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých? Po Krásných mrtvých není několik týdnů ani stopy. Darině se po Phoenixovi strašně stýská. Snad se vrátí a pomůže jí vyřešit tajemství další záhadné smrti. Je to už skoro rok, co byla Summer zastřelena v nákupním středisku. Podle všeho (a všech) se stala náhodnou obětí šíleného střelce… Něžná zlatovlasá hudebnice s andělským hlasem měla tisíce fanoušků, její píseň Neviditelný o neopětované lásce milovali všichni, nejen studenti ellertonské střední školy. Summer měli všichni rádi, všichni ji obdivovali… Darina musí Summer pomoci stejně, jako pomohla Jonasovi a Arizoně. Jinak její duše nikdy nedojde pokoje. Neviditelná křídla tlučou, Krásným mrtvým hrozí nebezpečí a čas běží... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Beautiful Dead - Summer , 2010

andulka1406
09.04.2013 3 z 5

Tenhle díl se mi moc nelíbil, ačkoli jsem se na něj těšila skoro nejvíc. Ale zase tu bylo nejlepší odhalení vraha, protože jsem to moc nečekala, že to bude právě tenhle. Jsem zvědavá na poslední díl Phoenix.

dennie3
05.01.2013 1 z 5

Tenhle díl mě vážně nebavil, a i když ho mám v přečtených, ve skutečnosti jsem se ke konci neprokousala. Nešlo to. Nudilo mě to a děj je vlastně úplně stejný jako u předešlých dílů s tím rozdílem, že tentokrát se jedná o Summer. Některé pasáže jsou skvěle propracované a stylisticky úžasné, ale děj sám o sobě něco postrádá. Tím nechci říkat, že by kniha nebyla hrozná. Podle mě ujde. Ale nijak jsem se k ní nehrnula.

Kate.S
07.12.2012 4 z 5

Mě se tahle knížka líbila. Je pravda, že je opravdu depresivní a smutná, ale je hezká:) Ten začátek je sice trošičku pomalejší, ale konec už je celkem v pohodě. Jednoduše a prostě rečeno, je to pěkné pokračování.

Zuzzi
08.07.2012

Knížka mi přišla hrozně depresivní, ale vyjádření emocí zvládla autorka dobře... :))

trynitrix
10.05.2012 4 z 5

Slupla za dva dny i když Arizona se mi ze všech dílu líbila asi nejvíc ale Summer má taky něco do sebe pohodové čtení :-)

andělé

2011  68%Jonas