Arizona

Arizona https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87702/krasni-mrtvi-arizona-87702.jpg 4 297 35

Krásní mrtví série

Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím. V průběhu jednoho roku zemřou za podivných okolností čtyři mladí, krásní lidé, studenti ellertonské střední školy. Jonas, Arizona, Summer a - Phoenix. Ta poslední smrt zasáhne Darinu nejvíc. Byl to její kluk, její veliká, největší láska… Je její setkání s Krásnými mrtvými skutečné? Co znamenají ta andělská křídla, která vidí, slyší a která nakonec sama dostává? Jonas zemřel jako první, zabil se na motorce. Ale je tolik nezodpovězených otázek… Odhalí Darina včas temná tajemství tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých?... celý text

Pollyanne71
22.08.2014

Můžu potvrdit, že druhý díl je více chytlavý než první, jelikož jsme se nemuseli zdržovat zbytečným seznamováním s hl. postavami a příčina smrti Arizony je -nebo alespoň pro mě byla- překvapující. Tento příběh má spoustu neodkrytých tajemství na které musí hl. hrdinka přijít - lépe řečeno, je z Arizony postupně vypáčit. A knížce dávat palec nahoru! :)

Pitye
14.07.2014 3 z 5

Tenhle díl mě bavil víc než předchozí. Hlavně v druhé polovině byla kniha zajímavá...

Roselunda 1928
21.06.2014 3 z 5

Není to můj typ knih. Nečetla jsem Jonase, ale tohle jako první, nezaujalo mě to tak jako jiné knihy, ale bylo to celkem dobré, zajímavý příběh, ale jaký musel bejt Jonas, když je horší? Ale ano, líbilo se mi to, ale asi se už k tomu nevrátím, a to nejen proto, že to mám z knihovny.

Mishak
29.05.2014 4 z 5

Stoprocentně lepší než první díl... Ten konec mě doslova dostal... Netušila jsem, že by se to mohlo takhle zvrátit - po tom všem... Tj, ještě teď jsem z toho docela v rozpacích... Nejúžasnější na knížce však bylo, jak se lidi dokáží před světem uzavřít do sebe až tak dobře, že nikdo neví, jací jsou ve skutečnosti... Arizona byla úžasná osoba, která chtěla pro Ravena jen to nejlepší =)
Čtení byl opravdu dost silný zážitek =) Doporučuji ;)

Brambram
28.05.2014 3 z 5

Jednoduchá jednohubka, příjemný odpočinek kdy konec je jasný, teď jen zjistit kdo jí zabil.

Nikkys184
22.09.2013

velmi pěkná knížka

kaktus0007
29.07.2013 5 z 5

Úžasná knížka. Ten konec mě ale dost překvapil :)
Asi nejlepší díl ze všech ♥

andulka1406
13.03.2013 4 z 5

Lepší než první díl. Nastává tu několik několik nečekaných zvratů. Knížku jsem hltala, zajímalo mě jak to dopadne. Druhý díl byl více propracovaný. Líbilo se mi zasazení autistického chlapce do příběhu a odhalení Arizony, že vlastně nebyla nijak nafoukaná jak se zdála. A jak zemřela, mě nakonec celkem překvapilo. Těším se na další díl.

PiperW
09.02.2013 5 z 5

Musím říct, že z celé serie mam tuhle knihu asi nejraději

antragus
07.01.2013 4 z 5

Musí se nechat, že je příběh oproti Jonasovi o něco propracovanější, přichází několik zvratů, s nimiž čtenář nepočítá a ani vrah není tak prvoplánový, jak by se dalo čekat. Celkově příjemné čtení a zabití času. Gratulace. Jen mě trochu udivuje, že tady ještě nikdo nepoukazoval na značně haprující logiku co se týče vytetovaných křídel a způsobu úmrtí...

dennie3
20.12.2012

Oddechové čtení, nejde o nijak výjimečnou knihu a některé části mě dost nudily. Jinde se ale naopak jedná o pěkné popisování děje nebo pocitů. Vlastně stejně jako jednička.

Kate.S
04.11.2012 5 z 5

Mě se kniha líbila:) Jde o propracovanější příběh, než v prvním dílě. A hlavně by mě tedy nikdy nenapadlo, že viníkem této knížky, je zrovna ta postava, kterou autorka vybrala.

Kikušák
12.06.2012 5 z 5

Tak, tahle knížka je llepší než první.

trynitrix
10.03.2012 5 z 5

Nevím co jinýho napsat než dobrý příběh možná se mi líbil víc než první Jonas hodně mě Arizonin příběh zaujal a i dojal jelikož některé pasáže byli smutné bylo mi ji líto. A co se týká vyřešení případu měla jsem pár podezřelých ale ten kdo to byl mě vůbec nenapadl fajne závěr a už se těším na další dílek Summer :-)

RouZuše =P
05.03.2012