Krása

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nenechte se ve snech omezovat. Buďte smělí. Vítejte na Manhattanu, ve světě nové knihy Louisy Bagshawe. Narození Diny Kaneové nikdo nepřivítal s radostí. Pro náročnou sobeckou matku a udřeného otce představovala jen krk navíc. Ani jako výborná studentka se mezi spolužáky nestala oblíbenou. Místo, aby pokračovala ve studiích, musí se Dina od osmnácti let postarat sama o sebe. A s chytrou hlavou, houževnatostí a dobrými nápady krůček po krůčku postupuje vpřed. Schytává od života tvrdé rány, ale naučí se vyhrávat. Kdo neriskuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207322/krasa-FHi-207322.jpg 3.947
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, BB art
Orig. název:

Beauty (2014)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Krása

Přidat komentář
oleg
09.06.2018

Opět pohodové,odpočinkové čtení,nad ničím nemusíte přemýšlet a vyčistíte si hlavu....

moudivlacek
12.12.2016

Je to silný příběh o touze prosadit se v tvrdém světě, kde pro hrdinku hodně dlouho není žádné lásky. Několikrát ji srazí na zem, obdivovala jsem její vnitřní sílu, kdy se dokázala odrazit ode dna a zas se pustit do svého boje s krutostí a neláskou. A moc jsem jí přála "závěr knihy".
Jinak trošku pomalý rozjezd a trochu neuspořádané přeskakování z přítomnosti do minulosti.

Ivanule
14.09.2016

Tak musím napsat,že kniha kniha ničím ve skrze novém nenadchne a ani nepotěší,hned od začátku to bylo celkem jasné jak o dopadne,už tím jak to začínalo,dítě,které vlastně ani jeden rodič nechtěli,otec,který utíkal do práce,jen aby uživil ženu,která toužila být jako ostatní,první syn,který byl pro ně vším,a pak novorozeně-dcera,která od mala vyrůstala s tím,že jí matka pohrdá a tak chtěla se svým budoucím osudem otočit,jenže za začátku se chytla špatného přítele,který si myslel,že může vše a vše mu také projde...

čekanka13
25.03.2016

Tak tady hodnocení vzdávám. Kniha mi připadala tak plytká, že jsem ji nekokázala dočíst, což se mi stává zřídka.

IvankaM
11.01.2016

Abych vám řekla pravdu, soudím knihu podle obalu. Respektive: Nelíbí se mi obal? Po knize nesáhnu. Proto mě upřímně žádná kniha od této spisovatelky nikdy nebouchla do očí. Ale díky bohu moji maminku ano. Půjčila si ji od kamarádky a hned mi ji vrazila do ruky s tím, že jsi ji musím přečíst. A to jsem udělala. Jsem za to tak strašně ráda. Od této knihy jsem nemohla odlepit oči a okamžitě jsem si spisovatelku zamilovala.

Laf
18.07.2015

Pohodové čtení a ještě napsané stylem, že se to čte samo a jenom se hltá stránka za stránkou.

Izu
19.02.2015

Tak po delší době jsem z nostalgie sáhla po Kráse. Nuda, zápletka skoro o ničem,navíc by si autorka měla opravdu něco zjistit o kosmetickém průmyslu....Dřív byly její knihy daleko záživnější.Ted už je to jen nuda o tom,kterak chudá Popelka ke štěstí přišla.Tímto se s autorkou loučím už navždy.

Ulrika
18.02.2015

Louise patří k mým oblíbeným spisovatelkám v tomto žánru a opět nezklamala:) zejména její poslední tvorbu označuji za velmi povedenou a hlavně hrozně čtivou až návykovou:)