Zámky

Princeznu Alesandru, která již jako dítě ztratila otce i matku a vyrůstá v klášteře, nechává její poručník náhle převézt do Anglie. Hrozí jí, že se stane obětí politických intrik a bude se muset provdat za krutého generála, který momentálně vládne v její zemi. Alesandře je jasné, že jediným východiskem může být formální sňatek s některým důvěryhodným Angličanem. Zpočátku soudí, že vhodného manžela by mohla získat v Colinovi, mladším synovi svého poručníka. Ten ovšem něco takového naprosto odmítá. Avšak v okamžiku, kdy dojde k drsnému pokusu o únos krásné princezny, Colin poznává, jaké nebezpečí jí skutečně hrozí, a změní názor. Touží ochránit ji před každým ohrožením a je ochoten pro ni nasadit i život. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31298/zamky-31298.jpg 4.3200

Královští vyzvědači (4.)

Castles (1993)

Vydáno:, Oldag

Samira
08.08.2017

Čtvrtý velmi milý díl z téhle povedené série vnímám především jako bonus a příležitost ještě naposledy nahlédnout do životů všech mých oblíbenců a zároveň se dozvědět, jak to dopadlo s Colinem.
Kniha tentokrát obsahovala spoustu nesrovnalostí a s předcházejícími díly srovnání nesnese, i tak ale zpříjemnila dva večery a vykouzlila úsměv.

Turante
16.07.2017

Pěkná oddychovka, ale autorka má rozhodně lepší knihy :-)

Pulkrmon
04.07.2017

Kniha mého mladí,četla jsem tuto autorku když mi bylo 13-15 a pohled na život byl úplně jiný. Teď bych po této knize určitě už nešáhla což je možná chyba,občas by se mi ten naivní pohled na život hodil:))).

Da7nd1
03.02.2017

Nádherná kniha, přečetla jsem ji za jediný večer. Od této autorky mám ráda všechny knihy, hlavně ty historické. Jsou skvěle napsané a nic v nich nechybí. Jen škoda, že u této knihy nenapsala doslov, jestli opravdu princezna měla pravdu a narodil se jim syn. Možná by to chtělo nějaké další pokračování. jinak doporučuji všem, kdo mají rádi romantiku a dobré konce , 5 hvězdiček

ariel platto
26.12.2016

Tato série se autorce moc povedla. Snad nejvíce se mi líbil první díl, ale i tento poslední byl prostě skvělý.

jarkaska
05.08.2016

Pěkné, místy vtipné čtení. Líbila se mi celá série. Doporučuji si přečíst.

ospalaa
08.04.2016

Řadím mezi lepší průměr. Krásná oddychová romantika. Rozhodně stojí za přečtení.

havrmoni
16.03.2016

Nádhera;srovnatelný s prvním a druhým dílem.. Všechny tři jsou krásné a romantické oddechovky.

16.02.2016

Nádherná romantika,pravá láska,erotika.Navíc je autorka srdcovka,takže není co víc dodat!!!

cukrovka
06.12.2015

Příjemné čtení, místy i vtipné. Líbila se mi celá série.

Tahry
30.07.2015

Celá séri se mi líbila díky odvážným hrdinkám, souvislostmi mezi díly (nahlédnutí jak se vyvíjí život postav z minulých dílů) a hlavně vtipnosti. Velmi jsem se při četbě těchto knih nasmála, což bylo osvěžující.

luci2
06.07.2015

Kniha se mi líbila a dobře se četla, avšak některé pasáže se dají předpokládat, ale nevadilo mi to a dokonce jsem i na tyto pasáže čekala. Takže knihu mužů jen doporučit a padací most repliky zámku nemá chybu :-)

KSarlota
19.11.2014

Moje vůbec první kniha od této autorky. Díky ní jsem si koupila i všechny další. Krásný příběh, zamilovaná.

frančice
07.10.2014

Líbila se mi a i dobře se četla.

Karoli282
14.08.2014

Kniha se mi líbila, sice nějak nevybočovala z průměru, ale i tak se dobře četla.

fidáš
19.03.2014

Moc hezké čtení. Doporučuji.

Andulienka
28.02.2014

Nuž, kniha o Colinovi ma až tak nezaujala....oveľa viac sa mi páčila kniha Strážný anděl o Cainovi:)
+++++++++++++ SPOILER+++++++++++++
Tu mi prekážali tie vraždy, a ani samotný vzťah Colina a Alesandry ma neohúril. Ani dialógy neboli také zábavné, ako v Strážnom anjelovi....

avad
14.12.2013

Moc pěkné, čtivé, místy vtipné, hezký příběh.

gabca007
26.08.2013

Příběh jako takový špatný nebyl. Spíš pohádka, ale milá. Ale od JG slabý průměr.

maryzka
21.04.2012

tak tahle kniha docela jde akorát člověk nechape kde je země princezny Alexandry, jak geneál udělal v její zemi převrat a jak se potká s Colinem na tehdejší dobu se Aůexandra zabývá učetnictvím a hospodařením takže je to výkon.