Chtíč

Chtíč https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492193/bmid_chtic-XwG-492193.jpg 3 156 28

Královská sága série

Clara Bishopová má zlomené srdce. Pod vlivem tlaku královské rodiny a také proto, že se k ní princ z Cambridge nehodlá přihlásit veřejně, se s Alexanderem rozejde. V hloubi duše však ví, že bez něj nemůže plnohodnotně existovat, a tak žije jen prací a začne se stranit lidí a společnosti. Z této bezútěšné situace ji však vytrhne překvapivé zjištění: Její nejlepší kamarádka Belle a teta Jane před ní ukrývaly Alexanderovy dopisy ve snaze uchránit zlomenou Claru před dalším zklamáním. Obsah dopisů svědčí o tom, že Alexander Claru miluje a že v jeho životě není žádná jiná žena. Oba se nakonec usmíří a dokonce spolu po spletitých peripetiích začnou bydlet v Notting Hillu. Mohlo by se zdát, že pro oba teď konečně nastává šťastné období společného života a plánování, jenže žádná radost netrvá věčně. A lze vůbec mluvit o štěstí, když se do jejich vztahu opět začnou vkrádat přízraky minulosti? Nejen že zhrzená Pepper Lockwoodová rozehraje nebezpečnou hru, jejímž cílem je Alexandera zničit. Na scéně se objeví také Clařin psychopatický expřítel Daniel. A jako by to nestačilo, Clara zahlédne jednoho dne na ulici svého otce s milenkou. Královská rodina v čele s Alexanderovým otcem Albertem zatím vrší jednu intriku na druhou, aby se vyhnula dalším skandálům. Ustojí Clara s Alexanderem všechen ten nátlak a semknou se ještě silněji ve vzdoru proti okolnímu světu, nebo je situace donutí, aby se rozloučili definitivně?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Conquer Me , 2014

rampapa
21.10.2022 5 z 5

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda tuhle autorku a to jak píše. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Littlemonday
15.10.2022 3 z 5

Royal Královská sága 2: Chtíč - Geneva Lee

Kniha, ke které jsem se dostala díky knižní štafetě. ️

Anotace:

Recenze:

Číča a pták, díl druhý. Clara a Alexander posouvají svůj vztah dál. Hlouběji už to nejde, proto se rozhodli změnit strategii a trošku mrknout do budoucnosti.
Kniha plná sexu to je, ale erotické scény nutí spíš k úsměvu než k nějakým hříšným myšlenkám.
Pro mně to byla zase jedna z mega oddychovek, u kterých člověk nemusí nad ničím přemýšlet. 90 % knihy mě v podstatě nudilo, protože jen dělali pořád dokola to samé, maximálně na jiném místě. Jiné to bylo jen v případě nalezení zakázaného vchodu, jak to nazvala Clara.
Ovšem moc se mi líbil konec, až mě to dojalo!

3/5 ⭐️

pastelkaX
06.10.2022 5 z 5

Jak majetnický sociopat potkal psychicky nevyrovnanou dívku a utvořili si krásný toxický vztah...díl druhý. Jediné, co tuhle ságu odlišuje od její "šedé" starší sestry je fakt, že tady není důvodem dramatu výprask, ale absence závazku, který vydrží déle, než erekce mužské hlavní postavy.
Jinak je to ale opravdu téměř čistá kopie.
Jo a některý věci ze sexuální sféry, které se tam vyskytují, už opravdu nejsou fyzicky proveditelné :D Například pánevní svaly zcela jistě vidět nejsou a průnik až do dělohy je taky celkem výzva :D

Digiivca
01.10.2022 4 z 5

Tak tento díl se mi líbil o mnohem více než ten první. Konečně se tam něco děla a nebylo to jen samé šu**ní. Víc toho bohužel nemám co dodat.

Elize
16.09.2022 1 z 5

Tak tohle byla ale hrozná stupidita... No, zkrátka nese se to celé v duchu prvního dílu... hlavní hrdina je klasický psychopat a hlavní hrdinka je hloupá naivní husička. Trochu jsem doufala, že u postav uvidíme nějaký posun nebo vývin, ale to se nekonalo... rozdíl mezi prvním dílem je pouze v čtivosti. Druhý díl zabředává do neskutečně nudných a hloupých dialogů, neskutečně hloupých a vysloveně otravných myšlenek hlavní hrdinky, která je psychicky závislá na hlavním hrdinovi. Opět nesčetněkrát použité slovo šukat... nesčetně sexuálních scén, až je to vysloveně otravné. Navíc jsou zde přidané vykradené scény z jiných erotických románů (to, kdybychom si náhodou nevšimli) a jako vždy velmi těžkopádně uvěřitelné, že vůbec tam někdo něco má společné s něčím královským... no katastrofa, vážně jsem doufala, že po tom menším fiasku s prvním dílem se to trochu zlepší, ale je to ještě horší, třetí díl si nechám ujít.

Ralemo
11.09.2022 5 z 5

Mám ráda tuto sérii a i druhý díl se mi velice líbil. Těšila jsem se na pokračování příběhu o princi Alexandrovi a Claře. Kniha plná dramat, lží, zápletek a zajímavý pohled do královské rodiny. Od knížky se nešlo odtrhnout, otevřený konec láká na další pokračování. První díl byl o malinko lepší, každopádně já hodnotím tuto knihu kladně.

Ešína
31.08.2022 3 z 5

Druhý díl ságy byl ze skoro celé části jen o sexu. Až ke konci se začalo něco dít. Konečně nějaké ty intriky královské rodiny. Jinak mě kniha moc nenadchla ale jsem zvědavá jak se bude příběh dál vyvíjet.

ivetapl
17.08.2022 2 z 5

Přitiskla jsem mu tvář k hrdlu a počítala údery jeho srdce - svého srdce v jeho těle.
Musím říct, že kniha je opět hodně čtivá. Prostě vás zajímá, co se stane... Stejně jako jsem psala v recenzi prvního dílu - 50 odstínů... V trochou jiném podání. Podle mě to má opravdu velký potenciál, ale něco tam prostě chybí a něco přebývá... Za mě prostě ne...
Do druhého dílu jsem šla proto, že mělo lepší hodnocení na #goodreads než díl první. Do dalšího už se pouštět nebudu.
Docela by mě ale zajímalo, co autorka vymyslí v dalších dílech, protože už jich má vydaných snad 8? Pokud s nepletu... A pořád ještě se sérií nekončí.

Clara je opět na ránu. Hrozně ublížená, že Alexander odešel, ale hned jak se objeví, už je to zase miláček a vše je mávnutím kouzelného proutku odpouštěno.
Že je tam opět sex na každé třetí stránce asi nemusím ani zmiňovat. Pokud vám vadí slova jako: šuk*t, Líza* číču, a podobně, Vadim vám větší množství sexu v knihách, tak se nepouštějte do této série vůbec.
Je tu zde opravdu pár podobných scén jako v 50 odstínech. Kdo četl první díl, už to ví.
Máme tu samozřejmě královskou rodinu, která je pro mě opravdu šílená a neumím si vůbec představit, že by někdo takový vládl zemi v reálném životě.
Zase se zde objeví Pepper, které mám pořád chuť jednu vrazit. Dále je tu bratr Alexandera - Edward. To je podle mě zlato a měl by mít svou knihu!
Že to je opravdu čtivé tomu vzít nemůžu. Protože jste na straně jedna a najednou bum- je konec. Kniha má 266 stran a za mě tam není nic moc závratného, co by za to stálo...

královská rodina milostné vztahy

Geneva Lee