Královská rodina

Královská rodina https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53154/kralovska-rodina-53154.jpg 4 4 2

Ana72154
26.06.2022 3 z 5

Kniha se mi četla špatně, nejspíše za to mohla velikost písma a hustota psaného textu.

4444913
18.04.2019 5 z 5

Hodně ostré ale podrobné a přesné,u řady událostí uvádí kde a jak k nim přišla a někde uvádí i přímo osobu která je v tom zapletená.Jiná tvrzení naopak přejímá z jiných publikací o kterých je známo že jsou nepravdivá(Charles se večer uklidnil v náruči chápavé milenky-v době kdy do jeho obnoveného vztahu s Camillou chyběl snad více než rok),ovšem to je téměř ve všech knihách o této záležitosti snad jen s výjimkou Ingrid Sewardové v knize Královna a Diana která si dala tu práci a prostudovala dokumenty které musí vést ochranka a tak nezvratně přišla na to,kdy teprve mohlo "k něčemu dojít".Neskutečně jsem si vychutnala korespondenci K.Kelley s jedním prolhaným pisálkem kde dotyčný navrhuje opravit své výmysly pro další vydání své knihy tím,že mu je prozradila "nějaká zhrzená Charlesova milenka"a rozepisuje se o tom že hlavně nesmí za žádných okolností rozzlobit Spencery.Naprosto se nezmiňuje o možnosti rozzlobit Windsory.Plyne z toho mezi řádky jednak to kdo s ním spolupracoval zevnitř na straně jedné a jak bezzubě reagovala královská rodina na bludy které o nich začaly masově vycházet a nakonec vedly k obrovské krizi ve které se monarchie ocitla.Prostě bonbonek na čtení oficiální i to mezi řádky.

aristokracie, šlechta

Kitty Kelley