Králové bourbonu

Králové bourbonu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248958/bmid_kralove-bourbonu-kralove-bourbonu-rs9-248958.jpg 4 257 47

Králové bourbonu série

Fascinující kronika rodiny Bradfordových, dlouholetých neoficiálních vladařů světové mekky bourbonské whisky. Neustále přiživované bohatství jim zajistilo mocný vliv a výsady dynastie, která navenek dodržuje ušlechtilá pravidla miláčků štěstěny a vybraného vkusu, ale vytváří ostrou hranici mezi sobě rovnými a svými zaměstnanci, kteří dřou do úmoru jen pro blaho svých chlebodárců. Hrdinka příběhu Lizzie, vynikající a uznávaná zahradnice, tuto křehkou mez překročí, když se zamiluje do marnotratného Tulana Bradforda, a málem přijde o všechno, co si v životě tvrdě vybojovala. Tulan se po několika letech vrací domů a přináší s sebou i stíny minulosti, která skrývá nejeden bezohledný čin a řadu děsivých tajemství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Bourbon Kings , 2015

Ditules
03.03.2016 3 z 5

Od autorky mám přečtenou celou sérii Bratrstva černé dýky, na kterou nedám dopustit! Prostředí boháčů mě moc neuchvacuje, ale zase každý z nich má nějaké temné tajemství, což ten ,,handicap" docela vyvažuje. Těším se na další příběhy zraněného bratra a té sestry s ,,outěžkem"... :D

Lee7
28.02.2016 4 z 5

Mám přečteno a ještě teď úplně nevím, zda jsem v pohodě. Je to jak koukat se na video, které nekončí a jste pořád uprostřed děje. Nový díly ságy poukázal na další postavy hlavních hrdinů a pohled kam se děj bude točit a zaměřovat. Moc se těším na další díl. Když spisovatelce odpustím přímý americký scénář boháčů a záhad kolem miluji tě, nemiluji tě, knížka byla povedená. Stojí za to dočíst do konce a nahlédnout pod pokličku něčeho nového.

orinka3
21.02.2016 3 z 5

Kniha napsaná podle osvědčeného schematu amerických trháků. VIP postavy, zdůrazňované bohatství, slavné značky, přepych (kde bychom my k něčemu takovému přišli, aspoň si o tom počteme, že jo)... a pak se čtenář překvapivě doví, že i přes tyto známé atributy společenské smetánky jde o osoby z masa a kostí, prožívající nějaké trápení. A všechno se točí kolem peněz. Láska, erotika.... když už milostné spojení, tak jedině za přepokladu společného orgasmu. Nu, přejme jim to, v knihách i ve filmu tomu tak zhusta bývá:). Nemůžu nevzpomenout starou černou kuchařku (bodejť by ne, jsme přece na Jihu), která z rukávu sype moudra jedno za druhým a může si dovolit dobrácké peskování hrdiny - obvyklé klišé. Kniha je psána lehkým perem a je mimořádně čtivá. Proto ty tři hvězdičky. Jinak červená knihovna s happy endem a otevřeným koncem. To se může táhnout a táhnout kolik dílů, mně postačí tento.

Š.Ala
21.01.2016 4 z 5

Nemůžu si pomoct, ale během četby jsem měla pocit, že se koukám na nějakou telenovelu. Každopádně napínavou a plnou zvratů. Asi neodolám a přečtu si i další díl. :-D

Samira
28.12.2015 5 z 5

Od autorky miluji spíše její tvorbu s nadpřirozenými prvky, především Bratrstvo. Ale úvod ságy vražedné rodiny Bradfordů byl maximálně zdařilý. Ano místy jsem si říkala, že tak šílená zápletka může snad být jen v telenovele. Zpracování však rozhodně ne, mohu pouze říct, že si mě autorka získala pro další sérii, kterou budu netrpělivě vyhlížet. Nejvíc jsem si asi oblíbila Edwarda, i když Lane je také skvělý a moc těším na Maxe. Už, aby vyšel další díl!

Esterka7
22.12.2015 2 z 5

Precitala som zatial stvrt knihy a mne osobne sa sa velmi nepaci. Asi je to tym ze je to styl pripehu Danille Steel. A to mam tuto spisovatelku rada.

dorkas
20.11.2015 4 z 5

J.R. tentoraz vypustila z deja všetky paranormálne a nadprirozdené javy a podľa mňa spravila dobre. Žáner z trochu iného súdka, na aký sme doteraz zvyknuté, miestami pripomínajúci Danielle Steel AVŠAK to nič nemení na skutočnosti, že sa jedná o veľmi dobre rozpracovanú a zauzlovanú kroniku 4 súrodencov Bradforodvých - ktorí aj napriek tomu, že sa od narodenia topia v peniazoch, vôbec nemajú na ružiach ustlané a život s nimi pekne vyje...áva!

Nechýbajú ani vtipné hlášky tak typické pre Wardku preto sa už teším na dalšie pokračovanie.