Králíčkovy sebevraždy

Bláznivá kniha králíčkových sebevražd komiksového kreslíře Andyho Rileyho je plná černého humoru na téma, jak to má malý bílý králíček udělat, aby sám sebe úspěšně sprovodil ze světa. Knížka není vhodná pro přecitlivělé čtenáře.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26627/kralickovy-sebevrazdy-SsT-26627.jpg 4.5195

Králíčkovy sebevraždy 1.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Paseka

The Book of Bunny Suicides, 2006

Kniha Králíčkovy sebevraždy

JP
26.10.2020

Černý humor, cynismus, ok, ale osobně nepochopím, z čeho a proč se lidi dokážou tolik nadchnout nad sérií stripů, z nichž pár je, řekněme, kreativních, ale zbytek absolutně o ničem (speciálně, když to srovnám třeba s 'Red Meat' Maxe Cannona nebo Hugleikurem Dagssonem). Ať "tito lidé" (Pavle) kouřili cokoliv, chci to taky.

Netopyr07
28.01.2019

Tak toto bylo dobré psycho na odreagování :-)) Pro slabší povahy nedoporučuji :-)))

Dominator.00
25.01.2019

Zajimave, hezke. Obcas opavdu pozoruhodne zpusoby sebevrazdy. Ale ze by to bylo kdovijak vtipne, to rozhodne neni.

efka.saf
25.03.2018

Tohle je tak roztomile sadistické :-D. S velkou nostalgií vzpomínám na poslední dny před státnicemi, kdy jsem každý den zveřejňovala jeden králíčkův pokus. Jooo, to byly časy. Kniha se mi dostala do ruky až později, o to víc jsem si ji ale užila. Smekám před králíčkovou fantazií a samozřejmě i precizností a detailismem, s nimiž pokusy realizuje.

sola_lupa
25.02.2018

Mám chuť metamorfovat se do králíčka s depresí a aspoň jednu ze sebevražd si zkusit. Jen se u toho potom už asi nebudu moci smát jako teď. :D

Aki12
13.02.2018

Nevíme, co králíčka vede k touze skoncovat se životem a je nám to v zásadě jedno. S pobavením sledujeme, jakými způsoby se o to pokouší. A někdy to má ale fakt promyšlený!! Je to fakt ušák jeden!

wiix
20.01.2018

Milé, kruté, ironické kreby, nič literárne, čisto na pobavenie.

Tomas@S
20.12.2017

Takova mala knizka ktera pobavila mne i nase deti. Original v knihkupectvi je pomerne draha spise sberatelska zalezitost. Proto vypujceni v knihovne je idealni zpusob jak si knizecku poradne prolistovat. Je to sbirka celkem vtipnych scenek a napadu. Libilo se.