Králíčkovy sebevraždy

Králíčkovy sebevraždy

Bláznivá kniha králíčkových sebevražd komiksového kreslíře Andyho Rileyho je plná černého humoru na téma, jak to má malý bílý králíček udělat, aby sám sebe úspěšně sprovodil ze světa. Knížka není vhodná pro přecitlivělé čtenáře.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26627/kralickovy-sebevrazdy-SsT-26627.jpg 4.6160

The Book of Bunny Suicides (2006)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Paseka

efka.saf

Tohle je tak roztomile sadistické :-D. S velkou nostalgií vzpomínám na poslední dny před státnicemi, kdy jsem každý den zveřejňovala jeden králíčkův pokus. Jooo, to byly časy. Kniha se mi dostala do ruky až později, o to víc jsem si ji ale užila. Smekám před králíčkovou fantazií a samozřejmě i precizností a detailismem, s nimiž pokusy realizuje.

sola_lupa

Mám chuť metamorfovat se do králíčka s depresí a aspoň jednu ze sebevražd si zkusit. Jen se u toho potom už asi nebudu moci smát jako teď. :D

Aki12

Nevíme, co králíčka vede k touze skoncovat se životem a je nám to v zásadě jedno. S pobavením sledujeme, jakými způsoby se o to pokouší. A někdy to má ale fakt promyšlený!! Je to fakt ušák jeden!

wiix

Milé, kruté, ironické kreby, nič literárne, čisto na pobavenie.

Tomas@S
20.12.2017

Takova mala knizka ktera pobavila mne i nase deti. Original v knihkupectvi je pomerne draha spise sberatelska zalezitost. Proto vypujceni v knihovne je idealni zpusob jak si knizecku poradne prolistovat. Je to sbirka celkem vtipnych scenek a napadu. Libilo se.

Moltri
23.11.2017

Fajn kniha ale nic u čeho bych se vyloženě smál.

marta0912
13.11.2016

První kniha, kterou jsem přečetla celou XD

Damato
17.05.2016

když to donesl syn, který dostal knihu jako dárek, "otvírala se mi kudla v kapse ", ale jakmile jsem knihu otevřela.... no kdo to četl, nemusím popisovat, jakou rychlostí jsem knihu přečetla a bránice dostala co proto. Černočerný humor, který není ale pro každého - například doma, když do knihy nahlédl partner. tak mě měl za morbitu morbidního, Ale mně se kniha fakt líbila

Anna_D
04.02.2015

Velice morbidní a taky velice zábavné.

Ostruzina
19.11.2014

Nemá chybu.

Addie
17.07.2013

Riley a jeho klasika. Kdo zná, ten ví.
A kdybych byla v příštím životě králíčkem, kterého nebaví žít, vím, po jakém návodu k sebevraždě mám sáhnout.:-)

Kaihomielisyys
26.04.2013

Geniální knížka :D

Kortexo
09.03.2013

Dokonalý dárek pro každého.

Daxie L. Jesus
06.03.2013

Černočerný muhahahahahumor.

Lady_Ef
23.08.2012

Originální a vtipné. Škoda, že si knížku prohlédnete za pár minut a pak vám nic jiného (než další) díl nezbývá..

Junjun
11.10.2011

Nejdříve jsem králíčka přelouskala v knihkupectví, kde jsme se tomu se ségrou řezaly jak blázni. Musela jsem ho mít doma:-) Naprosto mě dostalo, jak čeká na zásilku série Harryho Pottera - ta trpělivost.-)))))))

Skeeve
30.08.2011

Velmi nenáročná a leckdy vcelku zábavná knížka plná černého humoru. Dalo by se snad i nazvat, že se jedná i o "četbu mezinárodně bezbariérovou", neboť textu v ní opravdu moc nenajdete, jestli vůbec nějaký. (Já si ji například "přečetl" ve stoje v Luxoru)...
Různá vyobrazení králíčka sebevraha, který nehledá nic víc než smrt a utrpení, mnohdy působí roztomile, ale ne všechna vyobrazení jsou až tak "kpopukáníhodná"...

...Mimochodem, všimli jste si, že nejčastější obětí jakýchkoliv morbidních představ, které mají pobavit publikum, se právě stává nějaký ušák? ;)

Honey0105
27.04.2011

Knihu jsem si chtěla přečíst (hlavně kvůli komentáři pode mnou-sam198), ale narazila jsem na ní vlastně úplně náhodou v knihovně. Sedla jsem si proto tam a prolistovala knížku. Lidé na mě tedy dost zvláštně koukali, když jsem se začala řechtat na celé kolo.
Samozřejmě jde o dost morbidní věcičky, ale jak již bylo uvedeno pode mnou, tak milovníkům černého humoru tohle rozhodně nevadí..
Možná trochu škoda, že se neobjevilo víc textu, ale pro pobavení určitě senzační prohlížení!
P.S.: Nedávejte do rukou dětem! (Nikdy nevíte, jestli se začnou obrázků bát a nebo jestli to použijí jako návod na výchovu svého mazlíčka)

sam198
27.03.2011

Jako milovníkovi černého humoru mi nemohla uniknout tahle jednohubka. Králíčkovi sebevraždy jsou příkladem toho jak by kniha zřejmě neměla vypadat, respektive za hodně peněz málo, naštěstí však hodně kvalitní, muziky. Na 80 stranách vás čeká vynalézyvý králíček který zkouší sebevraždy tisíckrát jinak a když jsme "četl" poprvé tak jsem se smál od začátku do konce. Pár odkazů na filmy či hry pobaví a potěší, bohužel to máte hned za sebou. Těžko hodnotit jako knihu, komiks je výborný ale krátký.

Mayanea

Jste maličký, chundelatý králíček, nevíte už ani, čí jste, ale zato víte, že chcete se vším praštit? Dáme vám na tuhle knížku slevičku a sejdeme se v nebíčku, králíčku.

Márinka

Tento černý humor se mi zamlouvá :o)