Kouřová clona

Kouřová clona https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423985/bmid_kourova-clona-fMe-423985.jpg 4 281 65

Když se televizní reportérka Britt probudí vedle pohledného Jaye, hvězdy charlestonské policie, nevzpomíná si, jak se k němu dostala. A už vůbec ne, proč je Jay mrtvý. Brzy poté je unesena mužem, jemuž velmi ublížili lidé, kterým nejvíc důvěřoval. Pět let k nim choval zášť a chtěl si vyrovnat účty. Nyní pro něj Britt znamená jedinou naději, aby očistil své jméno a veřejně odhalil pravdu. Postupně Raley a Britt odhalují, co se osudného dne stalo, a zároveň se dostávají do čím dál většího nebezpečí. V sázce je nejen, zda se jim podaří odhalit pravdu, ale jestli vůbec mají naději na společnou budoucnost.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Smoke Screen , 2008

musivila
03.03.2021 5 z 5

Knihy Sandry B. mě prostě baví. Přiměřená dávka napětí, akce, proložena romantickou linkou.
Tady ani není tak těžké přijít na to, kdo za tím vším stojí, spíše je zajímavé, postupné rozuzlování a odkrývání děje, jak a z jakých příčin ke všem těm událostem došlo. Ano, i překvapivé momenty se tam najdou. Zkrátka zas jedna z knih, kterou nechcete odložit dokud není konec.

Katka313
12.02.2021 5 z 5

Tak tentokrát jsem odhadla téměř všechno. Hlavně toho kdo za vším stojí a už v první polovině knížky. Mám radost. Opět pěkná a napínavá knížka. Hlavní hrdinové opět skvělí.

genikuxik
01.09.2020 5 z 5

Stejný styl Sandry Brown, ale mě se líbí. I když už jsem padoucha uhádla pěkně brzo, ale to jenom proto, že se styl pořad opakuje.

orinka3
30.08.2020 5 z 5

Detektivka přesně podle mého gusta. Zápletky zapletené ažaž, falešné stopy, napětí, honičky a skrýše. Konec s překvapením, i když já jsem postupně začínala jisté podezření mít. Napsané je to skvěle a autorka se naštěstí vyhnula zbytečným erotickým scénám, tentokrát se držela decentně.

m_martina
25.05.2020 5 z 5

Knihy od Sandry Brown se mi líbí a občas si nějakou z nich přečtu na zlepšení nálady. I tato je dobře napsaná a hezky se čte.

janina66
05.04.2020 5 z 5

Další skvělá kniha od mé oblíbené Sandry. Napínavé, čtivé. Moc jsem hlavním hrdinům fandila. Fajn kniha.

klarence
12.03.2020 3 z 5

jako oddechovka dobré, konec jsem tušila, ale velmi dobře se četla

molisa
28.02.2020 5 z 5

od začátku do konce napínavá kniha

jinbr
20.02.2020 5 z 5

Nádherná detektivka od Sandry.

petraj30
02.02.2020 5 z 5

Další napínavá kniha z pera mé oblíbené spisovatelky. Byla jsem napnutá od začátku až do konce, napětí od první do poslední stránky. Skvělé.
Hlavní hrdiny jsem si oblíbila, i když mám občas averzi k novinářskému povolání, u knih tohohle typu to překousnu, protože, bychom asi stěží dozvěděli všechny perličky z vyšetřování na vlastní pěst.
Vraha jsem tušila od první vteřiny a mohu napsat, že jsem se nespletla. Ještě pár správných typů a můžu se přihlásit ke kriminálce :-) :-)
Hodně mě to bavilo.

knihomolka525
01.02.2020 3 z 5

podle anotace jsem čekala víc napětí.Kniha je psaná převážně formou konverzace - vyprávění tam je pomálu.Detektivka pro ženy.Nechybí víc než vřelé vztahy hlavních aktérů.Takové to jo a pak zase ne..ale tak teda jo!V době kdy mě chřipka uvěznila doma docela fajn čtení

kofola33
26.01.2020 5 z 5

Naramne ctiva knizka, melo to spad, nechybelo napeti a i trocha toho sexu nebyla na skodu...super cteni na destive odpoledne.

mariva
23.12.2019 5 z 5

Opět velmi dobře napsaná kniha, napínavá od první do poslední stránky.

Pája699
14.10.2019 5 z 5

TOP TOP TOP tahle knížka. Kdybych mohla, tak dám i více hvězd :-) jedna z nejlepších knížek autorky. čtivé, napínavé, prostě super počtení. Přečteno jedním dechem.

pingu1
02.08.2019 4 z 5

Jedna z lepších od Sandry Brown, kombinace detektivky s romantikou. Četla se dobře, jako oddechovka na dovolenou dobrá volba :-)

ANDY28
05.03.2019 2 z 5

není to špatné, ale posledních 100 stran jsem nedočetla, nudilo mne to

jankaander
29.09.2018 5 z 5

Napínavé do konce.doporucuji

mišák1262
21.09.2018 4 z 5

Sandra ma lepší knihy než je tato... nijak zvlášt nenadchne ale ani neurazí.... kniha se mi líbila taková přijemná oddechovka....ale konec mě velice překvapil nečekala jsem takový zvrat to byla bomba........

Szekynka
12.09.2018 5 z 5

Kniha je skvělá. Co se týče filmové podoby byla jsem z obsazení herců zklamaná, film jsem ani nedokoukala.

ArwenAragorn
07.03.2018 5 z 5

Kniha má úžasný spád, napětí, spoustu zvratů a neočekávaný konec. Hlavní hrdiny jsem si rychle oblíbila a myslím, že je to jedna z nejlepších knih od Sandry Brown.

zfilmováno

Sandra Brown