Koruna mesiaca

Koruna mesiaca https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526522/bmid_koruna-mesiaca-655725bbe6cad.jpg 4 4 1

Lele sklamala rodinu. Ušla s milencom a prišla o česť. Má jedinú príležitosť, ako predísť potupe – prijať za manžela Mergana, pána nočných elfov. Lele túži byť slobodná a riadiť sa srdcom, nie prísnymi pravidlami svojho otca, vládcu Mesačného kraja. Súhlasí, že sa vydá za Mergana, no jedine pod podmienkou, že časom jej dá voľnosť. Mergan a ostatní elfovia vzdialeného Nočného kraja sú v ríši známi ako poslední, ktorí sa nevzdali zbraní a ktorí ich neváhajú použiť. Lele prichádza do nového nebezpečného domova, kde sa musí zhostiť úlohy tretej manželky. Mergan túži po synovi, ale ešte viac túži po legendárnom kameni mesiaca s obrovskou magickou mocou. Niektorí mesační elfovia dokážu počuť hlasy nerastov a dúfa, že Lele je jednou z nich. Preto neváhal a uchádzal sa o ňu napriek jej zničenej povesti. Aj keď ich zväzok je iba dohoda, podľahnúť vzájomnej príťažlivosti je príliš lákavé. Lele sa musí rozhodnúť – stane sa poslušnou manželkou, alebo zostane verná svojmu nespútanému srdcu?... celý text

TerkinKnižnySve
11.12.2023 5 z 5

Adriana Bolyova - Koruna mesiaca

Počet strán: 123
Vydavateľstvo: @adri_bolyova
Žáner: #fantasy

Veľmi pikantná fantasy rýchlovka.

Dej bol výborný a rýchly, čo som veľmi rada, žiadne zbytočné omáčky okolo.

Lele som fandila, elfka, ktorá mala gule a nenechala si skákať po hlave (väčšinou)

Čo sa týka jej manžela musím povedať, že som bola očarená jeho správaním ale musím priznať, že moje srdce by išlo tam kde Leline, pretože moc nie je všetko a laska si nas najde všade

Ako som už pisala hore bol to veľmi pikantný príbeh, takže milovníci erotiky si pridu na svoje

Ďakujem @adri_bolyova , že si mi poslala knihu na recenziu a ďalej dievčatám do stafety

@korunamesiaca #kniznastafeta #kniznarecenzia #recenzieTerka #podporujemeslovenskychautorov #adrianabolyova #korunamesiaca

Antonacia:

elfové láska magie pro ženy erotika

2021  57%Hierarchia tmy
2022  67%Hierarchia svetla