Jezdec

Jezdec https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496919/bmid_jezdec-e6L-496919.png 4 320 57

Koncovka série

Gabriel Miller mi všechno vzal. Rodinu. Nevinnost. Domov. Jediné, co mi ještě zbylo, je odhodlání získat zpět vše, co mi patří. Myslí si, že mě porazil. Myslí si, že vyhrál. Jenomže mu nedochází, že každý pěšák má šanci stát se královnou. A hra teprve začala. Vyprávění plné zvratů a napětí, pokračování zvláštního vztahu miliardáře a krásky ze zkrachovalé rodiny. Město, jemuž vládnou mocní, kteří si střeží svá tajemství. Touha, pomsta a láska. Takové je pokračování Pěšáka, Jezdec.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Knight , 2017

le21nka
01.01.2023 4 z 5

Zajímavé, přečteno během pár hodin. Už se těším na pokračování. Taková pohádka pro dospělé.

MaláKnihomolka
29.12.2022 3 z 5

„ᴛʜᴀᴛ’s ᴛʜᴇ ᴛʜɪɴɢ ᴀʙᴏᴜᴛ ᴀ ᴋɴɪɢʜᴛ ᴡʜᴏsᴇ ᴀʀᴍᴏʀ sʜɪɴᴇs, ᴛʜᴏᴜɢʜ. ɪᴛ’s ɴᴇᴠᴇʀ ʙᴇᴇɴ ɪɴ ʙᴀᴛᴛʟᴇ.”

ᴊᴀ́ ᴠᴀ́ᴍ ɴᴇᴠɪ́ᴍ, ᴀʟᴇ ᴍᴀ́ᴍ ᴘᴏᴄɪᴛ ᴢ̌ᴇ ᴊsᴇᴍ ᴄ̌ᴇᴛʟᴀ ᴊɪɴᴏᴜ ᴋɴɪ́ᴢ̌ᴋᴜ ɴᴇᴢ̌ ᴏsᴛᴀᴛɴɪ́. ᴘʀᴠɴɪ́ ᴅɪ́ʟ, ᴋᴛᴇʀʏ́ ᴊsᴍᴇ ᴄ̌ᴇᴛʟɪ ᴠ ʀᴀ́ᴍᴄɪ ᴅᴏʙʀᴇ́ ᴄʜᴀʟʟᴇɴɢᴇ ʙʏʟ ᴘᴇᴄᴋᴀ ᴀ ᴘᴏ ᴛᴏᴍ ᴋᴏɴᴄɪ ᴊsᴇᴍ ᴄʜᴛᴇ̌ʟᴀ ᴠᴇ̌ᴅᴇ̌ᴛ ᴊᴀᴋ ʙᴜᴅᴇ ᴘʀ̌ɪ́ʙᴇ̌ʜ ᴀᴠᴇʀʏ ᴘᴏᴋʀᴀᴄ̌ᴏᴠᴀᴛ. ᴛᴇᴅ̌ ᴊsᴇᴍ ᴀʟᴇ ʟᴇʜᴄᴇ ᴢᴋʟᴀᴍᴀɴᴀ́.
sʟᴏᴠɴɪ́ sᴘᴏᴊᴇɴɪ́ "ᴍᴀʟᴀ́ ᴘᴀɴɴᴏ" ᴍɪ ᴜᴢ̌ ᴘᴏᴍᴀʟᴜ ᴢᴀᴄ̌ɪ́ɴᴀʟᴏ ᴠʏᴠᴏʟᴀ́ᴠᴀᴛ ᴛɪᴋ ᴠ ᴏᴋᴜ. ᴢᴠʟᴀ́šᴛ̌ ᴋᴅʏᴢ̌ ᴜᴢ̌ sᴇ ᴛᴏ sᴇᴍ ᴘʀᴏsᴛᴇ̌ ᴀɴɪ ɴᴇʜᴏᴅɪʟᴏ. ᴀᴜᴛᴏʀᴋᴀ ᴠʏᴜᴢ̌ɪ́ᴠᴀ́ ᴋʀᴀ́ᴛᴋᴇ́ ᴋᴀᴘɪᴛᴏʟʏ ᴀ ᴄ̌ᴛᴇ sᴇ ᴛᴏ ᴊᴇᴅɴᴏᴅᴜšᴇ, ᴊᴇɴᴢ̌ᴇ ᴛᴀᴅʏ ᴘʀᴏsᴛᴇ̌ ɴᴇ̌ᴄᴏ ᴄʜʏʙᴇ̌ʟᴏ. ɴᴀᴠɪ́ᴄ ᴍɪ ᴛᴜ ᴀᴠᴇʀʏ sᴘɪ́š ʟᴇᴢʟᴀ ɴᴀ ɴᴇʀᴠʏ, ɴᴇᴢ̌ ᴀʙʏᴄʜ ᴊɪ́ ғᴀɴᴅɪʟᴀ. ᴠᴇ̌ᴛšɪɴᴜ ᴋɴɪʜʏ ɢᴀʙʀɪᴇʟᴀ ɴᴇsɴᴀ́šɪ́ ᴀ ᴘʀ̌ɪ ᴊᴇᴅɴᴇ́ ᴠᴇ̌ᴄɪ ɴᴀ ᴋᴏɴᴄɪ ᴋɴɪʜʏ, ʙᴜᴍ, ʟᴀ́sᴋᴀ ᴊᴀᴋ ᴛʀᴀ́ᴍ. ᴋᴅʏ? ᴊᴀᴋ? ᴘʀᴏᴄ̌? ᴊᴀ́ ᴠ ᴛᴏᴍ ɴᴇᴠɪᴅᴇ̌ʟᴀ ᴘᴀᴋ ᴀɴɪ ᴛᴜ ᴄʜᴇᴍɪɪ. ᴊᴇšᴛᴇ̌ ᴢ̌ᴇ ᴊᴇ ᴛᴜ ᴘʀᴀ́ᴠᴇ̌ ɢᴀʙʀɪᴇʟ. ᴛᴇɴ ᴛᴏ ᴘʀᴏ ᴍᴇ̌ ᴅᴏᴄᴇʟᴀ ᴢᴀᴄʜʀᴀɴ̌ᴏᴠᴀʟ. ɴᴀᴠɪ́ᴄ ᴊᴇ ᴛᴏ ᴋʟᴀsɪᴄᴋʏ ᴋᴜs ᴄʜʟᴀᴘᴀ ᴀ ᴛᴏ ᴍʏ ᴠ ᴛᴇ̌ᴄʜᴛᴏ ᴋɴɪʜᴀ́ᴄʜ ᴍᴜ̊ᴢ̌ᴇᴍᴇ, ɴᴇ?
ʟɪ́ʙɪʟᴏ sᴇ ᴍɪ ᴛᴏ ᴛᴀᴊᴇᴍɴᴏ ᴏᴋᴏʟᴏ ᴊᴇᴊɪ́ ʀᴏᴅɪɴʏ, ᴋᴛᴇʀᴇ́ sᴇ ɴᴀᴋᴏᴜsʟᴏ ᴛʀᴏᴄʜᴜ ᴠ ᴘʀᴠɴɪ́ᴍ ᴅɪ́ʟᴜ ᴀ ᴛᴀᴅʏ sᴇ ᴋᴏɴᴇᴄ̌ɴᴇ̌ ɴᴇ̌ᴄᴏ ᴅᴏᴢᴠɪ́ᴍᴇ, ᴏᴅʜᴀʟɪ́ᴍᴇ ɴᴇ̌ᴋᴛᴇʀᴀ́ ᴛᴀᴊᴇᴍsᴛᴠɪ́. ɴᴀᴠɪ́ᴄ ɴᴇ̌ᴊᴀᴋᴀ́ ᴛᴀ ᴀᴋᴄᴇ ᴊᴇ ᴀᴢ̌ ᴋᴇ ᴋᴏɴᴄɪ ᴋɴɪʜʏ, ᴊɪɴᴀᴋ sᴇ ɴɪᴄ ᴍᴏᴄ ɴᴇᴅᴇ̌ᴊᴇ. ᴍʏsʟɪ́ᴍ, ᴢ̌ᴇ sᴇ ᴢ ᴛᴏʜᴏ ᴅᴀʟᴏ ᴅᴏsᴛᴀᴛ ᴏ ɴᴇ̌ᴄᴏ ᴠɪ́ᴄ ᴀ ɴᴀ ᴘʀᴠɴɪ́ ᴅɪ́ʟ ᴛᴏ ʙᴏʜᴜᴢ̌ᴇʟ ɴᴇᴍᴀ́.

2,7/5 ⭐️ ᴀʟᴇ ᴍᴏᴢ̌ɴᴀ́ sɪ ᴛᴏ ᴊᴇšᴛᴇ̌ ʀᴏᴢᴍʏsʟɪ́ᴍ…

Ketfl
28.12.2022 4 z 5

První díl byl doslova převyprávění anotace, tak jsem byla zvědavá, jak si povede druhý díl. Za mě to bylo na podobné úrovni, jako díl první. Avery přišla o všechno - o rodinu, peníze, dobré jméno, nevinnost i o dům. Na druhé straně stojí Gabriel Miller - muž, který se tváří, že mu dělá radost, když vidí Avery zlomenou. Je to ale pravda? Tento díl rozplétá mnohá tajemství, kterými je opředena Averyina rodina. Jsem zvědavá, jaká tajemství přinese další díl. Jak to vlastně bylo s Helenou? Kniha je opravdu skvěle napsaná a lehce se čte. Začetla jsem se a byl konec. Přesto tomu něco chybí, takže víc než 4 hvězdičky tomu dát nemůžu. Ale na další díl jsem zvědavá.

PS: To oslovení Malá panno je ale fakt příšerné!

dooky
28.12.2022 4 z 5

Určitě jsem byla více nadšená z prvního dílu. Tento mě až tak moc nezaujal, nicméně nutno podotknout, že jsem ho asi nečetla v nejlepším rozpoložení. Pokud vyjde další díl, dám si opáčko a třeba změním názor.

Jita160
28.12.2022 5 z 5

No sakra....to byl zase příběh!
Myslím ,že jsem se nadechla až když jsem ho dneska k ránu dočetla.
Byla tajemná, napínavá rodinným tajemstvím, plná touhy, sexu,zloby,odhodlání a hlavně síly zvednout se ze dna a jít si za štěstím a láskou.
Gabriel se jevil jako tyran bez srdce ,který si rád jenom hraje a Avery najivni,nevinná a hodna byla jeho figurka v šachovnici.
Už se třepu na pokračování.

Ralemo
22.12.2022 5 z 5

Zajímavé pokračování, musela jsem se vrátit k předchozímu dílu, abych byla v obraze. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, Avery spadla na dno a postupně se z něj snaží zvednout, Gabriel, který si hraje na nedostupného postupem času a po všech jeho hrách konečně pochopí, kdo drží jeho srdce v hrsti a snaží se Avery ve všem pomoct a zjistit pravdu o svojí rodině. Kniha plná tajemství, touhy po pravdě, ale i touhy po pravé lásce, spousta zápletek, dramat stojí určitě za přečtení! Těším se na další díl. :)

hana1039
16.12.2022 3 z 5

Bohužel,konec sice zajímavý, ale celkově na 3,5 *...snad příště...

Dela90
13.12.2022 5 z 5

(SPOILER) Avery přišla úplně od všechno, nyní žije na motelu. Její nevinnost si koupil Gabriel Miller a podle smlouvy ještě 30 dní, kdy mu patří neskončilo. On ji, ale poslal pryč. Avery se snaží získat svůj rodný dům zpátky, jenže ne všechno je tak jednoduché. Pořád je tu Gabriel, který si s ní hraje jako kočka s myší, taky ji někdo sleduje. A co víc, stará tajemství začínají postupně vyplouvat na povrch. Co všechno se Avery dozví o své rodině? A jak to nakonec dopadne s Gabrielem?

Ze začátku knihy jsem chtěla Gabriela nejradši nakopat víte kam. Choval se k Avery hnusně, vyloženě si s ní hrál jako kočka s myší a já pořád nemohla pochopit proč to dělá. Jenže, když jste chlap a máte spoustu peněz na kontě a k tomu velmi vlivné jméno ve městě, je jasné, že vám projde kdeco. A pak to jeho oslovení “malá panno” - to ji nemůže říkat jménem?!

Jenže! Tak v polovině knížky jsem z Gabriela měla najednou pocit, že se to nějak obrátilo a on jí začal víc a víc ochraňovat. Nebudu zastírat, začalo se mi to dost líbit.
Sice ta představa, že mě celý život sleduje velký bratr, je dost děsivá, ale o to víc, má ta knížka šťávu a vy budete otáčet jednu stránkou za druhou, abyste se dozvěděli víc.

Co se musí nechat je to, že tenhle díl je plný tajemství, touhy a šílených zvratů. Které mě neskutečně bavily! Konečně to nebylo takové to plytké vyprávění od dražby k sexu jako v prvním díle, ze kterého jsem byla mírně rozpolcená. Myslím, že se máme rozhodně na co těšit, protože ten konec zůstal takový otevřený a já jsem fakt napnutá, jak struna, jak tohle bude pokračovat. Myslím, že to bude jízda!

Hodnotím 4,5 hvězdičkami, a nechávám si ještě malou půdu pro závěrečný díl.

Literarytwins
08.12.2022 2 z 5

*hluboký povzdech*
Proboha proč! Pěšec byla kniha, která mě doslova vystřelila z trenek a byla jsem z ní naprosto nadšená a uchvátila mě. Po přečtení Jezdce se mi naopak chce plakat. Líbilo se mi postupné odhalování tajemství, líbila se mi obálka knihy a líbil se mi Gabirel. Tím asi ale také končím. Ostatní bylo v mých očí jedno hodně velký špatný. Popis sexuálních scén, či těl byl fakt divný. Občas jsem si připadala jak v nějaké příručce "Jak na koitus" z 15. století. V následující větě pak byla slova jako šu*at a kun*ička". Tak jak? Po staru nebo po novu? Protože dohromady prostě ne! Proč je stále vyzdvihováno hrdinovo drsné ochlupení taky nechápu... ne, prostě za mě jedno velké ne. Neustálé omílání "uzlíčku nervů" pro popis části ženského orgánu? Dobrá dejme tomu, ale nepřirovnávejte pak hlavní hrdinku, že je chodící uzlíček nervů, protože to pak ve čtenáři evokuje potřebu představit si Avery jako jeden velký chodící klitoris. Když už jsme u postavy Avery...v Pěšci byla fajnová. Ale ve druhém díle už mi její neskutečná naivita a místy až hloupost prostě vadila. Navíc její neustálé kladení viny a všeho špatného na Gabrielovo konto, když se mu vzápětí nastavuje jako hárající fena? Další NE! Oslovení "Malá panno" mi už přijde přinejmenším nemístné a věřím, že nejsem jediná čtenářka, které vadilo. Bohužel se v knize jinak nic převratného nedělo a začala pro mě být zajímavá opravdu až v poslední čtvrtině. Další díl si samozřejmě přečtu už kvůli otevřenému konci a chci vidět Gabriela v AKCI, protože on byl to jediné, co tuto knihu v mých očích zachránilo.

petulkapeta
07.12.2022 5 z 5

„Říkáš to, jako by to byla dobrá věc. Láska. Podle mých zkušeností všechno jedině zhoršuje. Nutí lidi dělat příšerné věci, které by je jinak ani nenapadly."

Tak další tah proveden,ale hra nedohrana a partie stale rozehrana..tohle bude jeste zajimave. Když pominu sex stalo se tady několik důležitých a zajímavých věcí. Gabriel mě ke konci potěšil a Avery už neni taková jako ma zacatku..

Andrejka91
28.11.2022 3 z 5

Tak já nevim, asi si budu s ostatními protiřečit, ale mě se mnohem víc líbil první díl. Tady jsem se nějak nemohla začíst, do čtení jsem se musela nutit a v při čteni jsem se ztrácela v ději.
Strašně mi vadilo oslovení "malá panna" a erotické scény mi nepřišly erotické.
Kniha mě bavila až ke konci, další díl si přečtu, protože konec zůstal otevřený a napinavý ale jsem malinko zklamaná.

Zama
22.11.2022 4 z 5

Kniha se četla sama. Konečně odhalení nějakého toho tajemství. Podle konce to vypadá na další díl? No nevím, necháme se překvapit.

Musím ale přiznat, že jsem čekala něco víc. I když byl příběh dobrý, čekala jsem ještě nějakou tu tečku. Gabriel mi přijde pořád jako dost záhadný chlap. Buď je to běž pryč a nebo zůstaň. To trošku nechápu. :) Uvidíme co si pro nás autorka připraví v budoucnu. :)
Každopádně kniha stojí za přečtení! :)

Ešína
15.11.2022 5 z 5

Musím říct, že druhý díl předčil má očekávání. Konečně se začalo odhalovat nějaké to tajemství. Avery už přestává být naivní holčička a Gabriel pomalu odkrývá své srdce. Moc se těším na další díl. Doufám, že bude co nejdříve.

Zuzana215
14.11.2022 5 z 5

Přečteno na jeden zátah..ani jsem snad nedýchala...postupné odhalování nejednoho tajemství ..
Jsem zvědavá na další pokračování..vydržíme to vůbec?

monishek
13.11.2022 4 z 5

Opet skvele ctivy pribeh. Mozna o neco vice napinavejsi nez 1.dil. Uz tam neni seznamování a takova ta omacka okolo,ale odhalování nejrůznějších tajemstvi. A dočkáme se i romantické chvile v plamenech.

Saimoon
04.11.2022 5 z 5

Tak tohle bylo boží. Ještě lepší než první díl. Knihu jsem přečetla na jeden zátah, prostě jsem od ní nemohla odejít. Gabriel stále stejně úžasný jako v prvním díle a Avery jsem si taky oblíbila. Po dlouhé době hrdinka, která mě neštvala. Jinak autorka nám v knize servíruje jedno tajemství za druhým a vy nemůžete přestat číst, protože fakt musíte vědět, co se tehdy stalo. Za mě opravdu super díl. Těším se na závěrečný, snad vyjde co nejdřív.

Fidibus
03.11.2022 5 z 5

(SPOILER) "Chce, aby si všichni mysleli, jak je nebezpečný a krutý. Někdy je. Ale jen když je to potřeba." To postupně zjišťuje i Avery, zmítaná mezi nenávistí a touhou. Snaží se získat zpět dům a odhalit tajemství své matky, jejíž deník našla. Ale má Gabriel pravdu a nepřinese jí to zkázu? Může věřit otci, zvlášť když ji vlastně zradil dopředu? Závěrečná akční scéna v domě, kdy se o ní Gabriel bál a ona... Ale ten, kdo stál v pozadí a díval se, stále hrozí. Podle konce to vypadá na další díl.
Rychlé, napínavé, autorka úroveň udržela. I erotické scény se dobře čtou, nechybí napětí. Jsou tu i vtipné (joint) a působivé scény (např. Will). A stále je tu důležitá šachovnice a Avery je zde pěšákem.

erotika tajemství

Skye Warren