Jezdec

Jezdec https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496919/bmid_jezdec-e6L-496919.png 4 320 57

Koncovka série

Gabriel Miller mi všechno vzal. Rodinu. Nevinnost. Domov. Jediné, co mi ještě zbylo, je odhodlání získat zpět vše, co mi patří. Myslí si, že mě porazil. Myslí si, že vyhrál. Jenomže mu nedochází, že každý pěšák má šanci stát se královnou. A hra teprve začala. Vyprávění plné zvratů a napětí, pokračování zvláštního vztahu miliardáře a krásky ze zkrachovalé rodiny. Město, jemuž vládnou mocní, kteří si střeží svá tajemství. Touha, pomsta a láska. Takové je pokračování Pěšáka, Jezdec.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Knight , 2017

Šárka88
20.04.2023 3 z 5

Myslím, že těch 264 stránek je dostačující na přečtení tohohle ,, nesmyslu,,
Nějak té sérii nerozumím o co vlastně tady jde, mám na rok opět vystaráno.
V jednu chvíli Avery pořád fňuká, jak už není panna a bla bla okolo a v druhé kapitole by trtkala s tím Gabrielem od rána do večera, ještě to oslovení bylo na mě opět moc.
Dávám 2* + 1* za to, že tento díl je o malinko lepší, než Pěšec.

B.Garden
05.04.2023 5 z 5

Pani to bylo drama. Opět se pohybujem v nebezpečném a temném prostředí, nevíme komu může Avery věřit, kdo ji chrání a komu na ní opravdu záleží. Přečteno jedním dechem. Rodine drama, sex, lhaní a utajování pravdy a jeste navic drama ve starém dome. Posledni stranky jsem hltala. Nutně potřebuju další díl!

galadrielin
20.03.2023 3 z 5

Určitě lepší než první díl, ale pořád moc nechápu ten humbuk, který kolem série je.

dam.si.knihu
18.03.2023 3 z 5

Jelikož ten první byl vcelku nezapomenutelný, tak pro mě nebyl problém si pamatovat děj. No tohle pro mě bylo trochu zklamání. Slovo panna už nemůžu ani slyšet a pak o jedné věci ani nemluvě..
Nutno říct, že autorka má ale čtivý styl psaní, a tak čtenáře nutí číst dál a dál. Není to ani nijak dlouhá kniha, ale přesto mi v ní něco chybělo. První půlka knihy byla furt to samé dokola a v té druhé se to trochu změnilo. Nicméně já tam trochu postrádala drive a nějaký wow efekt. Každopádně kniha si určitě najde své fanoušky, kterým se bude určitě líbit o něco více, než mně.

Mamka_cte
17.03.2023 4 z 5

Druhý díl série Koncovka.

Na můj vkus byl tento díl slabší.
V prvním díle se neobjevovalo tolik erotiky a romantiky jako v tomto díle, ale to není nic špatného.

Gabriel hrál svoje hry v masce na maximum. Namlouval si, že Avery vůbec nepotřebuje, ale nakonec, opak je pravdou.
Avery už nebyla tolik naivní květinka a to se mi líbilo, alespoň nějaký posun. Zjištuje plno rodinných tajemství. To které rozlouskne, odhalí další.

Vztah mezi Avery a Gabrielem postoupí a objevuje se konečně i romantická linka a samozdřejmě i dost sexuálních scén.

Kniha je plná intrik a rodinných tajemství. Konec nechala autorka opět otevřený a připravuje nás na závěrečný třetí díl. Na který se chystám a těším.

Lovana
07.03.2023 3 z 5

Z prvního dílu Pěšec jsem byla dost zklamaná a nečíst knihu ve štafetě velmi pravděpodobně bych v sérii nepokračovala. Opět jsem byla ráda, že přede mnou už knihu pár holek četlo a já měla knihu obohacenou a jejich myšlenky a názory. Každopádně za mě byl tento díl lepší než Pěšec, možná jsem Pěšce jen opravdu četla ve špatnou dobu a číst ho jindy, tak bych ho třeba i hodnotila jinak
Každopádně u Jezdce jsem se nijak zvlášť nemusela nutit do čtení, možná jen malinko ze začátku, ale jak jsem se začetla, tak už to jelo, zejména pak od poloviny knihu, druhou polovinu jsem přečetla téměř na jeden zátah
Co ještě musím u této série vyzdvihnout jsou obálky. Moc se mi líbí, že to nejsou klasické prvoplánové obálky s nahým či téměř nahým mužem, navíc se obálky hodí i k obsahu.
Druhý díl byl v porovnání s prvním dílem více akčnější, Avery začíná pomalu, ale jistě odhalovat různá tajemství, i když u některých lepší nevědět Jsem velmi zvědavá na to, jak se vše rozuzlí ve třetím díle. V tomto díle je také více erotických scén než v tom prvním, což mi osobně vůbec nevadilo, pořád tam té erotiky nebylo až tolik, jako v některých jiných knihách Co mi ale obrazně otevíralo kudlu v kapse (a vzhledem ke komentářům ostatní štafetářek jsem rozhodně nebyla jediná) bylo Gabrielovo oslovení Avery malá panno Doufám, že toto už ve třetím díle nebude, tím spíš, že už dost dlouho panna není a to by Gabriel měl moc dobře vědět
Takže za mě osobně tento díl lepší než Pěšec, ale pořád jsem v rámci žánru četla určitě lepší knihy, ale i tak si přečtu i poslední díl a jsem zvědavá, jak vše dopadne.

Hodnocení 3,25*/5*

evelýny
04.03.2023 1 z 5

Tajemství se odkrývají, erotická opojení,
sexu skoro nadmíru.
Malá panna, co nevinná již dávno není, snad nedojde ke zklamání.
Ze sexuálního nadhodnocení se vyklubala láska.

Erotický román s detailními popisy a záhadou rodu možná není vhodný pro každého čtenáře. Mohl by se líbit sexuálně zaměřeným šachistům.
PĚŠEC postupoval pomalu a musel si dávat pozor na zablokování a tím znehybnění soupeřem.
JEZDEC již umí přeskakovat překážky takže na malém prostoru je velmi šikovný.
VĚŽ je dalekonosná figura, jejíž slabinou je boj na krátkou vzdálenost.

Partie je rozehraná, koho čeká ŠACH, kdo dostane MAT?

Mě osobně příběh zklamal. Pomalu se odkrývající tajemství je vzrušující, ale napsat o tom trilogii?
A možná jenom v Texasu měli opět menší problém...
A možná mám problém pouze já.

P.S.: Pravda potřebuje dva lidi. Jednoho, který ji vysloví, a druhého, jenž jí porozumí.
(Chalíl Džibrán)

knihomolkazhor
24.02.2023 4 z 5

Já se přiznám, že mám raději série, než stand alone knížky. Když si oblíbím nějaké postavy, tak se s nimi velmi nerada loučím.

Což je i tento případ. V prvním díle jsem si zamilovala Gabriela a Avery mi byla sympatická. V Jezdci je Gabriel nadále moje oblíbená postava, ale Avery mu dost slušně šlape na paty. Líbí se mi její vzrůstající sebedůvěra, baví mě její umanutost a několikrát jsem se zasmála u slovních přestřelek.

Příběh nabírá na obrátkách a mě bavilo rozplétat tajemství, která provází obě dvě knížky. Také je zde více žhavých scén což odpovídá posunu ve vztahu Gabriela a Avery.

Také oceňuji, že Gabriel už méně oslovuje Avery "malá panno" Opět na konci nechyběl zvrat, díky kterému se nemůžu dočkat závěrečného dílu této série.

Moc děkuji Knihy Dobrovský.

knihomolkaJani
23.02.2023 5 z 5

"Napadlo mě, že bychom si mohli zahrát." "Řekl pavouk mouše.."
Obálka knihy je opět dokonalá! Milá, vkusná a skvěle se k příběhu hodí..
První díl s názvem Pěšec jsem si naprosto zamilovala! Ovšem druhý díl? Většinou se říká, že druhý díl bývá nejslabší, ale u série Koncovka to tak rozhodně není!!! "Jen zoufalý člověk se pokusí oklamat ďábla.."
Příběh je plný zvratů, nenávisti, naděje, chtíče, přátelství, ale i lásky a erotiky.. (Erotická linka je velmi hezky provedena a promyšlena, nic zde není tlačeno násilím.)
Hlavní hrdinka Avery je tady úplně skvělá.. Přijmula životní rány a snaží se se vším vypořádat.. Oblíbila jsem si její lidskost a i to, jak se v každým snaží hledat jen dobro..
"Je to nebezpečná hra, pokoušet se přimět lva, aby se před vámi poklonil. Hra, kterou jsem ochotna hrát, jen pokud v ní vyhraju.."
A potom tu je Gabriel, celý příběh z něj sálá jeho nebezpečnost, moc, charisma, ale i opravdu silná přitažlivost. Je to mocný muž a je si toho vědom. Konečně se o něm dozvídáme i něco víc. Ale myslím si, že ta pecka teprve přijde.
Příběh jsem si užívala od začátku do konce.. Pohltí vás a už nepustí.. Přinutil mě přemýšlet i pochybovat..
"Jediná věc horší, než když vám ublíží váš nepřítel, je, když vám ublíží někdo, koho jste považovali za přítele."
Jako celek knihu hodnotím velmi pozitivně. Příjemný styl psaní, zajímavý děj i postavy. Miluju to!!! Už se nemůžu dočkat třetího (závěrečného) dílu.
"Odteď budou dvě verze Avery J.: ta, která byla obětí, a ta, ze které se stala válečnice.."
Za knihu moc děkuji KNIHY DOBROVSKÝ

Šáriš016
19.02.2023 3 z 5

Říkala jsem si, že třeba u druhého dílu dám víc hvězdiček, ale bohužel pořád stejné hodnocení .. to samé, jako u prvního dílu. Neříkám špatné, ale prostě žádná sláva. Třeba zakončení bude v mých očích terno.

Miliamka
09.02.2023 4 z 5

Druhý díl se mi nelíbil tak moc jako ten první. Na druhou stranu, jako prostřední díl funguje víc než dobře, není to jen hloupá výplň. Tajemstvá vyplouvají na povrch pomalu, ale o to s větší silou. Se sérií rozhodně pokračuju a těším se na další díl.

Kiwicatko
06.02.2023

No ty blaho….fakt bych nechtela zjistit to, co ona. Az se mi udelalo z toho spatne.
No a Gabriel stale zahadny a sem tam problesknou svetle stranky. Ale opravdu velmi vyjimecne.

Ladeline
30.01.2023 5 z 5

První díl se mi líbil, takže jsem Jezdce objednala hned v předprodeji, ale nakonec se na něj dostala až nyní. A k mému překvapení se mi líbil ještě mnohem víc, než Pěšec.
Příběh mi přišel zajímavější, tajemnější, s vtipnými momenty. Avery mi přišla sebevědomější a odhodlanější, takže vznikalo víc třecích momentů a víc vášně, no a Gabriel je prostě Gabriel, ještě víc wau než v prvním díle. Vytratilo se nějak propojení s mytologií, když pominu připodobnění Heleny, ale zase právě díky Heleně odkrýváme tajemství a její příběh a s ním příběh celé Averyiny rodiny. No a scéna na konci, super odhalení a celkem klasické uvědomění si vzájemných citů. Za mě dobrý.

kristy.books
29.01.2023

Jezdec je druhým dielom série Koncovka. Už z jednotky som mala také zmiešané pocity a pri dvojke to bolo rovnaké. Pri čítaní som sa cítila ako na horskej dráhe - niektoré momenty sa mi páčili, iné už ani nie.

Jezdec v podstate začína tam, kde skončil Pěšec. Avery prišla o všetko, ale je odhodlaná získať späť aspoň rodinný dom. Začiatok mi prišiel taký nemastný-neslaný, hlavne čo sa týka "vzťahu" Gabriela a Avery. Potom, keď sa príbeh rozbehol, objavili sa rôzne intrigy, začali sa odhaľovať tajomstvá, ma už príbeh začal baviť viac. Táto časť príbehu sa mi páčila asi najviac.

Avery je pre mňa ten typ postavy, ktorú mám chuť v jednu chvíľu pochváliť, že sa nevzdáva a bojuje a v druhej chvíli by som si zasa kvôli jej naivite najradšej obúchala hlavu o múr. Niekedy mi jej bolo aj celkom ľúto, najmä keď zistila, že jej blízki ľudia jej celé roky klamali.

Gabriel stále zostáva z väčšej časti záhadou. Musím sa priznať, že som neni úplne istá, čo si mám o ňom myslieť, niekedy by som ho najradšej nakopala, inokedy sa mi zdá, že nie je až taký zlý. Som však rada, že v záverečných kapitolách sa ukázala aj jeho svetlejšia stránka.

Moje pocity sú síce rozporuplné, ale plánujem sa pustiť aj do pokračovania. V dvojke sme sa dozvedeli mnoho nových skutočností, zároveň boli naznačené ďalšie veci, na ktoré sme zatiaľ nedostali odpoveď, takže som zvedavá, čo na nás čaká v trojke a ako sa všetko skončí.

Majka1979
26.01.2023 5 z 5

Naozaj výborné pokračovanie.
Po Pešcovi som sa tejto knihy nemohla dočkat. Hoci začiatok nebol taký ako u Pešca, tak druhá polovica bola úplne Wau.
Určite bude pokračovanie a teda očakávam v ňom úplné rozuzlenie.

MAU256
20.01.2023 5 z 5

"Pak jsme oba ztraceni," zamumlá. "Pat".
"Oba jsme bezmocní. Oba v pasti." Osud, který plánoval pro mého otce, nás spojil dohromady. Kletba, která se odráží čeno-bíle v zrcadle, z každé strany jinak. Ani jeden z nás nemůže uniknout. Ani jeden z nás nechce.

Musím říci, že tento díl se mi líbil víc než "Pěšec". Bylo zde odhaleno pár tajemství rodiny - nic není tak, jak se zdálo být. On si ji koupil za milion, ale přitom už byla dávno jeho. Avery mě občas trošku štvala a od Gabriela oslovení "Malá panno" mě vadilo, neboť o to, aby nebyla, se postaral v prvním díle. Je dalších spousty figurek v šachovnici, tak doufám, že se dočkáme dalšího dílu, závěr by tomu odpovídal, je tam ještě spousta nedořešených tajemství.

rampapa
16.01.2023 5 z 5

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluji Gabriela a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl snad. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

LenkaPet
08.01.2023 4 z 5

Pěšec se mi líbil o trochu víc. U tohoto dílu jsem se půl knihy nudila, pak už to bylo lepší, ale špatná kniha to není a další díl věřím, že bude jízda i se všemi odhaleními.

Littlemonday
03.01.2023 4 z 5

Recenze:

Jezdec je pokračování knihy Pěšec. Je potřeba si uvědomit, že obě knihy patří mezi erotické romány. To jen pro začátek na vyjasnění - z některých recenzí jsem totiž získala pocit, že ostatní čekali thriller nebo jiný odlišný žánr, když se pohoršovali nad množstvím a zpracováním erotických scén.
Pěšec ode mě dostal naloženo, byly v něm tři scény, které by se daly označit za erotické a jinak to byl kýčovitý příběh o nevinné a chudé panně a bohatém a temném krasavci. Nemůžu si pomoct, ale Jezdec byla teda úplně jiná káva!
Kniha je plná sexu. Jak už to tak bývá, některé situace jsou povedenější než jiné, ale obecně musím říct, že až na oslovení “Malá panno”, které už mi trochu drásalo nervy (především protože panna není už od Pěšce), byly celkem dobře napsané.
Avšak důvodem, proč se mi kniha vážně moc líbila nebyl právě jenom sex. Avery odhaluje v Jezdci hodně tajemství, dozví se spoustu věcí, kniha má díky tomu napětí, udržuje čtenářovu pozornost až do konce a příběh na mě působil jako vyladěný do posledního detailu.
Samozřejmě se nám nedostalo odpovědí úplně na všechno a v epilogu nám autorka nechala prostor pro přemýšlení, co se asi bude dít ve třetím díle. ️
Rozhodně doporučuji, a to i pokud jste Pěsce nesnášeli jako já!

4/5 ⭐️

Budu moc ráda, když mě pro další recenze budete sledovat na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️

anna7852
01.01.2023 3 z 5

Ach jo,jak jsem byla nadšená z prvního dílu, tak tenhle me docela zklama.
Avery mi dostl lezla na nervy.
Jasne ze chci vědět jak to dopadne,ale už asi nebudu tak natesena. Doufám že další dil bude lepší než tento

erotika tajemství

Skye Warren