Poslední případ

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Erik Winter je s rodinou na výletě u moře. Když jeho dcerka spatří ve vlnách mrtvolu, z výletu se rázem stává noční můra. Přibližně ve stejnou dobu jsou v Göteborgu nalezeny dvě mladé ženy, které někdo udusil. Mladá policistka Gerda Hoffnerová tvrdí, že spolu oba případy souvisejí. Až na Erika Wintera jí nikdo nevěří. Společně tedy sledují stopu. A když Winter obdrží DVD, na kterém pachatel oznamuje další vraždu, jejich podezření se potvrdí. Než však Winterovi dojde, kdo je mrtvola z moře, ocitne se vrahovi nebezpečně blízko....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251675/big_komisar-winter-posledni-pripad-i4N-251675.jpg 2.919
Série:

Komisař Winter 10.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
Originální název:

Den sista vintern, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Poslední případ

SilvieSisinka
08.06.2018

Jsem očarovaná,našla jsem dalšího skvělého spisovatele :-) Kniha mě velice bavila,četla jsem jak blázen.Všude a pořád,knihu jsem nedala s ruky...až jsem dočetla.Napínavé,úžasná zamotaná zvláštní zápletka.Styl psaní mě dostal.Švédy já můžu.Musím si dokoupit všechno co už pán napsal.Pak budu číst dál skvělé knížky :-)

Laf
03.09.2017

Nevím, čím to bylo, jestli špatným překladem, nebo takovým způsobem autor píše, protože se mi ten styl vůbec nelíbil. Celkově mi to přišlo chaotické. Neustálé skákání z myšlenky na myšlenky a nikde žádné vysvětlení. A konec byl v úplně stejném duchu.
Dočetla jsem to do konce, i když kolikrát během čtení jsem měla chuť ji raději zavřít a nedočíst. Od tohoto autora to byla první a poslední kniha pro mě :)