Komisař Vrťapka a tajemství mahárádžova vejce

Komisař Vrťapka a tajemství mahárádžova vejce https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157053/bmid_komisar-vrtapka-a-tajemstvi-maharadzova-vejce-157053.jpg 5 13 5

Neohrožený komisař Vrťapka se vydává po stopě zločinu, který se stane přímo v zákulisí mezinárodní soutěže kouzelníků! Do Psí Lhoty přijíždějí fakíři, břichomluvci, hadí ženy, sloní muži, polykači mečů a zázrační počtáři z celého světa, aby soutěžili o vzácné mahárádžovo vejce. Rudý Orient Express ale ve svých útrobách skrývá i jedno děsivé tajemství! V poklidném městečku zavládne chaos a nic už není jako dřív. Kdo se chce zmocnit vzácného vejce? Proč nevystoupí favoriti soutěže? A především, kdo se mstí na nevinných obyvatelích města? Otázek je mnoho a odpovědí se nedostává. Komisař Vrťapka se však nezalekne žádných kouzel. Společně se svými věrnými pomocníky, novinářkou Hermínou a bratrancem Čendou, unikne řadě rafinovaných léček a podnikne mnoho dobrodružných honiček, aby i tentokrát zvítězilo dobro nad zlem. Tak vzhůru za případem, ať nám nevychladne stopa!... celý text

adela2316
25.10.2023 5 z 5

Velice vtipná kniha, pěkné obrázky, moc hezky psaná. Škoda, že není víc dílů. Další z knih, ke kterým bych se ráda vrátila.

Jadla
17.01.2017 5 z 5

Právě jsme ji s dcerou přečetly, a když jsme ji dočetly, chtěla okamžitě začít znovu. A pak tatínkovi vyprávěla o Hejskovi Rejskovi a Zlokrtovi a jak to bylo s vejcem a sotva se stíhala nadechnout, jak to chtěla všechno vypovědět. Knížka ji nadchla a rozhodně budeme číst i další případy komisaře Vrťapky!

Taťka Hraboš
02.02.2016 4 z 5

Mne osobně knížka nijak neoslnila (samotným příběhem ani způsobem vyprávění), ale našemu staršímu se docela líbila, což je u dětských knížek to podstatné.

Broukodrak
10.06.2015 4 z 5

Pěkně akční, líbilo se.

MartinaF
02.08.2013 4 z 5

Velmi hezká detektivní knížka pro malé čtenáře. Děj je psaný tak, že rychle plyne, jsou zde hlášky, u kterých se děti zasmějí. A nevím jak ostatním, ale u nás se líbil Zlokrt.

komiksy pro děti

Petr Morkes